Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Borg

σε 2 μερες βγενει επιτελους το patch, το us version υπαρχει εδω και 3 μερες ..

αντε να δουμε

35 lvl mage και μου την εχει σπασει οτι η αμυνα ειναι τοσο σκατα που σχεδων μονο για party ειμαι στα πολυ καλα quests .......δηλ απο 37lvl και ανω quests δεν λεει ...

ε και τι ηθελες ο μαγος να φοραει plate? :D ενοατε οτι θελει party. μην νομιζεις ολοι εχουν προβληματα εμενα ενας φιλος ειναι 54lvl rouge και εχει ξενερωσει.. δεν τον παιρνει κανενας σε party... ο παιχτης που μετα το 40lvl ειναι ο πιο ολοκληρομενος ειναι ο shaman απο τους horbe και λογικα το ιδιο και ο paladin απο εσας. θα παιξω και rouge αλλα θα φτιαξω και mage. αλλα απορο αν θα με δωσει κανενας παιχτης την ανεσει που εχω με τον shaman

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas [Σήμερα, στις 15:14]

εγω εχω 1300armor και αυτος ειχε 5300! και ηταν 4 lvl μικροτερος απο μενα

λογικο , αφου δεν εχει σχεδον τιποτα απο μαγικα κλπ

το patch βγεικε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

@zyx δε χερω γιατι ξενερωσε ο φιλος σου με ρογκ.

παντως εγω που εχω ρογκ μπορω και κανω αποστολες μονος μου πολυ μεγαλυτερες απο το λεβελ μου χωρις προβλημα.

αν ειμαι σε παρτι ολοι πεθαινουν και εγω οχι. γενικα ειναι καλος χαρακτιρας.

ο σαμαν δε ξερω τι εχει παντως εχει μερικα τοτεμ πολυ καλα και βολικα.

οσο για τον παλαντιν που λες. ειδα προχτες εναν νανο warrior και επαθα πλακα.

αυτο το ατομο εναν healer να εβρισκε, εκανε μονος του elite!

εγω εχω 1300armor και αυτος ειχε 5300! και ηταν 4 lvl μικροτερος απο μενα

οταν θα πας και εσυ 50 και βαλε θα καταλαβης. το ζητημα δεν ειναι τα χαζο q το ζητημα ειναι τα elite σε instant εκει δεν θελει κανενας rouge γιατι ενω ειναι σωμα με σωμα με τον εχθρο φοραει leather. γιαυτο. ειπαμε για pvp ειναι παρα πολυ καλος αλλα για τα instant ειναι ακυρος και γιαυτο δεν τον περνουν. και οταν θες 200χιλιαρικα και βαλε για να ανεβης lvl δεν μπορεις απλα να σκοτονης τερατακια. δεν θα ανεβης ποτε και θα κουραστης. και εξαλου τα elite προσφερουν και αντικημενα.

ο shaman δεν εχει μονο totem. ο shaman ειναι ειδηκη εκδοση και γιυτο ειναι πολυ ανωτερος απο τους αλλους παιχτες. και αυτο το πραγμα θελει να το καλυψη και η bliz με τα patch. 1 εχει totems που κανουν πολα πραγματα κανει heal φοραει mail γινετε gost wolf περπαταει πανο στην θαλασα μενη οσοι ωρα θελει μεσα στην θαλασα. τα δυο τελευτεα με μαγικα. εχει shock speLl περνει 2hand axe mace staff και εχει μαγικα πανο στα οπλα. απλα ειναι ο πιο ολοκληρομενος παιχτης. και η ευκολιες που προσφερη δυσκολα υπαρχουν σε παιχτη. ο warior ειναι καλος αλλα μονο για να κραταει τους εχθρους και να βαρανε οι αλλοι απο μακρια αυτη ειναι η δουλεια του. στην πρωτη γραμη εφοσον δεν καταλαβενη και πολλα και να τον κανουν heal. prosopika warior δεν θα επερνα ποτε.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν βρηκα παντος. και αναγκαστικα περιμενα ωρες για 50mb τι να λεμε το παιχνιδη ειναι κορυφη η υποστηρηξη ειναι το ελεος το ιδιο. απορο εναν server δεν μπορουν να βαλουν να κατεβασουμε 50mb απορο. τοσο πολυ θα ζημιοθουνε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

καλα οκ με επεισες...θα σε περιμενω στα battlegrounds να μου δειξεις τι κανει ο shaman σου :)

βρε αγορι μου για πες μου εχεις καμια ελπιδα να βγαλη 1lvl elite κατω απο το δικο σου lvl μονος σου? ολοκληρομενος ειπα. επειδη ο rouge ειναι ενας απο τους καλυτερους στο pvp δεν παει να πει οτι ειναι ο καλυτερος. στο παιχνιδη σε μεγαλα τερατα ειναι απλα τελειωμενος και σε ειπα το λογο φοραει leather και πρεπει να πολεμαει σωμα με σωμα. και εγω εφτιαξα και mage και rouge δεν κολαω. και η φαση στο pvp με τον rouge μου σιγουρα θα με αρεσει πιο πολυ. αλλα θα το διαπιστοσεις και εσυ μονος σου πιο μετα οτι δεν θα σε περνουν μαζι τους σε group και ειδηκα μετα το 60 θα ειναι πικρα. για τα q του παιχνιδιου στο ξαναλεω. ειμαι healer και βλεπω ποιοι παιθενουν και πως οταν μπαινουμε σε δυσκολο instance καλα τους μαγους πολλες φορες δεν τους προλαβενο ουτε heal να τους κανω. ακριβως μετα παιθενουν οι rouge

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

οκ ειπαμε:) τα battlegrounds δεν αργουν.

εκει θα δουμε τι κανουν οι shaman και τι οι rogue.

αν και εξακολουθης να μου προτεινης μονο pvp και στο εχω ξεκαθαρισει θεωρο οτι ειναι πολυ δυσκολο να κερδισω καποιον rouge...ακομα ομως δεν εχω ασχοληθη καθαρα με το θεμα για να ξερω.... εγω μιλαω για ολο το παιχνιδη και pvp εσυ αναφερεσαι μονο σε pvp.. τωρα στο νεο instance που βρισκομε πραγματικα στο λεω αν ο rouge δεν ζαλισει τον εναν απο τους αντιπαλους θα πρωτημουσα να εχω εναν αλλο για group. χωρις να θελω να υποβαθμησο τον rouge αφου σε λιγο καιρο θα εχω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

:dots: Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς αν έχουν εμφανιστεί botάκια για το WOW κάτι σαν αυτά του Counter Strike?

Δεν λέει τώρα με μια ελεεινή ταχύτητα να το πάρεις το παιχνίδι. Μέχρι να βάλουμε και εμείς οι ταπεινοί μια DSL θα περάσει ο καιρός. Αλλά να μας φύγει κ λίγο η πόρωση. ....Δεν μπορώ να περιμένω :jump: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.