Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

σημερα εκανα το ποιο ωραιο πραγμα. ο shaman αναστενετε ακομα και αν πεθανει. απλα τελειο.

Σημερα το εκανες βρε ? εδω και καιρο το εχω κάνει αυτό! Ειναι τελειο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Σημερα το εκανες βρε ? εδω και καιρο το εχω κάνει αυτό! Ειναι τελειο!

ναι :p

Αρχική απάντηση από stamatas

damn. τωρα αντι για δυο θα θελει τεσσερα χτυπηματα για να πεθανει. πολυ με κουραζετε εσεις οι shaman:laughing:

:hehe: :hehe:

εχε χαρη που δεν ειμαστε σε ιδιο server :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

εγω με forthnet παιζω παντα με πρασινο ping. δηλαδη κατω απο 200ms.

δεν παρατηρησα διαφορα στο latency οταν αλλαξα server. και εγω στο δικο σας ημουνα πριν

ισως να φτιαξω εναν παιχτη και εκει. αλλα δεν θελω να παρω alliance να παρει δεν μπορω να προδοσο τους horbe :p ειδηκα οταν με λενε for the horbe πορωνομε. αλλα και Horbe να παρω σκευτομαι δεν θα ημαστε μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

εγω με forthnet παιζω παντα με πρασινο ping. δηλαδη κατω απο 200ms.

δεν παρατηρησα διαφορα στο latency οταν αλλαξα server. και εγω στο δικο σας ημουνα πριν

Παντως ειναι εκνευριστικό που οταν ειναι φουλ ο server, το latency ανεβαίνει πάρα πολύ. Εχω δει μέχρι και 1000 οταν μας κανανε raid οι alliance και ειδα 80 άτομα στο Tarren Mill. Ελπίζω να το φτιάξουν μέχρι να βγουν τα battlegrounds γιατι δε μπορείς να παίξεις. Εκανα κλικ να βαρέσω κάποιον και μεχρι να ξεκινήσει το σπελ αυτός ειχε φύγει/πεθάνει ουτε ξέρω κι εγώ τι.

Link to comment
Share on other sites

http://www.curse-gaming.com/ τρομερο site πρεπει να το δειτε. εχει video με την Onyxia που την κερδισαν. χοχοχο και εμαθα οτι υπαρχη και ενα ποιο δυνατο που δεν το εχει κερδισει κανεις. λολ.

το site εχει το atlas που εχει χαρτες απο τα dungeon πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

τι λετε θα τα καταφερω μονος :p λοοοοολ:eek:

και με 5αδα δυσκολο το βλεπω:blink:

εδιτ δεν φενετε να παρει lvl 61 elite ειναι.. το boss λογικα, οι φροιροι lvl 57 elite και οι υπολοιποι 60lvl απλποι :p

εγω φυσικα μπροστα τους δεν μασαμε τπτ. αλλα ενοητε μονο νεκρος δεν μασαω :p:D

post-306-1416071814,4009_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ παιδια σορρυ αλλα απο που να αγορασω το παιχνίδι?

Στα Online εχει εξαντληθει μόνο απο κανένα ξεχασμένο μαγαζί?

χωρίς πιστωτική γινεται να παίξεις?

Το αρχικό πακέτο δίνει ένα μήνα "δωρεαν" συνδρομη?

Τι είναι αυτα ta PvP ,normal?Στο Pvp σφάζεις όποιον θέλεις χωρίς καμία επίπτωση?(karma px sto lineage)

Τελος σε ποιον σερβερ παίζουν οι περισσοτεροι Ελληνες?

:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

server επελεξε pvp δεν χανεις τπτ απο xp ουτε αντικημενα. και απλα σφαζεις πολυ κοσμο:D

η blizzard θα ανοιξη ειδικα μαγαζια που θα εξαργηρονεις για να αγοραζεις οπλα κτλ απο τους ποντους που θα μαζεβεις στοτωνοντας μαλον απο 55+lvl ανθρωπους. και μαλλον +λιγα λεφτα. εκει θα ειναι τα καλυτερα αντικημενα του παιχνιδιου. γενικα οι blizzard το ψαχνει πολυ το θεμα με το πως θα εξεληχθη το game. απλα οσο προχωραει θα γινετε και πιο ωραιο. ο hunder σε pvp ψιλο εως πολυ χλωμο. ο rouge ειναι σε ενας προς ενας μαλον ανικιτος. και αν δεν ειναι ανικιτος ειναι απο τους 3 πρωτους. θελει πολυ μαγκια για να κερδισεις rouge.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pseira

Για να παίξει το παιχνίδι πρέπει να είναι και κάποιο cd στο drive? Δηλαδή αν το πάρουμε συνεταιρικά με κάποιον θα πρέπει να αλλάζουμε κάθε τόσο το cd μεταξύ μας?

Συνεταιρικά δεν εχει νοημα μιας και ο κωδικός που χρειάζεται χρησιμοποείται οταν φτιάχνεις το account σου στο site της blizzard. Συνεπως δε μπορουν να παίζουν 2 άτομα ταυτόχρονα μιας και κάθε φορά που τρέχεις το παιχνίδι σου ζητάει username/password. Ούτε στα options δε μπορείς να πας!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή πειράζει που δε μπορούμε να είμαστε ταυτόχρονα μέσα;;;; Δεν το κατάλαβαίνω αυτό! Εντάξει δεν θα είναι ο φίλος μου, αλλά θα είναι χιλιάδες άλλοι μέσα! :)

Πιστεύω μπορούμε να συνεννοουμαστε πότε θα μπαίνει ο ένας κ πότε ο άλλος......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.