Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

ρε παιδιά ,

ψιλοofftopic ερώτηση. Αν κάνω φορμάτ στο δίσκο (που δεν βλέπω να το γλιτώνω γιατί τα παράθυρα έχουν ψιλομαμ.....θει) τα levels, που έχω φτάσει , τα χάνω? ή ΄σ'ωζονται στον server της blizzard , και απλά πρέπει να ξανακατεβάσω τα patches? (που κιαυτό , εδώ που τα λέμε θέλει αρκετή ώρα,) Ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

δεν χανετε τπτ ολα στο server ειναι. τα patch ειναι μεσα στο φακελο του wow απλα καντα ενα copy και στην καινουργια εγγατασταση απλα τα πετας μεσα. βασικα μπορεις να κανεις copy ολο το wow σε ενα dvd αυτο που υπαρχη στο programs file η οπου το εχεις βαλει και απλα στην νεα εγγαταστασει να το πεταξεις καπου, παιζει και ετσι το game

Link to comment
Share on other sites

μόλις πήρα το παιχνίδι!!!!!!

Θα με καθοδηγήσει κάποιος........???????

βασικά θάλω βοήθεια με τους servers και αυτά αλλα πρώτα........

Παω εκεί που λέει manage accounts και μου λέει error-unavailable..........

εκτός από ένα χαρτάκι που λέει -10 day guest key- δεν έχει κάποιον άλλο κωδικό και ας λέει ότι ο πρώτος μήνας είναι τζάμπα.........τι να κάνω??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=1202 / http://www.fileplanet.com/152335/150000/fileinfo/World-of-Warcraft---Here-Without-You

damn for f*ck's sake , i'm crying :cry: :cry: :cry: .......

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!

Αρχική απάντηση από Ar@besqu.e

μόλις πήρα το παιχνίδι!!!!!!

Θα με καθοδηγήσει κάποιος........???????

βασικά θάλω βοήθεια με τους servers και αυτά αλλα πρώτα........

Παω εκεί που λέει manage accounts και μου λέει error-unavailable..........

εκτός από ένα χαρτάκι που λέει -10 day guest key- δεν έχει κάποιον άλλο κωδικό και ας λέει ότι ο πρώτος μήνας είναι τζάμπα.........τι να κάνω??????

Κατω απο το 3ο cd πρεπει να ειναι το key γραμμένο. Με αυτό πας στο site (προσεξε να πας στο ευρωπαικο) και φτιαχνεις κωδικό και βαζεις εκει το key.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

H εκδίκηση ενός κακόμοιρου (aka βάρος), στενοχωρημένου (aka army) και στερημένου (aka WOW serial) admin....

wow Κ spc δεν πανε μαζι :p :P :p

Αρχική απάντηση από Trooper

Ωρε επεσε ο σερβερ ωρε!!! :wall: :wall: :rip: :rip: :rant: :rant:

οντως και ειχα βρη και group για instance :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

λολ μεχρι και στ' αυτιά σου έφτασε ? :p:P

Μιλάμε η απόλυτη κατάντια!

Ούρλιαζε και χτυπιόταν σαν μικρό παιδί για ένα serial!

Τι να του κάνω, του έστειλα μία καραμελίτσα δώρο μπας και ηρεμήσει!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!

Κατω απο το 3ο cd πρεπει να ειναι το key γραμμένο. Με αυτό πας στο site (προσεξε να πας στο ευρωπαικο) και φτιαχνεις κωδικό και βαζεις εκει το key.

α γεία σου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ar@besqu.e

μη μου πείτε ότι πρέπει να αγοράσω και κάρτα.......!!!!!!!!!!!!!!!

Με το που θα φτιάξεις το account σου μπορείς να παίζεις για ένα μήνα κανονικά. Μετά τον μήνα θα πρέπει να αγοράσεις κάρτα ή να πληρώσεις με πιστωτική. Οπότε μην σε απασχολεί απο τώρα το θέμα της κάρτας :D

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε ρε μάγκες όσοι παίρνουν Alliance είναι ντιντίδες ή εμένα μου φαίνεται;

Έχω έναν καραγκιόζη Human rogue στο Silverspine που με σκοτώνει (lvl 19) και με περιμένει ο καραγκιόζης να κάνω respawn και ξανα τα ίδια.

Που να γυρίσει σπίτι του ο ηλίθιος αύριο μετά τη δουλειά να βρει τη γυναίκα του υγρή, τις παντόφλες του ζεστές και το μπουρνούζι του νωπό.

Αει συχτήρι με το λιμοκοντόρο τα πήρα...

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε ρε μάγκες όσοι παίρνουν Alliance είναι ντιντίδες ή εμένα μου φαίνεται;

Έχω έναν καραγκιόζη Human rogue στο Silverspine που με σκοτώνει (lvl 19) και με περιμένει ο καραγκιόζης να κάνω respawn και ξανα τα ίδια.

Που να γυρίσει σπίτι του ο ηλίθιος αύριο μετά τη δουλειά να βρει τη γυναίκα του υγρή, τις παντόφλες του ζεστές και το μπουρνούζι του νωπό.

Αει συχτήρι με το λιμοκοντόρο τα πήρα...

ΧΛΑΧΛΑΧΛΑΧΛΑΧΛΑΧΛΑ :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: ενας λόγος παραπανω να ασχοληθεις με everquest 2 :p ,τεσπα δειτε κι αλλοι το movie ΡΕΕΕΕ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.