Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Έχοντας δοκιμάσει το UUI και το Insomniax, κανένα δεν κάνει install. Απλά δημιουργούν έναν υποφάκελο στον φάκελο του παιχνιδιού, με το όνομα interface. Αν διαγράψετε τον φάκελο, εξαφανίζεται και το mod.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 15:30]

Έχοντας δοκιμάσει το UUI και το Insomniax, κανένα δεν κάνει install. Απλά δημιουργούν έναν υποφάκελο στον φάκελο του παιχνιδιού, με το όνομα interface. Αν διαγράψετε τον φάκελο, εξαφανίζεται και το mod.

Ετσι και το cosmos

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 13:26]

Χα Χα Χα... όποτε χρειαστώ οδηγό να με βγάλει σε χωριό των alliance και να μας βιάσουν οι φρουροί, θα φωνάξω :hehe:

[train] καλα καλα....Τα σημειωνει αυτα ο τρολλακος μου. Ξεχνας ευκολα μου φαινεται.Ξεχασες ρε οτι με τον τρολλακο εβγαλες σχεδον ενα instance :p:P [/train]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMeS [Σήμερα, στις 17:25]

Κάτι ακόμα ρε παδιά.Κανένας με isdn 64 παίζει?Μην το πάρουμε το παιχνιδάκι και από το τρελό το lag το βαρεθούμαι

Μια χαρα πεζεις με ISDN64.Το μονο προβλημα που θα βρεις ειναι οταν θα γινετε κανα τεραστιο raid.Εδω μερικοι "πεζουν" και με pstn.

Με μια ISDN 64 παζαμε 2 pc και το lag ηταν ανεκτο.Παντως για το lag μεγαλη σημασια εχει και ο server που θα εισαι και η ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dimitris81

Μια χαρα πεζεις με ISDN64.Το μονο προβλημα που θα βρεις ειναι οταν θα γινετε κανα τεραστιο raid.Εδω μερικοι "πεζουν" και με pstn.

Με μια ISDN 64 παζαμε 2 pc και το lag ηταν ανεκτο.Παντως για το lag μεγαλη σημασια εχει και ο server που θα εισαι και η ωρα.

Ε από ότι βλέπω ο daggerspine δεν έχει και πολύ κόσμο και αφού τα παιδιά από εδώ είανι εκεί λέω να τους ακολουθήσω

Link to comment
Share on other sites

Εκει θα μπω και γω τοτε , γαμωτι μου εφαγα ξενερα με τις prepaid , πηγα παπασωτηριου και πλαισιο και μου ειπαν απο τον αλλον μηνα θα χουνε ,αργγκκ κωλοοργανωση που την εχουνε:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Λέω να το παρω και εγώ σήμερα...

Θα λέει τίποτα ή θα ξενερώσω που είναι όλοι σε μεγάλα lvl και εγώ θα είμαι πιτσιρίκος???

Δεν είναι όλοι μεγάλα lvl, μην ανυσηχείς :) το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα ξενερώσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Δεν είναι όλοι μεγάλα lvl, μην ανυσηχείς :) το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα ξενερώσεις :D

Όμορφα!

Σας λείπει από το guild κανένα συγκεκριμένο class, μπας και συμπέσει με τα γούστα μου και τα κάνουμε πλακάκια?:flower:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψηθεί για Orc και είμαι μεταξύ warrior και warlock. Ξέρω οτι ειναι διαφορετικά τελείως classes και η επιλογή είναι καθαρά θέμα προσωπικής προτίμησης, απλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιο από τα δύο είναι πιο δύσκολο από το άλλο. Γέρνω προς τον Warlock αλλά με ψιλοφοβίζουν τα χαμηλά hit points...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Έχω ψηθεί για Orc και είμαι μεταξύ warrior και warlock. Ξέρω οτι ειναι διαφορετικά τελείως classes και η επιλογή είναι καθαρά θέμα προσωπικής προτίμησης, απλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιο από τα δύο είναι πιο δύσκολο από το άλλο. Γέρνω προς τον Warlock αλλά με ψιλοφοβίζουν τα χαμηλά hit points...

Warlock δε θα πρότεινα...Δύσκολος χαρακτήρας πολύ.

Σχετικά με το τι λείπει απο το Guild μίλησε ο Αφεντικός! :p

Link to comment
Share on other sites

πάντως στο παιχνίδι υπάρχουν και λεβέντες αλλά και κάτι ξενέρωτοι και λαμάκες που δε λέγεται . Είμαι λεβελ 15 και παίρνω αποστολή από τον thrall για το hidden enemy μέσα στη φοβερή σπηλιά. Μόνος μου που να πάω , τη στήνω απέξω περνάει ένας 42αρης shaman , του λέω να μπούμε μαζί μου λέει "εντάξει" ο τσογλ.....ος , μπαίνουμε μέσα με τις κόμπρες και τους πέτρινους γίγαντες με παρατάει , οπότε καταλαβαίνετε τι φινάλε είχα.

Την ξαναστήνω απέξω , περνάει ένας hunter 37αρης με τον ράπτορά του , δέχεται τύπος να με βοηθήσει , μπαίνουμε μέσα στη σπηλιά και μου λέει το παλλικάρι " κάτσε πίσω μικρέ καθαρίζω εγώ " Σε 16 λεπτά (μετρημένα) τους καθάρισε όλους ,έβγαλα και τις δυο αποστολές μέσα στη σπηλιά , τον ευχαρίστησα και έφυγε.

Ε,ρε που θα παέι δε θα φτάσω 40 level !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 04:09]

Warlock δε θα πρότεινα...Δύσκολος χαρακτήρας πολύ.

Σχετικά με το τι λείπει απο το Guild μίλησε ο Αφεντικός! :p

Πραγματι. Ο Warlock ειναι δυσκολος χαρακτηρας.Εχει σχεδον ολες τις αδυναμιες ενος mage και την επιπλεον δυσκολια του χειρισμου του deamon του.Αν δεν τον παιζεις σωστα και δεν αλλαζεις συνεχεια στρατιγικες εισαι χαμενος.Απο την αλλη αυτη ειναι και η μαγια του.Μπορει να προσαρμοστει σχεδον σε καθε κατασταση.Εχω παιξει και warrior και ενω σαφως ειναι πιο ευκολος χαρακτηρας,με τον warlock εχω καταφερει πολλα περισσοτερα πραγματα.Παντως ενας φιλος που παιζει paladin και mage μου λεει οτι δεν μπορει με τον warlock καθολου.Δοκιμασε μερικες φορες να παιξει με τον δικο μου και περασε στον αλλο κοσμο σε χρονο ρεκορ. :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Tauren Druid δοκιμάζω τώρα.

Ανέβασα κάτι ψιλά level και σε αυτόν και σε έναν Orc Warlock, όχι πως καταλαβαίνω και πολλές διαφορές μέχρι τώρα... :...:

Οποιεσδήποτε προτάσεις-συμβουλες τώρα που είναι νωρίς ακόμα είναι ευπρόσδεκτες!

Και στις 2 με ψιλοχαλάει που δεν έχουν ωραία όπλα.

Γλυκοκοιτάζω τον Shaman να πω την αλήθεια, αλλα θυμάμε κάτι ποστ πιο πίσω οτι υπάρχουν πολλοί ήδη...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.