Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΜΙΧ@ΛΗΣ [Σήμερα, στις 13:58]

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 60 ΛΕΒΕΛ????? ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ PRΙΕSΤ?:help::tomato: :worship: :jump: :bigsmile: :nuke: :alien: :rip: :daisy: :dots: :magic: :inlove:

Καλά γιατί φωνάζεις? Ναι έχω δει στο guild από την παρέα μου 1 η 2 άτομα που είναι 60. (priest)γιατί ώμος ρωτάς?
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβγαλα το Cosmos ( :TD: ) και εβαλα το insomniax ( :T: ) που προτεινανε τα παιδια και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος. Αφου το <<εστρωσα>> στα μετρα μου μπορω να πω οτι πλεον δεν χρειαζομαι αλλο plug in.

Link to comment
Share on other sites

Εχω λιωσει στο pvp μεσα στα BG. 1450 kills με 6500 contribution σε μια μερα!!!. 2 στα Horde και 3 στην γενικη καταταξη. Βεβαια ολα αυτα με hunter διαφορετικα δεν βλεπεις χαρα στην ρανκα σου.

Οποιος παιζει με hunter το κολπο ειναι το εξης: Aim shot,sting,μερικες βολες μεχρι ο τυπος να φυγει απο το βελινεκες σου,και αν εχει μεινει με το 1/4-1/5 της ενεργειας του στελνεις το pet και τον καθαριζει.Μεγαλυτερο ρολο δεν παιζει αν παρεις το HK αλλα ποσο damage εχεις κανει στον αντιπαλο.

Αντε να ξεκολλισω απο Blood Guard γιατι φρικαρα που δεν πηρα την ρανκα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nedi46

Καλά γιατί φωνάζεις? Ναι έχω δει στο guild από την παρέα μου 1 η 2 άτομα που είναι 60. (priest)γιατί ώμος ρωτάς?

Αρχική απάντηση από Nedi46

Καλά γιατί φωνάζεις? Ναι έχω δει στο guild από την παρέα μου 1 η 2 άτομα που είναι 60. (priest)γιατί ώμος ρωτάς?

θελω να ρωτισω το καλυτερο set που παιρνεις σκοτωνοντας HORDUE πιο ειναι :banging: :wall:

Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά τα παρατάω όλα και ασχολούμαι μόνο με τα λεφτά , ακολουθώντας τη συμβουλή του "συμφορίτη" Zyx , ότι στα χαμηλά lvl να μην χαλάει κανείς λεφτά. Επιτέλους έφτασα τα 10 χρυσά , αγοράζω μόνο τα απαραίτητα. ’ντε να δούμε τι θα γίνει, έχω φρικάρει να τρέχω να μαζεύω λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

εγώ παιδιά τα παρατάω όλα και ασχολούμαι μόνο με τα λεφτά , ακολουθώντας τη συμβουλή του "συμφορίτη" Zyx , ότι στα χαμηλά lvl να μην χαλάει κανείς λεφτά. Επιτέλους έφτασα τα 10 χρυσά , αγοράζω μόνο τααπαραίτητα. ’ντε να δούμε τι θα γίνει, έχω φρικάρει να τρέχω να μαζεύω λεφτά.

γιατί αυτό?

εμένα δεν μου χρειαστήκανε ποτέ...... αγοράζω τα spells κι όσα μου μένουν τα ξοδεύω...... μόνο τώρα για το mount χρειάζομαι και λόγω guild τα έχω σχεδόν μαζέψει!

επίσης για τα bg πότε μπαίνεις??

πρέπει να έχεις φτιάξει raid 10 ατόμων?? γιατι και τις δύο φορες που μπήκα έλεγε οτι δεν είμασταν αρκετοί και με πέταγε έξω στα 5 λεπτά... και όταν φτιάξαμε raid πάλι δεν μπορούσαμε να μπούμε...

και μόλις διάβασα στο site υπάρχουν μόνο δύο bg το warsong gulch (barrens/ashenvale) για lvl 21+ και το alterac valley για lvl 51+

ps wow το τέρας είναι lvl νεκροκεφαλή ακόμα και για τους lvl60!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι οτι και να αγορασεις οταν εισαι low συνεχια θα το πετας γρηγορα γιατι θα βρησκεις γρηγορα καλυτερο αντικιμενο οποτε τζαμπα τα λεφτα. οταν πας 60 ομως εκει αξιζει διοτι εκει αν θες καποια epic αντικιμενα πρεπει να τα χρυσοπληροσεις. αρα χρειαζεσε λεφτα. κ υπαρχη κ το epic mound Που εκεινα δεν μαζευοντε απο την μια μερα στην αλλη θελει κοπο. προσοπικα εφτασα 56 lvl και σαυτον τον πεχτη δεν ξοδεψα φραγκο δεν εχασα τπτ ισα ισα εχω αρκετα λεφτα να δω τι να κανω που τωρα ειναι το νοημα να εισαι καλως. τη να το κανω το καλυτερο πχ sword στο 30lvl θα μου προσφερη τπτ? αφου θα παρω καλυτερο απο q. οικονομια ειναι μιση αρχοντια:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

ΟΚ για αντικείμενα να μην τα σκάσεις. Αλλά όταν έχεις τα διάφορα upgrades. Πχ τώρα που 30ρήσα στον Shaman χρειάστηκα περίπου 2,5g μόνο για τα απαραίτητα...

αυτα ενοειτε θα τα δινεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά , πως μπορώ να δώσω σε κάποιον λεφτά? ή κάποια αντικείμενα . Δεν μιλάω για trade , αλλά , π.χ. , μπορώ να τα αφήσω κάπου και να πάει ο άλλος να τα πάρει ? Δεν μιλάω για δανεικά αλλά να του τα χαρίσω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΜΙΧ@ΛΗΣ

θελω να ρωτισω το καλυτερο set που παιρνεις σκοτωνοντας HORDUE πιο ειναι :banging: :wall:

Τα σετ βρίσκονται σε dungeon αλλά άμα γίνεις liutenant commander για αρχή υπάρχει αντίστοιχο σετ για 58 λβλ αναλόγως την κλάση και αργότερα υπάρχει και το σετ του grand marshal of the alliance

Link to comment
Share on other sites

Φιάσκο φιάσκο στο daggerspine!!

Πρέπει να σας ανακοινώσω πως προχτές ο thrall κάλεσε τον Κώστα(shaman) για να τον συγχαρεί!! σίγουρα ξέρετε για τα καμώματα του! , αφού όλοι οι alliance απορούνε πως αυξάνεστε και πληθήνεστε με τόσο γρήγορο ρυθμό !

Η φωτογραφία τα λέει όλα! (άτακτε Κωστακι λολ )

post-391-1416071992,3797_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.