Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Borg

1min cooldown έχουν τα potion

Check again.

Αρχική απάντηση από Borg

άσε που σε σώζει επίσης και το first aid με έξυπνο τρόπο

Το οποίο έχει και αυτό cooldown και δεν παίζει άμα έχεις αρπάξει dot.

Αρχική απάντηση από Borg

τώρα άμα εσύ και κάποιος πιστεύει ότι αυτό αξίζει να είναι σε συνεχείς χρήση τότε έχω τελείως αντίθετη άποψη

Δεν μίλησε κανένας για συνεχή χρήση. Αλλά είπαμε, anti-zyx και λέμε ότι θέμε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 16:12]

Check again.

!?

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 16:12]

Το οποίο έχει και αυτό cooldown και δεν παίζει άμα έχεις αρπάξει dot.

αυτο 60sec το αλλο 30min! απλα προσεχε να μην το χασεις το heal :p

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 16:12]

Δεν μίλησε κανένας για συνεχή χρήση. Αλλά είπαμε, anti-zyx και λέμε ότι θέμε :p

:hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα ενα ωραιο mod για να καταλαβαινετε ποτε σας ερχετε mail.. βαλτε το στο addons και αγνοιστε το out of date.. (πιανει παντα).. δοικμαστε το με το να στηλετε mail ο ενασ στον αλλο.. lol

αντε have fun

taxidromos.zip

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Όπως επίσης πχ ο rogue έχει πολλά ευαίσθητα σημεία και αυτό σίγουρα δεν είναι το πρώτο που χρειάζονται μιας και έχουν 20+% dodge

25+ % εχουμε μη κλεβεις.

παιδια σοβαρολογουμε οτι ενα trinket με coοldown 30 min θα σε σωσει απο κατι? δηλαδη απο τι θα σωθεις?

αντε να σωθεις μια φορα και να μη πεθανεις, και τι εγινε? εγω θα πεθανω θα κανω respawn και ολα καλα.

στα battlegroynds θα σε σωζει μια φορα το μισαωρο και σιγα το πραγμα. αν κατσεις 4 ωρες θα σε σωσει 8 φορες ΑΝ το χρησημοποιεισεις σωστα. γελοια πραγματα δηλαδη.

και μην αρχισετε να μου λετε οτι μεσα σε dungeon θα σωσει αυτο το πραγμα τον healer για να αποφυγετε το wipe.

για healing υπαρχουν potions με 2 min cooldown(1300hp). bandage με 1min cooldown channeling(2000hp), και food χωρις cooldown και χωρις να γινεται interupt απο dοt(1900+hp).

αν εχεις φαει dot οπως ειπε καποιος και εχεις cooldown στα potions απλα κατσε κατω και φαε κατι.

το να πεθανεις στο wow εκτος dungeon εχει μηδαμινο κοστος, δεν αξιζει να φορας τετοια equipments. θυμιζω οτι αν πεθανεις απο αντιπαλο horde η alliance ουτε καν χαλανε τα items οποτε ουτε επιπτωση στο repair εχεις ουτε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

εγω προσοπικα εχω 18.5 % dodge. κανεις δεν μιλησε για τα Bg. εκει ολα ειναι αχρηστα και ειδικα για rogue εγω εκει παω απλα για να κανω αυτα που θελω. δεν προσφερω τπτ στα bg

av εκτος αν μας αναθεσουν να καταλαβουμε τπτ μονο rogue. κατα τα αλλα τπτ το ιδιαιτερο και δεν με απασχολουν κιολας τα bg av. εγω δεν καταλαβενο τι σας χαλαει να εχετε αλλα 500-700 hp + αυτα που λετε. εμενα στο pvp ναι με εχει σωσει και να κερδισο καποιον και να μην με σκοτοσει καποιος. και τα 10hp καθε 5 sec ειπαμε αν εχει κιαλλα αντικημενα που να δινουν hp καθε χ sec μετραει. απο alchemy μονο παιζει φιλτρακη 12hp καθε 5 sec 12+10=22hp καθε 5 sec ΜΟΝΟ απο αυτα τα δυο.

ειδικα για σενα borg αυτο το trinket με την shield που εχει το εκπληκτικο ποσοστο των 2% ειναι τελειο. 2 ολοκληρα % OMG

Link to comment
Share on other sites

πω , πω πρέπει να λείπει πολύς κόσμος . Μπαίνεις ΑΗ και είναι σχεδόν άδειο . Οι τιμές σκοτωμένες . Προχτές πούλαγαν το demonslayer 20 g . Ε,ρε άμα δεν υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές . όλες τις αποστολές οι ίδιοι και οι ίδιοι τις κάνουμε . Σε λίγο θα κερνάμε και καφέ στο σπίτι . ’ντε , θα την κάνω και εγώ σε λίγο , θα μείνουν ακόμη λιγότεροι.Καλά ,από Έλληνες ,ζήτημα αν έχουμε μείνει τρεις-τέσερις . όλοι την έκαναν για Μύκονο-κρήτη κλπ,κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλά δεν το βρίσκω και πολύ αρνητικό αυτό... Αυτό έλειπε εμείς οι έλληνες να μην πηγαίναμε και για κανένα μπανάκι! :)

Εδώ έρχεται ο άλλος απο Σουηδία & εμείς θα κάτσουμε να παίζουμε wow? :)

Σχετικά με το trinket αυτό...Τα περισσότερα DOT ειναι σαφώς πιο ισχυρά απτο συγκεκριμένο trinket.. που σημαίνει ότι σου είναι πρακτικά άχρηστο..Σαφώς βολεύει να κάτσεις κάτω και να φας κάτι, εκτός αν σε κυνηγάνε. :)

Link to comment
Share on other sites

re re παιδια... εστω για 1 και μοναδικη φορα ας φερθουμε σαν guild και ας μαζευτουμε ολοι μαζι να παμε.... εστω για 1 φορα...

αμα δειτε πως παιζουν τα αλλα guild (και οχι μονο στο wow) θα πικραθητε οσο δε παιρνει...

δε κατηγορω το guild ;h τους οπλαρχηγους του...

απλως ειμαστε εντελως ρεμπετ ασκερ' κατι σαν ..σκορποχωρι

αϊντε σιγα σιγα να λειτουργησουμε ....

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι εχεις δικιο αλλα τα προβληματα ειναι 2 :

1. Οι 60ρηδες μετα απο καποιο σημειο βαριουνται και θελουν να μπουν σε αλλα πιο μεγαλα οργανωμενα guild ωστε να πανε στο MC.

2. Τα μεγαλυτερα lvl δεν βοηθανε τα μικροτερα με αποτελεσμα να μην περνουν οι μικροι γρηγορα lvl.

Γενικοτερα το προβλημα κατα την γνωμη μου ειναι το αρνητικο και μη συνεργασιμο κλιμα στο guild.

Οσο αναφορα για το βραδυ, μακαρι να βγω ψευτης αλλα δεν πιστευω να γινει κατι... ο ενας θα θελει να κανει q, ο αλλος BG και στο τελος θα μεινουμε 2-3 ατομα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ερώτηση...

το παιχνίδι αρχίζει, ή τελειώνει όταν φτάσεις 60?

Έχω ρωτήσει αρκετούς 60άρηδες και έχω πάρει ανάμικτες απαντήσεις...

Προσωπικά το να είμαι αραχτός εξω απτην τράπεζα στην IF & να περιμένω να μαζευτούμε 40άτομα δεν είναι ότι καλύτερο.

Σε 16 level θα μάθω την αλήθεια! :)

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζουν τα talents

του Hunter στο καινουργιο patch.Το pet (Beast Master Tree)γινετε φονικο εργαλειο ,αφου μπορει να ειναι immune σε ολα τα stun και fear effects , αποκτωντας ταυτοχρονα 200% damage. Επισης υπαρχει talent που μπορει το pet να κανει stun.Το Marksmanship μενει ιδιο ενω βελτιωσεις υπαρχουν και στο survival tree. Αντε να δουμε!!

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

re re παιδια... εστω για 1 και μοναδικη φορα ας φερθουμε σαν guild και ας μαζευτουμε ολοι μαζι να παμε.... εστω για 1 φορα...

αμα δειτε πως παιζουν τα αλλα guild (και οχι μονο στο wow) θα πικραθητε οσο δε παιρνει...

δε κατηγορω το guild ;h τους οπλαρχηγους του...

απλως ειμαστε εντελως ρεμπετ ασκερ' κατι σαν ..σκορποχωρι

αϊντε σιγα σιγα να λειτουργησουμε ....

δεν θα σχολιασο την χθεσηνη κινησει. αλλα δλδ τι γινετε σε αλλα guild. σε δυο ειμουν πιο

πριν και εχω παρει γευσει. ασε το να λεμε μονο λογια ειναι ευκολο. και εμεις αν ειχαμε 60 και 80 60αριδες θα καναμε πολλα πραγματα. με 15 και 16 ομως δεν κανεις τπτ. και δεν νομιζω κ πολλοι 60αριδες σε 3 κ 4 μηνες να μπενουν ακομα σε instance τυπου baron κ ubrs. οποτε καλο ειναι να μην κατηγορουμε μονο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.