Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Ujin [12-10-2005 16:47]

Έτσι χάλασε το παιχνίδι, πήγε ο κάθε άσχετος για πλάκα revered και γέμισε epics...

Και εσυ τι κόλλημα έχεις? Το αν είμαι ασχετος ή οχι είσαι ανίκανος να το κρίνεις. Αλλά το γεγονός οτι σε 9 ημέρες πήρα το lobotomizer φαίνεται να σε ενοχλεί ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nickman

Και εσυ τι κόλλημα έχεις? Το αν είμαι ασχετος ή οχι είσαι ανίκανος να το κρίνεις. Αλλά το γεγονός οτι σε 9 ημέρες πήρα το lobotomizer φαίνεται να σε ενοχλεί ιδιαίτερα.

Rofl, δεν μίλησα συγκεκριμένα για κανέναν, grow up...

Link to comment
Share on other sites

για ποια πτηση ειμαστε? να πω και κατι πλεον και με πρωσοπικη εμπειρια. για να παρεις καποιο item απο το pvp πρεπει να φτησεις αιμα. απο το pve αν γνωριζουν οι leader καποια βασικα πραγματα περνεις item πολυ πιο ευκολα και πολυ πιο καλα item. και σε ελαχιστες ωρες gameplay. ελα με τις ωρες που καποιος πηγε 2 η 3 φορες mc να παρεις ενα item απο το pvp. και στο 1 ειναι ο παραγοντας σε μαθενω πως παιζεις σε βγαζω ολο και πιο ευκολα ολο και πιο γρηγορα. στο αλλο δεν υπαρχει παραγοντας γιατι παιζεις με ανθρωπους. συνεχως διαφορετικες στρατιγηκες. και τα δυο το ιδιο βαρετα ειναι. και αν καθε τεταρτη δεν επεφτες rank αν δεν εκανες pvp, ομολογο οτι τα instance ειναι πιο βαρετα για μενα

Link to comment
Share on other sites

τα instances είναι βαρετά? Προσωπικά δεν συμφωνώ καθόλου . Τα pvp δηλ. που κυνηγάμε τις φάρμες , τι είναι ? Δεν ξέρω , πως είναι τα υπόλοιπα . γιατί μόνιμα λόγω κόσμου , δεν μπορώ να μπω, αλλά το σκοτώνονται καμιά σαρανταριά άτομα σε μια κοιλάδα γύρω από κάτι φάρμες , ε δεν το βρίσκω και ό,τι πιο ενδιαφέρον σε αυτό τον κόσμο.

Το μυστικό , πιστέυω , είναι αυτό που λέει ένας τύπος στο αμερικάνικο φόρουμ. Τα instances να γίνουν πιο "απρόβλεπτα" . Πέτα και καμιά δεκαριά patrol , σε απρόβέπτους χρόνους , εκεί που πίνουν όλοι σαν αλκοολικοί το mana , θα σου πω εγώ τι έχει να γίνει . Θα ψοφήσουν όλοι . Εκεί να δεις τι οργάνωση και ομαδική δουλειά , που θα θέλει το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

και ετσι να γινη που δεν νομιζο. ολα ειναι προβλεψημα αλλα και να μην ειναι παιζεις με τον υπολογιστη. το pvp δεν ειναι bg η blizzard το εκανε αυτο. το pvp το λεει και η λεξη player vs player εκει δειχνης την αξια σου για μενα. εχεις μια class και η ξες να παιζεις η οχι. αν δεν αρεσει το pvp σε καποιους ειναι αλλο. και ναι τα instance για μενα ειναι βαρετα. μπορει της πρωτες 5-10 φορες οχι αλλα μετα γινετε ρουτηνα. εγω bg πηγενα για τα rewards και επειδη μονο ετσι ανεβενες rank λογο τους ποντους που παιρνεις reward. το pvp το πραγματικο ειναι στον real κοσμο. εκει ο καλυτερος κερδιζει.

Link to comment
Share on other sites

χ8ες στο MC κοντεψε να με παρει ο υπνος...

περισσοτερη ωρα μιλαγε ο ιταλος παρα παιζαμε...

ασε το αλλο... φαγαμε 4 ωρες για...3 ιτεμς.. τα οποια ακομα και στην περιπτωση που τα θες... εε μαλλον δε θα τα παρεις γιατι θα ρολλαρεις "1"....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

RE CY ευγένιε έχεις δίκιο εν μέρη αλλά κάποια πράγματα δεν λέγονται το γιατί το ξέρεις ρε συ, απλά στο ξανά λέω ''προσγειώσου''

George εσύ ξέρεις και τις απόψεις μου και το πως παίζω. Αν θεωρείς οτί "πετάω στα σύννεφα" ή κάτι τέτοιο, πραγματικά με στεναχωρείς, αλλά δεν πειράζει.

Για τα υπόλοιπα που ακούγονται, ο καθένας ακούει και κρίνει. εγώ προφανώς βλέπω τα πράγματα αλλιώς από την πλειοψηφία εδωμέσα και οτι και λέω δεν αρέσει οπότε δεν εκφράζω πια γνώμη, είμαι σίγουρος οτι δεν θα σας λείψει anyway.

Τουλάχιστον φένεται ότι πήρα σωστή απόφαση όταν έφυγα από το guild, αφού δεν ταιριάζουμε σε πολλά όπως φένεται.

Καλή τύχη στο MC, στα BG ή όπου αλλού πάτε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin [Σήμερα, στις 13:25]

George εσύ ξέρεις και τις απόψεις μου και το πως παίζω. Αν θεωρείς οτί "πετάω στα σύννεφα" ή κάτι τέτοιο, πραγματικά με στεναχωρείς, αλλά δεν πειράζει.

Για τα υπόλοιπα που ακούγονται, ο καθένας ακούει και κρίνει. εγώ προφανώς βλέπω τα πράγματα αλλιώς από την πλειοψηφία εδωμέσα και οτι και λέω δεν αρέσει οπότε δεν εκφράζω πια γνώμη, είμαι σίγουρος οτι δεν θα σας λείψει anyway.

Τουλάχιστον φένεται ότι πήρα σωστή απόφαση όταν έφυγα από το guild, αφού δεν ταιριάζουμε σε πολλά όπως φένεται.

Καλή τύχη στο MC, στα BG ή όπου αλλού πάτε.

Ξέρεις πολλά το τι πιστεύω για εσένα αλλά όταν ξαφνικά γυρνάς και λες «εγώ/εμείς μέσα σε 5 ώρες βγάζουμε το ΜC»

Σκέψου καλά αυτό ως άτομο και ως πολύ νέος που είσαι «ακόμα» στο wow κατά την άποψη μου και ξέρεις πως το εννοώ και άσε τους άλλους να πιστεύουν ότι θέλουν

Και τέλος ότι το guild που πηγές τα βρήκες όλα έτοιμα μα όλα , τώρα άμα έχεις είχες άποψη και βοήθησες κάπου στο MC δεν μου λέει πολλά , και τέλος και πολύ βασικό σκέψου το πώς επίσης ακούγονται αυτά που λες ακόμα και σε εμένα που εγώ σε μεγάλωσα στο WOW :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Ξέρεις πολλά το τι πιστεύω για εσένα αλλά όταν ξαφνικά γυρνάς και λες «εγώ/εμείς μέσα σε 5 ώρες βγάζουμε το ΜC»

Σκέψου καλά αυτό ως άτομο και ως πολύ νέος που είσαι «ακόμα» στο wow κατά την άποψη μου και ξέρεις πως το εννοώ και άσε τους άλλους να πιστεύουν ότι θέλουν

Και τέλος ότι το guild που πηγές τα βρήκες όλα έτοιμα μα όλα , τώρα άμα έχεις είχες άποψη και βοήθησες κάπου στο MC δεν μου λέει πολλά , και τέλος και πολύ βασικό σκέψου το πώς επίσης ακούγονται αυτά που λες ακόμα και σε εμένα που εγώ σε μεγάλωσα στο WOW :)

Ναι τα βρήκα έτοιμα μέχρι τον Domo, αλλά όταν είμαι σχεδόν πάντα στους 3 πρώτους healers και με το λιγότερο overhealing και όταν το guild χρησιμοποιεί δικιά μου στρατηγική για το healing στη 2η φάση στο Ragna θα λέω εμείς.

Από εκεί και πέρα μπορεί να άρχησα 2 ίσως και 3 μήνες το WoW πιο αργά από πολλούς, αλλά αν αυτό για σένα σημαίνει κάτι, για μένα δεν λέει τίποτα, εκτώς αν έχουν όλοι οι άνθρωποι ίδια ικανότητα εκμάθησης, αφομοίωσης κτλ και εγώ ζω σε μια πλάνη.

Τα είπαμε και online, δεν μπορώ να γίνω 1000 κομμάτια και να είμαι παντού.

Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν εκτιμώ και δεν μου λείπουν κάποια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.