Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Πανω απο ενα χρονο εχει κλεισει το game , και η σκλερανικοβα να τανε θα την ειχατε βαρεθει σε τοσο διαστημα , αντε παιξτε κανα αλλο game και ριξτε το thread στη μαυρη τρουπα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ [Σήμερα, στις 13:22]

Πανω απο ενα χρονο εχει κλεισει το game , και η σκλερανικοβα να τανε θα την ειχατε βαρεθει σε τοσο διαστημα , αντε παιξτε κανα αλλο game και ριξτε το thread στη μαυρη τρουπα :p

Πως φαίνεται ο άνθρωπος που δεν έχει παίξει WoW :D

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειλικρινής αυτό το παιχνίδι το ΜΙΣΩ, γιατί εξαιτίας του έχασα πολλούς συμπαίχτες στο Counter-Strike :o

Lol..tespa.αν και δεν το έχω παίξει ποτέ μου, αλλά έχω δει τόσες πολλές φορές να το παίζουν που θεωρητικά το ξέρω :p

Τελείως αντικειμενικά λέω ό,τι το παιχνίδι είναι φαινόμενο !! Δεν έχω δει ποτέ κανένα παιχνίδι να παίζεται παγκοσμίως με τόση προσήλωση και αφοσίωση (εκτός απ το cs βέβαια :rolleyes: )

Η Blizzard και να μην βγάλει κανένα άλλο παιχνίδι ζει χαλαρά μόνο απ το WOW για τουλάχιστον άλλα 50-60 χρόνια <--- και λίγα λέω :)

Ελπίζω μόνο να μην ζηλέψει και η Steam και κάνει την επόμενη έκδοση στου cs χρεώσιμη ανά 2-μήνο !! :-O

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες προβλημα!!!κατεβασα το wow(την αμερικανικη εκδοση )(βερσιον 1.4.0) εβαλα το patch(ηταν μεσα) και εκανα αccοunt σε εναν σερβερ...μπαινω να παιξω δινω name, pass κανει cοnnect και ενω βγαζει authenticating μοu πεταει unable to validate game version this may be caused by file corruption κ.τ.λ

γνωριζετε πως μπορω να αντιμετωπισω το εν λογω προβλημα???πρεπει να κατεβασω κατι αλλο??

γινεται με την συγεκριμενη εκδοση να παιξω σε εuρωπαικοuς,ελληνικοuς servers??

thanx!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ [Σήμερα, στις 15:25]

Ψυχολογια σπουδασες? :p

Όχι, απλά ήταν προφανέστατο από αυτό που είπε: "Καλά δεν βαρεθήκατε να παίζετε αυτό το παιχνίδι??" Δηλαδή έλεος!

Δεν υπάρχει άνθρωπος σε αυτό το υπαρκτό σύμπαν που να κάθησε έστω και 1-2 ώρες στο WoW και να μην κάηκε τελείως στη συνέχεια, πόσο μάλλον να το βαρεθεί. Αυτό απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge [Χθες, στις 21:39]

Όχι, απλά ήταν προφανέστατο από αυτό που είπε: "Καλά δεν βαρεθήκατε να παίζετε αυτό το παιχνίδι??" Δηλαδή έλεος!

Δεν υπάρχει άνθρωπος σε αυτό το υπαρκτό σύμπαν που να κάθησε έστω και 1-2 ώρες στο WoW και να μην κάηκε τελείως στη συνέχεια, πόσο μάλλον να το βαρεθεί. Αυτό απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

lolen μαλλον δεν ητανε αρκετα σαρκαστικο το σχολιο μου ;p.

οχι φιλε ειχα 4 μηνες played στο wow και ειχα λιωσει αρκετα, rank 13 warrior και ειχα προλαβει και σουφρωσα και ενα legendary (λεγε με χουφτα του ragna).

edit : ασε που το thread πλεον το διαβαζουνε πιο πολλοι συνταξιουχοι απ'οτι ενεργοι wow-ers ;p

myx δεν σ'απαντησα γιατι φοβαμαι οτι το σχολιο σου μπορει να εμπεριεχει αληθεια :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge [Χθες, στις 21:39]

Δεν υπάρχει άνθρωπος σε αυτό το υπαρκτό σύμπαν που να κάθησε έστω και 1-2 ώρες στο WoW και να μην κάηκε τελείως στη συνέχεια, πόσο μάλλον να το βαρεθεί. Αυτό απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Tόσο ακριβώς έπαιξα 2 ώρες .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 10:50]

Tόσο ακριβώς έπαιξα 2 ώρες .

Είσαι η φωτεινή εξαίρεση και μπράβο σου που τα κατάφερες. Είναι σαν να λέμε ότι κάποιος έκανε 1-2 φορές χρήση ναρκωτικών και μετά σταμάτησε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Πανω απο ενα χρονο εχει κλεισει το game , και η σκλερανικοβα να τανε θα την ειχατε βαρεθει σε τοσο διαστημα , αντε παιξτε κανα αλλο game και ριξτε το thread στη μαυρη τρουπα :p

Ευκολο να το λες, δυσκολο να το κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Μεταβολή... βγάλτο από το μυαλό σου...! Πρέπει να αντισταθείς στον πειρασμό!

sous:P

Μόλις εχθές τερμάτισα το Warcraft 3.. Θελώ κι άλλοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ [11-08-2006 13:22]

Πανω απο ενα χρονο εχει κλεισει το game , και η σκλερανικοβα να τανε θα την ειχατε βαρεθει σε τοσο διαστημα , αντε παιξτε κανα αλλο game και ριξτε το thread στη μαυρη τρουπα :p

Αυτά τα γράφεις μόνο εδώ, ή τα σπαμαρης και στον Kazak που σε είδανε να παίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.