Jump to content



Τιμονιέρα για το pc...


Spanaks

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά, δεν ξέρω αν έχετε δει την Logitech Driving force pro. Την πουλάνε για ps2, αλλά παίζει μια χαρά και σε υπολογιστή. Έχει force feedback, 900 μοίρες περιστροφή (2.5 στροφές) και κάνει γύρω στα 100. Την αγόρασα προχτές και έχω πορωθεί άγρια με τα ανάποδα τιμόνια.

Link to comment
Share on other sites

driver; φαντάζομαι εννοείς το software , εγώ μιλάω για την υποδοχή , δεν είναι USB οπότε κάπως πρέπει να συνδέσεις την τιμονιέρα με το PC , στο site λέει για PS2 όχι για PC ...

Link to comment
Share on other sites

driver; φαντάζομαι εννοείς το software , εγώ μιλάω για την υποδοχή , δεν είναι USB οπότε κάπως πρέπει να συνδέσεις την τιμονιέρα με το PC , στο site λέει για PS2 όχι για PC ...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το logitech το g25 ίσως είναι το μόνο που θα με βάλει να αλλάξω το microsoft sidewinder μου (το οποίο με έχει ικανοποιήσει αρκετά).

Βέβαια ένα αγωνιστικό συνήθως δεν έχει 2.5 στροφές από άκρη σε άκρη, ακόμη και σπορ αυτοκίνητα δρόμου έχουν λιγότερο (π.χ. οι 147 - 156gta νομίζω έχουν 2.2 στροφές, 2.8 στροφές έχει το 1.6 το ... C3 :p).

Εξαρτάται βέβαια και από το αυτοκίνητο, θα μου άρεσε όμως αν μπορούσα να το κλειδώσω manually σε κάποιες μοίρες (π.χ. στις 720 - 2 στροφές).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το logitech το g25 ίσως είναι το μόνο που θα με βάλει να αλλάξω το microsoft sidewinder μου (το οποίο με έχει ικανοποιήσει αρκετά).

Βέβαια ένα αγωνιστικό συνήθως δεν έχει 2.5 στροφές από άκρη σε άκρη, ακόμη και σπορ αυτοκίνητα δρόμου έχουν λιγότερο (π.χ. οι 147 - 156gta νομίζω έχουν 2.2 στροφές, 2.8 στροφές έχει το 1.6 το ... C3 :p).

Εξαρτάται βέβαια και από το αυτοκίνητο, θα μου άρεσε όμως αν μπορούσα να το κλειδώσω manually σε κάποιες μοίρες (π.χ. στις 720 - 2 στροφές).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.