Jump to content



Τιμονιέρα για το pc...


Spanaks

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Μια σημαντική παρατήρηση...

Μια και είναι σχετικά δύσκολο να το δουλεύεις με το ένα χέρι μόνο, ο λεβιές ταχυτήτων είναι μάλλον δύσχρηστος....

Εγώ πάντως έχω βάλει το χειρόφρενο εκεί... και τις ταχύτητες στις μανέτες πίσω από το τιμόνι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Εγω που θελω την Logitech Momo Racing για το PC και την LOGITECH DRIVING FORCE PRO για PS2 τι να κανω?????

Πολλα λεφταααα...δεν μπορουν να βγαλουν ενα κορυφαιο να παιζει κ στα 2??

λολ

Πάρε για PS2 και μετά αυτό εδώ το Connectorάκι...

http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=PC&title=114167

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83

Πάρε για PS2 και μετά αυτό εδώ το Connectorάκι...

http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=PC&title=114167

Θα δουλευει σωστα με αυτο? Αν ναι θα ειναι πολυ καλο!!

Ψηνομαι να το παρω αν παιζει σωστα!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks

Μια σημαντική παρατήρηση...

Μια και είναι σχετικά δύσκολο να το δουλεύεις με το ένα χέρι μόνο, ο λεβιές ταχυτήτων είναι μάλλον δύσχρηστος....

Εγώ πάντως έχω βάλει το χειρόφρενο εκεί... και τις ταχύτητες στις μανέτες πίσω από το τιμόνι...

εγώ πάλι δυσκολεύομαι να οδηγάω με τα 2 χέρια, έχω συνηθίσει με το 1 και το άλλο να αλλάζει ταχύτητες οπότε οι τιμονιέρες χωρίς λεβιέ δε με πολυβολεύουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Εγω εχω μια logitech αλλα την έχω στο ντουλάπι. Στα πιο πολλά παιχνίδια ειχε lag και με εκνέυριζε... Υπαρχει λύση για το lag ?

τι εννοεις lag ???....γιατι εχω μια momo....και δεν κανει τπτ....την εχω περιπου 2 χρονια ειναι σαν καινουργια και δεν ειχα ποτε προβλημα.......και παιζω περιπου 4-5 ωρες τη μερα.

Το μονο προβλημα που ειχε ειναι οτι δεν κεντραριζε καλα...αλλα εβγαλε η logitech patchακι για το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chill-out

τι εννοεις lag ???....γιατι εχω μια momo....και δεν κανει τπτ....την εχω περιπου 2 χρονια ειναι σαν καινουργια και δεν ειχα ποτε προβλημα.......και παιζω περιπου 4-5 ωρες τη μερα.

Το μονο προβλημα που ειχε ειναι οτι δεν κεντραριζε καλα...αλλα εβγαλε η logitech patchακι για το προβλημα.

Οταν λεω λαγκ, εννοώ οτι στρίβεις το τιμόνι και μετα απο μισό δευτερόλεπτο- 1 δευτερόλεπτο στρίβει... δεν ειναι άμεση η απόκριση... Και το έκανε σε όλα τα παιχνίδια οποτε την παράτησα. Δεν ηταν και φτηνή, ειναι η Logitech Force Gt ή κάπως έτσι, η κόκκινη.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι πολυ σημαντικο!!

παιζεται με την εξωτερικη καμερα?γιατι εγω εχω της microsoft sidewider ff και οποιο παιχνιδι παιξω με τη καμερα απεξω δεν μπορω με τιποτα οταν ομως βαζω τη μεσα καμερα

τα πραματα αλαζουν δραματικα πχ στο θεικο μοναδικο ultimate richard burns rally το παιχνιδι δεν παιζεται με τη καμερσ απεξω και γενικα τα ραλλυ τα επαιζα πανυα απο μεσα που ειναι και πιο ρεαλιστικο ενοειται

σκεφτομαι ολους αυτους που λενε ωραια η τιμονιερα αλλα δεν μπορεις να παιξεις

η ειναι παλουκι..εγω πιστευω οτι ειναι θεμα καμερασ:jump:

κανεις για multiplayer στο richard burns rally??:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΛΑΜΠΡΟΣσκεφτομαι ολους αυτους που λενε ωραια η τιμονιερα αλλα δεν μπορεις να παιξεις

η ειναι παλουκι..εγω πιστευω οτι ειναι θεμα καμερασ:jump:

Μπα, εγώ σε 2 μέρες το συνήθισα και με την εξωτερική...

Μόνο που το lag θέλει λίγη συνήθεια... Ειδικά στο nfsu2 δεν έχω καταφέρει ακόμα να γλιτώσω από κινούμενα αυτοκίνητα....

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια microsoft sidewinder forcefeedback(την πιο καινουργεια την κοκκινη) και ειμαι υπερευχαριστημενος....Η αισθηση ειναι αρκετα καλη, το force δυνατο,και πολυ ανθεκτικη οχι μονο απο πλευρας στριψηματος αλλα και κατι μπουνιες που εχει φαει για λιγα χιλιοστα στο netkar ή για μια καροτσα στο nfsu, δεν εχει παθει τιποτα;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.