Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

On 9/11/2016 at 7:33 ΜΜ, το μέλος black66.gr έγραψε:

Με τους καινούριους drivers της nvidia 375.70 με ultra settings είχα από 70 ως 90 και σπάνια 100 fps.Τους απ΄εγκατέστησα και έβαλα τους προηγούμενους 375.57 και τώρα πιάνω από 100 ως 140. Με GTX 1070 είμαι.

μάλλον η nvidia άρχισε το software degrading και σε αυτή τη σειρά

για να φανεί η super duper διαφορά σε fps με την επερχόμενη 1080ti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε
  παιδιά  με  έχει  ζαλίσει  μετα  από  κάθε  update  με  τους  drivers  nvidia εχω  τον  375,22  μου  ζητά  τον 375  και κατι  ...έχω  τον  375.57  μου  ζητά  τον  375.63  πλάκα  μας  κάνει  υπάρχει  κανένας  τρόπος  να  μην  μας  πρίζει  ????

 

Link to comment
Share on other sites

πάντως ρε παιδια....θυμάμαι τον χαμό στα ποστ που γίνονταν επι εποχών bf3/bc2...καμμια σχέση ούτε το  4 ούτε το καινούργιο...

Επίσης είναι πολύ ακριβό το bf1 ακόμα...δεν ξέρω...θα το παρακάμψουμε και αυτό ... Εχω κρεμάσει το τυφέκιο και τα φυσεκλίκια από το bf3...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2016 at 10:56 ΜΜ, το μέλος velipsi έγραψε:

ρε
  παιδιά  με  έχει  ζαλίσει  μετα  από  κάθε  update  με  τους  drivers  nvidia εχω  τον  375,22  μου  ζητά  τον 375  και κατι  ...έχω  τον  375.57  μου  ζητά  τον  375.63  πλάκα  μας  κάνει  υπάρχει  κανένας  τρόπος  να  μην  μας  πρίζει  ????

 

καμία   βοήθεια  !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

@velipsi

- Δοκίμασε να διαγράψεις τον φάκελο με τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού στα Documents ( έγγραφα )

- Φρέσκο πέρασμα των προτελευταίων οδηγών ( όχι τους χθεσινούς ) - 375.70 βάλε.

- Repair επιλογή στο origin για το παιχνίδι.

- Δοκίμασε επίσης να κάνεις update το origin στην τελευταία έκδοση. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

On 16/11/2016 at 8:43 ΠΜ, το μέλος sstav έγραψε:

πάντως ρε παιδια....θυμάμαι τον χαμό στα ποστ που γίνονταν επι εποχών bf3/bc2...καμμια σχέση ούτε το  4 ούτε το καινούργιο...

Επίσης είναι πολύ ακριβό το bf1 ακόμα...δεν ξέρω...θα το παρακάμψουμε και αυτό ... Εχω κρεμάσει το τυφέκιο και τα φυσεκλίκια από το bf3...

Εγω και που το πηρα δεν με τραβαει να το παιξω, καλο χρυσο αλλα εχει καποια πραγματα που δεν μπορω να τα βλεπω σε παιχνιδι του 2016.

Το squad spawn πρεπει να καταργηθει δεν γινετε εκει που βρηκες εναν να βγαινουν αλλοι τρεις πανω του. Μαζικο spawn πρεπει να γινεται μονο στα οχηματα. 

Στα αρματα ο οδηγος κουναει και οπλο ενω επρεπε να υπηρχε ξεχωριστος χειρισμος. Παιρνει ο αλλος το αρμα και παει τρενο.

Δεν ξερω... πολυ fake-arcade κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

όπως και να χει...κάτι πάει στραβά με τo online fps...Cod /bf δείχνουν να χάνουν το δρόμο τους...Εστιάζω και στο ότι είναι ακριβά ...50 ευρώ για τέτοιο παιχνίδι δεν δίνω

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σημερα το πρωι επαιξα μετα απο μερικες μερες αποχης... Κανενα προβλημα. Δεν ειχα msi ab ανοιχτο αλλα αν ειχα τοσο μεγαλα και συχνα frame drops θα το καταλαβαινα πιστευω αφου θα μου εφευγαν τα ματια απο τη θεση τους.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.