Jump to content



[Greek Gatherings 14-02-2016]Nordschleife Endurance - Zonda R & 599XX Evo


Lazy Dog

Recommended Posts

Το dmg μέσα στην βδομάδα νομίζω πως θα έπρεπε να είναι εκεί που ήταν και στο Bathurst (δεν ξέρω πόσο είναι απλά λέω) γιατί πολλά παιδιά δεν ξέρουν την πίστα. Οπότε απο τη στιγμή που έτσι και αλλιώς είμαστε μόνοι μας στο server αυτή τη βδομάδα, ας τον έχουμε σε "prctise mode"

Το dmg μόλις το τσέκαρα είναι μόλις στο 30 όπως ήταν και στο Bathurst που τρέξαμε .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε τόσες θέσεις κενές για όποιον θέλει να παρακολουθήσει τον αγώνα που θα απαλλαγούμε από το άγχος του streaming!!

Thelab: Only the penitent racer shall pass.( κλεμμένο από τον Indiana Jones)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση το ότι είναι Παρασκευή, και έχουν μπεί στον σέρβερ να τρέξουν μόνο 10 άτομα..

Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό...

Πιθανολογώ οτι ο νίκι λάουντα είναι λιγότερο φοβισμένος να τρέξει σε αυτή την πίστα απο ότι ο μέσος χρήστης του ασσέττο...

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση το ότι είναι Παρασκευή, και έχουν μπεί στον σέρβερ να τρέξουν μόνο 10 άτομα..

Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό...

Πιθανολογώ οτι ο νίκι λάουντα είναι λιγότερο φοβισμένος να τρέξει σε αυτή την πίστα απο ότι ο μέσος χρήστης του ασσέττο...

 

Προσωπικά δεν είναι αυτός ο λόγος που δεν μπαίνω. Την πίστα μπορώ να πω πώς την έχω απομνημονεύσει σχεδόν ολόκληρη από τις τόσες φορές που την έχω τρέξει στο παρελθόν. Δεν έχω μπει μέχρι τώρα και δεν θα μπω την Κυριακή γιατί δεν μου αρέσει να τρέχω μόνος μου γύρω γύρω, μιας και λόγω μεγέθους, και 20 άτομα να μπούνε πάλι μόνοι μας θα είμαστε μετά από 1 γύρο. No offence @Lazy Dog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλομαθαμε βλεπω με τα "κουβαδακια" που τρεχουμε τοσο καιρο εεεε; :lol: :lol: :lol:

 

Παιδες, εγω δεν εχω καποιο θεμα κ να αλλαξετε το combo. Ετσι κ αλλιως σφηνα μπηκα...

 

Αν η πλειοψηφια αποφασισει να αλλαχτουν τα οχηματα, fine by me.(το track θα ηθελα να παραμεινει το ιδιο)

 

Σε αυτη την περιπτωση να προτεινω 458 Italia Stage 3 - MP4-12C - SLS AMG

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η πίστα απο τις καλύτερες του AC απλά αν δεν τη ξέρεις δύσκολο να τη μάθεις σε 3-4 μέρες εκτός και αν ξενυχτάς κάθε βράδυ.
Και ανάποδα αν βάλουμε τη κατάταξη εκκίνησης οι γρήγοροι θα μας έχουν περάσει στο μισό γύρο.
Το 599 έχει μεγαλύτερη τελική αλλά νιώθεις το βάρος του, το τζόντα είναι καλύτερο στις στροφές αφού είναι κεντρομήχανο.
Που να έβαζε ο LazyDog Mazda 787B με LaFerrari κλάμα που θα ρίχναμε :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ο 1ος ολοκληρωμένος γύρος που έκανα ήταν στο race. Τέλεια πίστα για time attack. Για αγώνα δε θα την προτιμούσα. Δεν έχει πραγματικές ευκαιρίες για προσπέρασμα, είσαι εσύ ενάντια της μπαριέρας. Cool track αλλά not my cup of team.

@Lazy Dog τι έγινε; Ένα χτυπηματάκι και alt+f4; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.