Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Δεν ξέρω τι και πως έχει ειπωθεί. Ασχολήθηκα 2-3 λεπτά με τα streams και έφτιαξα ένα που με βόλευε και είναι παρόμοιο με τα παλιά γιατί δεν μπορούσα να βλέπω κατεβατό την κάθε απάντηση στο κάθε θέμα ξεχωριστά. Το tapatalk επίσης επειδή γ*****κε στην κατηγορία subscribed οπότε πια βλέπω το participated για να είναι με τη σειρά από το πιο πρόσφατο στο παλιότερο.  Τώρα το μοναδικό θέμα που έχω είναι ότι σέρνεται  το tapatalk

chrome_2016-03-22_17-57-42.png

Έγινε επεξεργασία από mer
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mer said:

Δεν ξέρω τι και πως έχει ειπωθεί. Ασχολήθηκα 2-3 λεπτά με τα streams και έφτιαξα ένα που με βόλευε και είναι παρόμοιο με τα παλιά γιατί δεν μπορούσα να βλέπω κατεβατό την κάθε απάντηση στο κάθε θέμα ξεχωριστά. Το tapatalk επίσης επειδή γ*****κε στην κατηγορία subscribed οπότε πια βλέπω το participated για να είναι με τη σειρά από το πιο πρόσφατο στο παλιότερο.  Τώρα το μοναδικό θέμα που έχω είναι ότι σέρνεται  το tapatalk

chrome_2016-03-22_17-57-42.png

To θεμα tapatalk το αναφερω 1-2 σελιδες πισω και εγω, σερνεται γιατι θα υποστηριχτει τελευταιο των τελευταιων :p  Και εγω τα participated κοιταω, απλα οποτε θελουν κανουν refresh, και ειναι τζακ ποτ το αν θα μπεις στο θεμα :p 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, karmen1983 said:

@GoMaR πάτα πάνω στο quote να βγάλει το σταυρό,πάνω αριστερά, μετά το σταυρό μία φορά για να επιλέξεις όλο το quoφοραι πάτα το Backspace :) 

τα έχω δοκιμάσει πριν ποσταρω.τπτ δε κανει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GoMaR said:

τα έχω δοκιμάσει πριν ποσταρω.τπτ δε κανει

Μια χαρά δουλεύει. Κάτι κάνεις λάθος, κάτι κάνεις λάθος...

 

Να επισημάνω για πολλοστή φορά ότι στην καταχώρηση απαντήσεων, επεξεργασία κλπ καθυστερεί απίστευτα.
Ψάξτε το λίγο γιατί κάτι δε πάει καλά καθώς τις πρώτες μέρες γινόταν αστραπιαία!

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Να επισημάνω για πολλοστή φορά ότι στην καταχώρηση απαντήσεων, επεξεργασία κλπ καθυστερεί απίστευτα.
Ψάξτε το λίγο γιατί κάτι πάει καλά καθώς τις πρώτες μέρες γινόταν αστραπιαία!

Μια χαρά δουλεύει. Κάτι κάνεις λάθος, κάτι κάνεις λάθος... :sarcastic:

(τουλάχιστον με windows 10 και chrome 49)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δουλευει καλυτερα απο εχθες. Το ξαναλεω , καθε μερα εχει διαφορετικη συμπεριφορα. Νομιζω οτι παει αναλογα με τον καιρο εξω :hehe:  (και εδω chrome 49 )

Χθες μετρησα σε καποια φαση 45 sec για να ποσταριστει κατι που εγραψα :p 

Link to comment
Share on other sites

Λόγω των προβλημάτων που έχουμε με τα reviews,  τρέχουν δύο ταυτόχρονες βάσεις στο server κι οι καθυστερήσεις οφείλονται εκεί. Ευελπιστούμε να τελειώσούμε κάποια στιγμή και με αυτά και να ησυχάσουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, karmen1983 said:

Note 2 εχω με chrome. Aν δεν κάνω λάθος το ίδιο έχουμε και δουλευει οκ σε ε

 

 

Καλά καλά, Σου δίνω το κινητό μου αν καταφέρεις και το σβήσεις

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

έσβησε Γιατί είχαν κολλήσει τα πάντα και δε μπορώ να σβήσω το quote για αυτο και το άφησα έτσι.

τον σταυρό πατάω και δε σβήνει λέμε.

Επίσης στον απλό ίντερνετ browser δεν εμφανίζεται καθόλου ο σταυρός.

Επίσης για να καταφέρω να γράψω , αναγκαστικά πάτησα ποστ με μισο quote για να κάνω edit μετα και να γράψω.

δε μου έδινε την επιλογή εφόσον είχα το quote

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.