Jump to content



CLC 2 The endurance cup - RACE 2 @ SILVERSTONE 19/1/2017


thazio

Recommended Posts

49 minutes ago, wargasm said:

Αν σε αυτον τον αγωνα δε βαλω τα σκινς με τις πορτοκαλι ζαντες του μανου πειραζει?

Αν έχεις framedrops, καλό είναι να τα ξανακατεβάσεις όλα γιατί ο thazio τα ανέβασε ξανά σε χαμηλότερη ανάλυση.. Εγώ μόλις το έκανα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος akis_z80 έγραψε:

H τελευταία έκδοση δουλεύει.. Δυστυχώς τα apps δεν είναι στο steamworks για να γίνονται updated μόνα τους

Thanks ρίξε κανά ling.

Γιατί θα γυρίσω και μισή και θα με με την ψυχή στο στόμα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φανταστικός αγώνας.

Εκκίνηση 2ος, καθαρά, στρίβω 1ος. Στον 2-3 γύρο κάποιος βούτηξε στα φρένα και με χτύπησε και έπεσα 4ος. Λίγο damage.

 

Mάχες συνέχεια με @uhu , έχασα λίγο χρόνο πίσω του αλλά τον περνάω.

Όμως ήταν πολύ γρήγορος στο 2ο stint . Μπήκε πιο νωρίς, εγώ στον 26ο. Μάλιστα πιο γρήγορος από ότι περίμενα, ξαφνιάστηκα που τον είδα να περνάει μπροστά, μάλλον έπρεπε να μπω πιο νωρίς.

Βγαίνοντας , έτυχε να βρεθώ δίπλα δίπλα με τον @JohnnyGTR. Και ξεκινά μια μάχη για 10-11 γύρους. Ήταν ελαφρώς πιο γρήγορος αλλά έπαιξα άμυνα με κλειστές γραμμές.

Ο @uhu μπαίνει για 2ο pit stop. Γιατί?

Και στον 38ο , με μια απαράδεκτη κίνηση, ο @PolomanGR μπαίνει κάθετα στη μέση της πίστας, ενώ ερχόμασταν εγώ με τον @JohnnyGTR....:angry:

Απώλεια θέσης....

 

Συγχαρητήρια στον @akis_z80 για την νίκη και στον @uhu για τον ρυθμό του.

Ευχαριστώ τον @JohnnyGTR για την τρελή μάχη και ελπίζω τα κλεισίματα μου να αγγίζουν τα όρια της νομιμότητας.

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

 

Mάχες συνέχεια με @uhu , έχασα λίγο χρόνο πίσω του αλλά τον περνάω.

Όμως ήταν πολύ γρήγορος στο 2ο stint . Μπήκε πιο νωρίς, εγώ στον 26ο. Μάλιστα πιο γρήγορος από ότι περίμενα, ξαφνιάστηκα που τον είδα να περνάει μπροστά, μάλλον έπρεπε να μπω πιο νωρίς.

Βγαίνοντας , έτυχε να βρεθώ δίπλα δίπλα με τον @JohnnyGTR. Και ξεκινά μια μάχη για 10-11 γύρους. Ήταν ελαφρώς πιο γρήγορος αλλά έπαιξα άμυνα με κλειστές γραμμές.

Ο @uhu μπαίνει για 2ο pit stop. Γιατί?


Γιατί τα 100 συνολικά ήταν λίγα.:hehe:

Έκαψα 104 και με τα λαπς απο 33 και μετά με αλλαγές στις 3000 στροφές.

Το μόνο που κατάφερα ήταν να ρίξω το consumption στα 3.2 απο 3.7 και να παγώσω τα λάστιχα.

Αμα δεν έκοβα και απλά έμπαινα σαν άνθρωπος στον 35ο  για συμπλήρωμα παίζει και να μη με έφτανες...

 

Άιντε που σε έκοβα κιόλας.:p  

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος uhu έγραψε:

Άιντε που σε έκοβα κιόλας.:p  

Στο 1ο stint μέχρι να σε περάσω, ναι έχανα λίγο. Μια τρίχα χαχαχαχαχα

 

@thazio, report τον @PolomanGR. Στον 37 γύρο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ευχαριστώ τον @JohnnyGTR για την τρελή μάχη και ελπίζω τα κλεισίματα μου να αγγίζουν τα όρια της νομιμότητας.

Η μαχη οντως ηταν επικη και τα κλεισιματα σου ηταν μια χαρα νομιμα....τον ευχαριστηθηκα πολυ τον αγωνα και ιδιαιτερα τους τελευταιους 10 γυρους :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε τον thazio για τη διοργάνωση.

Κλασικά έχασα θέσεις στην εκκίνηση. Για τον uhu το ήξερα ότι αν βρεθείς πίσω του την έκατσες με την καλή έννοια, αλλά και ο Τζώννης πήγαινε αέρας με αποτέλεσμα να μη βρίσκω σημείο για βούτηγμα. Τελικά η προσπέραση κρίθηκε σε λαθάκι σε κρίσιμο σημείο (έξοδος της chapel).

 

Άκουσα ότι έρχεται το Mugello..

cJ7MZaA.jpg

Άπιστοι μετανοείτε όσο είναι καιρός

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απο τον 31-32 πες ότι είχα εναν μέσο όρο 14.2

Στην προσπάθεια μου να φτάσω χωρίς πιτ χάνω γύρο στα 14 δεύτερα διαφοράς. (νομίζω πως κάποια στιγμή σε είχα στα 17)

Δεν ξέρω αν θα σας έφτανα αλλά σίγουρα θα σας έβλεπα. :angry:

 

Sorry τάσο αν σε έσπρωξα και σένα προς τα 100 λίτρα.:o

Διάβασμα τώρα! Γι αυτό δεν σου έστειλα και σετ πιο νωρίς.:D

 

Και εσυ και ο angelnick πολύ καλά για τους γύρους σας.

Εμένα μου πήρε παραπάνω να πεσω στο 14.5!!!

 

Μετά απο το στόχο της 1ης σελίδας ο 2ος στόχος είναι η πρώτη δεκάδα στο σέρβερ.:D

Πάμε ομάδα!!! 

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uhu εγώ έκαψα κάτι λιγότερο από 100lt. Νομίζω πως ξεκίνησα με 49-50lt. 2 γύρους πριν το πιτ μου, έκανα μόνος μου πατάτα (κλασικά...) και χτύπησα. Την πάλεψα για 2 γύρους ώστε να μπω όπως είχα προγραμματίσει (αν και μάλλον λάθος έκανα) με χοντρούτσικη ζημιά στα pits. Νομίζω είχα 5-6 lt όταν μπήκα για πιτ και έβαλα άλλα 48 νομίζω και μου περίσσεψαν 6-8 στο τέλος. Είπα να σε βοηθήσω, αλλά τελικά μάλλον σ έκαψα λιγάκι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος konnos έγραψε:

uhu εγώ έκαψα κάτι λιγότερο από 100lt. Νομίζω πως ξεκίνησα με 49-50lt. 2 γύρους πριν το πιτ μου, έκανα μόνος μου πατάτα (κλασικά...) και χτύπησα. Την πάλεψα για 2 γύρους ώστε να μπω όπως είχα προγραμματίσει (αν και μάλλον λάθος έκανα) με χοντρούτσικη ζημιά στα pits. Νομίζω είχα 5-6 lt όταν μπήκα για πιτ και έβαλα άλλα 48 νομίζω και μου περίσσεψαν 6-8 στο τέλος. Είπα να σε βοηθήσω, αλλά τελικά μάλλον σ έκαψα λιγάκι.

Εχω βαρύ πόδι.:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.