Jump to content


CLC 2 The endurance cup - RACE 2 @ SILVERSTONE 19/1/2017


thazio

Recommended Posts

2oς Αγώνας

race an 2.png

 

Server:

Name

CLC II - the ENDURANCE CUP race2

pass:

CLCE2

 

Χρόνοι εδώ:

http://manager.rackservice.org:50194/lapstat

 

Βασικές λεπτομέρειες:

 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΜΕΝΩΝ: 21:45 (διάρκεια 10')

ΑΓΩΝΑΣ: 40 γύροι

 

Αυξημένο tyre ware: 130%

Αυξημένο fuel Rate: 120%

Damage: 100%

Τα όρια είναι αυτά που ορίζει το παιχνίδι με τις ποινές που δίνει.

Όχι οι άσπρες γραμμές.

Φυσικά αν έχει κάποιο bug δεν κόβουμε δρόμο απλώς κάνουμε 80s racing

 

 

Διαβάζουμε επίσης και το 1ο ποστ του:

https://www.thelab.gr/forums/topic/173897-classic-livery-cup-ii-the-endurance-cup/?page=1

 

ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ:

1.10

1.11

1.12

 

Θα χρησιμοποιησουμε το discord υποχρεωτικά! (έστω μόνο τα ακουστικά)

 

Θα ακολουθήσει και ένα μικρό update στα skins.

 

(για λόγους ανωτέρας βίας πήγαμε 19/1 ενώ έλεγα για 12/1. SORRY

Θα χρειαστώ επίσης και έναν εθελοντή να είναι stand by να τα αναλάβει όλα την ημέρα του αγώνα (μόνο όχι τα υπόλοιπα) από εδώ και πέρα λόγω πηξίματος  :) )

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

 

Κακώς άλλαξε η ημερομηνία. Μέχρι και άδειες κανόνισα έχοντας στο νου την 12/1. Αλλά αν υπήρχε σοβαρός λόγος οκ. Τέσπα, θα δούμε για μένα. Αμφίβολο.

 

Δημήτρη πραγματικά συγγνώμη αλλά προσπαθούσα μέρες να το αποφύγω. Είχα μια μικρή αμφιβολία για αυτό είχα πει 99%.

Κρίμα που δεν μου έκανες μια ερώτηση πριν κανονίσεις... Ελπίζω να τα καταφέρεις.

 

Σύντομα θα κλειδώσουμε και τις δύο άλλες για να μην ξαναέχουμε προβλήματα.

 

πριν 10 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Θανο,αν θες, μετα τις 19:00 αναλαμβανω εγω (αν μπορει και ο Ακης καλως) για το στησιμο του σερβερ :)

Θα είναι όλα έτοιμα.

Ένα restart θα χρειαστεί και το live administration 

Γενικά βολεύει να έχει και κάποιος άλλος την διαχείριση.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ενδέχεται να μην μπορώ να τρέξω, μου κάηκε το τιμόνι εδώ και 3 μέρες και πάνω που είχα παραλάβει το κοκπιτ simetik K2... Αν μπορέσω θα βρω εφεδρικό DFGT ενός φίλου, αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί δεν είναι εδώ ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ενδέχεται να μην μπορώ να τρέξω, μου κάηκε το τιμόνι εδώ και 3 μέρες και πάνω που είχα παραλάβει το κοκπιτ simetik K2... Αν μπορέσω θα βρω εφεδρικό DFGT ενός φίλου, αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί δεν είναι εδώ ακόμη.


Θέλω εντυπώσεις από το κόκπιτ, είμαι και εγώ κάτοχος του. [emoji14]

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τη μία ώρα που κατάφερα να παίξω ήταν πολύ καλό, δεν κουνιέται χιλιοστό το άτιμο, όντως tank! Θα ήθελα να μπορεί να ανεβεί λίγο πιο ψηλά κατακόρυφα το deck όπου βιδωνει το τιμόνι. Τίποτα άλλο, όλα καλά. Στιβαρό και τίμιο και η τιμή νομίζω είναι αξιοπρεπής για τα πάχη του μετάλλου που έχει. Αναγκάστηκα να κάνω δύο τρύπες για τη θέση που είχα ήδη, αλλά είναι μια χαρά. Πήρα μια μεταχειρισμένη θέση οδηγού από merc του 1991, έχει όλα τα χειριστήρια ρύθμισης χειροκίνητα και κάθομαι αρχοντικά :) 

photos μόλις απαντήσει η thrustmaster και μου αλλάξει το τιμόνι :/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το ένα gulf (του Μάνου) έχει πορτοκαλί ζάντες.

https://www.dropbox.com/sh/u3zuev1c3u3v8zf/AABkAgVnLT_OTerMw-vFwAa_a?dl=0

 

Επίσης ο σερβερ είναι έτοιμος !

 

ΕΣΕΙΣ;;; :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα διαπραγματεύσεις, αντάλλαξα την Πέμπτη με την Κυριακή, οπότε θα είμαι παρόν.
Προπόνηση λίγο πριν τον αγώνα...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη @thazio αλλά και στην ομάδα μου! Αλλά κατα πάσα πιθανότητα δε θα μπορέσω να συμμετάσχω σήμερα.

 

Ξεκινάμε σιγά σιγά τις εξεταστικές μας και το πρόγραμμά μας ειδικά αυτό το καιρό αρχίζει να χάνεται!

Αν φυσικά έχω χρόνο-όρεξη θα μπω και ας είναι και μόνο για τον αγώνα!

Link to comment
Share on other sites

Μη μασάς, κι εγώ μόνο για τον αγώνα μπαίνω, δεν έχω χρόνο και όρεξη για ανηλεή προπόνηση τους τελευταίους μήνες.

Α και μια παράκληση. Έκανα re-install όλα τα παιχνίδια μου οπότε έχω χάσει τα πάντα από mods κτλ. διότι μου κάηκε ο σκληρός... Ας βάλει κάποιος τα skins στο αρχικό πόστ και ας είναι και σε κάθε νέο αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.