Jump to content



ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 29/01/2017 Porsche 911 gt1 SPA


panosdimp

Recommended Posts

Server     :                faust

password:               vitas

 

Practice                               120 min  ώρα  20.00

qualify                                    15 min  ώρα  22.00

race                                       18laps

 

To setup θα είναι και πάλι το ίδιο για όλους αλλά αυτή τη φορά είναι τροποποιημένο για να είναι φιλικό από τον jedi master Akis.

Κάλεσμα  Παρασκευή και Σάββατο με μίνι αγώνες για να αποκτήσουμε επαφή με το εργαλείο και την πίστα .

Αργά το βράδυ κατά τις 11 όποιος μπορεί ας έλθει.

Capture.JPG

 

Εδώ οι χρόνοι όπως βλέπετε είμαι σε όλα τα σέκτορς ταχύτερος :p

http://managerdc8.rackservice.org:50299/lapstat

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Έκανα 2 γύρους, ωραία μου φαίνεται, αλλά λίγο σα να πλέει στις χαμηλές, είμαι σχεδόν σίγουρος οτι φταίει το FFB σε συνδυασμό με την κουδούνα που έχω για τιμόνι αφότου μου κάηκε το Τ300...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο λιγο ψαξιμο μερικες παρατηρησεις για το Gt1,

@konnos,αν και ο @liakjim και αλλοι το εχουν τρεξει και εχουν κανει τα σχολια τους σχετικα,εχω να πω πως το αμαξι εχει πολυ ελαφρυ μπροστινο μερος,

κινητηρα στη μεση και κινηση πισω,στις χαμηλες ταχυτητες νιωθεις πως δεν εχει βαρος το τιμονι και σου δινει αυτο το floating thing.Η αεροδυναμικη και το downforce δουλευει στις πιο γρηγορες ταχυτητες,πραγμα που δουλεψε στο leman και πηρε τοτε νικη η gt1.(98)

Εχουμε Abs και sequential χωρις την αναγκη blip(auto cut off?) που υποθετικα κανουν πιο ευκολη την οδηγηση.

Ακομη δεν το εχω αγορασει το pack,αλλα θα το παρω σιγουρα!Ακους @panosdimp?????

Εχουμε εμπιστοσυνη στον jedi master Akis να σεταρει για οδηγικη ευχαριστηση και ...προκληση!!!

Link to comment
Share on other sites

GT1 , my childhood heroes :D

 

Πρώτη μου επαφή με sim με το demo του GTR (Get Real) και το Lister Storm GT1 αν θυμάμαι καλά...είχα πάθει πλάκα με τον ήχο, δεν μπορούσα να το οδηγήσω με το Keyboard...

 

Edit: http://www.news3d.eu/index.php?topic=35170.0;wap2

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Stelios F. έγραψε:

GT1 , my childhood heroes :D

 

Πρώτη μου επαφή με sim με το demo του GTR (Get Real) και το Lister Storm GT1 αν θυμάμαι καλά...είχα πάθει πλάκα με τον ήχο, δεν μπορούσα να το οδηγήσω με το Keyboard...

 

Edit: SiMBiN GTR Demo

Υπέροχο το δεξιοτίμονο Lister  αν θυμάμαι καλά . 

Παιχνιδάρα τα είχε όλα από την αρχή, ήταν η εποχή της αθωότητας, πριν εισβάλλει και κει η ελεύθερη αγορά. 

Εκτοτε ερωτεύτηκα το πι σι μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Stelios F.,τι μας θυμησες τωρα?GTR?

Πολυ NGT και μαλιστα Ferrari 360 Modena!!!!

@panosdimp,πραγματι τα χρονια της αθωοτητας!!!Προιον ετοιμο,αντε 1-2 patches,και ...race!

Μεχρι και εκπαιδευση ειχαν,race school,και εβγαζαν και δεδομενα ετοιμα για i2 motec!!!!

Τι early access και dlc?

Τελειωσαν αυτα.....

IMG_20170124_154235.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

@Stelios F.,τι μας θυμησες τωρα?GTR?

Πολυ NGT και μαλιστα Ferrari 360 Modena!!!!

@panosdimp,πραγματι τα χρονια της αθωοτητας!!!Προιον ετοιμο,αντε 1-2 patches,και ...race!

Μεχρι και εκπαιδευση ειχαν,race school,και εβγαζαν και δεδομενα ετοιμα για i2 motec!!!!

Τι early access και dlc?

Τελειωσαν αυτα.....

IMG_20170124_154235.jpg

Το έχω φυλάξει κι εγώ ανέπαφο το κουτάκι και φυσικά του gtr2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GTR, GTR2, GT Legends ( το αγαπημένο μου).
Αααχχ τί παιχνιδαρες!!!
Μετά LFS και Netkar Pro.
Με έπιασε η νοσταλγία και διατηρώ το off-topic.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'όλα να ξεκαθαρίσω ότι δεν γνωρίζω ακόμα εάν θα μπορέσω να τρέξω την Κυριακή, αλλά θα ήθελα να πώ τις εντυπώσεις μου σχετικά με τη  δοκιμή του GT1 στο SPA σήμερα μιάς και είναι ένα ακόμα από τα Porsche που δεν είχα αγγίξει.

 

Δυστυχώς αυτό που αποκόμισα ήταν μια μόνιμη αίσθηση πλεούμενου με μηδενική αντίληψη του επιπέδου πρόσφυσης είτε στον μπροστινό είτε στον πίσω άξονα και απότομη προσγείωση από την πολύ καλή εντύπωση που μου άφησε η 908 στην αίσθηση που με οδήγησε στην εγκατάλειψη της ενασχόλησης μου με το AC αρκετούς μήνες πρίν.

 

Αισθάνομαι ότι έβαλαν μερικούς αριθμούς στην τύχη, έφτιαξαν το 3D Model και δώσανε το αυτοκίνητο σε DLC για να προσθέσουμε ακόμα μια Porsche στην συλλογή μας. Δεν ξέρω αν το set του Άκη διορθώνει τα πράγματα, αλλά δεν έχω καμμία διάθεση να ξαναδοκιμάσω το GT1.

 

Τα ξαναλέμε την επόμενη εβδομάδα, ελπίζω να συνεχίσετε με τα Πορσικά ;)

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, geovas77 said:

Πρώτα απ'όλα να ξεκαθαρίσω ότι δεν γνωρίζω ακόμα εάν θα μπορέσω να τρέξω την Κυριακή, αλλά θα ήθελα να πώ τις εντυπώσεις μου σχετικά με τη  δοκιμή του GT1 στο SPA σήμερα μιάς και είναι ένα ακόμα από τα Porsche που δεν είχα αγγίξει.

 

Δυστυχώς αυτό που αποκόμισα ήταν μια μόνιμη αίσθηση πλεούμενου με μηδενική αντίληψη του επιπέδου πρόσφυσης είτε στον μπροστινό είτε στον πίσω άξονα και απότομη προσγείωση από την πολύ καλή εντύπωση που μου άφησε η 908 στην αίσθηση που με οδήγησε στην εγκατάλειψη της ενασχόλησης μου με το AC αρκετούς μήνες πρίν.

 

Αισθάνομαι ότι έβαλαν μερικούς αριθμούς στην τύχη, έφτιαξαν το 3D Model και δώσανε το αυτοκίνητο σε DLC για να προσθέσουμε ακόμα μια Porsche στην συλλογή μας. Δεν ξέρω αν το set του Άκη διορθώνει τα πράγματα, αλλά δεν έχω καμμία διάθεση να ξαναδοκιμάσω το GT1.

 

Τα ξαναλέμε την επόμενη εβδομάδα, ελπίζω να συνεχίσετε με τα Πορσικά ;)

Σεβαστή η γνώμη σου αλλά θέλω να υπενθυμίσω 3 πράγματα, τα οποία τα έχω ξανα αναφέρει και δεν ισχύουν μόνο για το AC:

 

1. Το κάθε αυτοκίνητο έχει διαφορετικό feel και ffb, μερικά έχουν καλύτερη αίσθηση και κάποια χειρότερη, like in real life.

2. Όπως σε όλα τα επαγγέλματα, ο καθένας ξέρει να κάνει την δουλειά του καλύτερα. Δεν μπορείς να μηδενίζεις την προσπάθεια και τον χρόνο που περνάει ο Αριστοτέλης πάνω στα physics με real data (όσο το δυνατόν περισσότερα αν και για τις Porsche είπαν πως έχουν πολύ υλικό) επειδή δεν σου αρέσει η αίσθηση.

3.  You can please some of the people all of the time, you can please all of the people some of the time, but you can’t please all of the people all of the time - John Lydgate

 

Αν τίποτα από τα παραπάνω δεν σου λέει κάτι, τουλάχιστον λίγο respect για την δουλειά που ρίχνουν.

 

Άλλωστε για εμάς που τους ζούμε από κοντά για πάρα πολύ καιρό, ξέρουμε πως όποτε κάποιος τους αμφισβητει για ψευτικα data, συνήθως βλέπει το real car σε photo να κατεβαίνει από νταλίκα μπροστά από τα γραφεία της Kunos.

 

Cxhza_Fq_Xg_AMzwsk.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος geovas77 έγραψε:

Πρώτα απ'όλα να ξεκαθαρίσω ότι δεν γνωρίζω ακόμα εάν θα μπορέσω να τρέξω την Κυριακή, αλλά θα ήθελα να πώ τις εντυπώσεις μου σχετικά με τη  δοκιμή του GT1 στο SPA σήμερα μιάς και είναι ένα ακόμα από τα Porsche που δεν είχα αγγίξει.

 

Δυστυχώς αυτό που αποκόμισα ήταν μια μόνιμη αίσθηση πλεούμενου με μηδενική αντίληψη του επιπέδου πρόσφυσης είτε στον μπροστινό είτε στον πίσω άξονα και απότομη προσγείωση από την πολύ καλή εντύπωση που μου άφησε η 908 στην αίσθηση που με οδήγησε στην εγκατάλειψη της ενασχόλησης μου με το AC αρκετούς μήνες πρίν.

 

Αισθάνομαι ότι έβαλαν μερικούς αριθμούς στην τύχη, έφτιαξαν το 3D Model και δώσανε το αυτοκίνητο σε DLC για να προσθέσουμε ακόμα μια Porsche στην συλλογή μας. Δεν ξέρω αν το set του Άκη διορθώνει τα πράγματα, αλλά δεν έχω καμμία διάθεση να ξαναδοκιμάσω το GT1.

 

Τα ξαναλέμε την επόμενη εβδομάδα, ελπίζω να συνεχίσετε με τα Πορσικά ;)

Ρε συ δεν έχεις δίκιο,στην αρχή μετά την 908 έτσι αισθάνθηκα κι εγώ σαν να οδηγώ τρόλευ αλλά στη συνέχεια άρχισε ο εγκέφαλος να κάνει φάιν τιούνινγκ και τα βρήκα αυτά που έψαχνα .

Κατάλαβα και την πρόσφυση και τα πάντα ,μήπως δεν έκανες παραπάνω από 2 γύρους?

πριν 19 λεπτά, το μέλος Stelios F. έγραψε:

You can please some of the people all of the time, you can please all of the people some of the time, but you can’t please all of the people all of the time - John Lydgate

Αυτό το συναντώ στη" δουλεία" μου καθημερινά εδώ και 30 χρόνια ,αυτό που μετράει όμως τελικά είναι η στατιστική ,αν τα ποσοστά είναι υπέρ σου είσαι ο νικητής και όπως φαίνεται το ασσέττο τα πάει αρκετά καλά στον τομέα αυτό, το δείχνουν τα νούμερα των πωλήσεων και το επίπεδο αυτών που ασχολούνται με αυτήν την εξομοίωση.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dimitris Pappas said:

@Stelios F.,τι μας θυμησες τωρα?GTR?

Πολυ NGT και μαλιστα Ferrari 360 Modena!!!!

@panosdimp,πραγματι τα χρονια της αθωοτητας!!!Προιον ετοιμο,αντε 1-2 patches,και ...race!

Μεχρι και εκπαιδευση ειχαν,race school,και εβγαζαν και δεδομενα ετοιμα για i2 motec!!!!

Τι early access και dlc?

Τελειωσαν αυτα.....

IMG_20170124_154235.jpg

 

 

 

1 hour ago, liakjim said:

GTR, GTR2, GT Legends ( το αγαπημένο μου).
Αααχχ τί παιχνιδαρες!!!
Μετά LFS και Netkar Pro.
Με έπιασε η νοσταλγία και διατηρώ το off-topic.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Τα έχω και εγώ όλα σε άψογη κατάσταση :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stelios F. said:

Σεβαστή η γνώμη σου αλλά θέλω να υπενθυμίσω 3 πράγματα, τα οποία τα έχω ξανα αναφέρει και δεν ισχύουν μόνο για το AC:

 

1. Το κάθε αυτοκίνητο έχει διαφορετικό feel και ffb, μερικά έχουν καλύτερη αίσθηση και κάποια χειρότερη, like in real life.

2. Όπως σε όλα τα επαγγέλματα, ο καθένας ξέρει να κάνει την δουλειά του καλύτερα. Δεν μπορείς να μηδενίζεις την προσπάθεια και τον χρόνο που περνάει ο Αριστοτέλης πάνω στα physics με real data (όσο το δυνατόν περισσότερα αν και για τις Porsche είπαν πως έχουν πολύ υλικό) επειδή δεν σου αρέσει η αίσθηση.

3.  You can please some of the people all of the time, you can please all of the people some of the time, but you can’t please all of the people all of the time - John Lydgate

 

Αν τίποτα από τα παραπάνω δεν σου λέει κάτι, τουλάχιστον λίγο respect για την δουλειά που ρίχνουν.

 

Άλλωστε για εμάς που τους ζούμε από κοντά για πάρα πολύ καιρό, ξέρουμε πως όποτε κάποιος τους αμφισβητει για ψευτικα data, συνήθως βλέπει το real car σε photo να κατεβαίνει από νταλίκα μπροστά από τα γραφεία της Kunos.

 

Cxhza_Fq_Xg_AMzwsk.jpg

 

Νομίζω ότι το respect το δίνω με το να έχω αγοράσει όλα τα DLCs που έχουν κάνει release ανεξαρτήτως της ώρας που περνάω στο παιχνίδι στηρίζωντας τους Ιταλούς έμπρακτα και φυσικά εύχομαι ότι καλύτερο για το AC όπως και για κάθε άλλο simulator (Εξαιρείται ο Ian Bell που συνειδητά εξαπάτησε τους simracers με το PCars). Eπίσης είμαι της άποψης ότι αντίστοιχο εάν όχι πολλαπλάσιο σεβασμό θα πρέπει να δείχνει και ο κάθε develοper πρός τους πελάτες του χωρίς τους οποίους θα έψαχνε να κάνει κάτι άλλο. Πρόσφατο το παράδειγμα του Stefano που έχει αναδειχθεί μαχητής των forum/reddit.

 

Δεν πιστεύω σε καμμία περίπτωση ότι υπάρχει studio στον πλανήτη που μέσα σε πέντε-έξι μήνες θα καταφέρει να αποδώσει πιστά δύο ντουζίνες αυτοκίνητα όμως ούτε φυσικά είμαι τόσο αφελής ώστε να περιμένω με 15-20 Ευρώ που έδωσα για τα Porsche πιστή εξομείωση εκτός και αν οι ίδιοι οι Ιταλοί έχουν υποτιμήσει σε τόσο τεράστιο βαθμό τον ιδρώτα τους για να μην πάω στα royalties που πιθανότατα έχουν δώσει στην Porsche.

 

Το γεγονός ότι έχουν τα αυτοκίνητα να κατεβαίνουν από νταλίκες είναι επικροτέο αλλά δεν νομίζω ότι ο 'Aρης μπορεί να οδηγήσει αυτά τα αυτοκίνητα στο όριο τους ούτε βέβαια ότι η κάθε Porsche θα εμπιστευόταν αυτοκίνητα εκκατομυρίων σε προγγραματιστές για να να βρούν τα όρια τους και να μεταφέρουν την αίσθηση που τους δίνουν στο δρόμο στο simulator, περισσότερο τείνω να πιστεύω ότι τα χρησιμοποιούν για το 3D Model και για λόγους marketing που είναι φυσικά σεβαστό και θεμιτό.

58 minutes ago, panosdimp said:

Ρε συ δεν έχεις δίκιο,στην αρχή μετά την 908 έτσι αισθάνθηκα κι εγώ σαν να οδηγώ τρόλευ αλλά στη συνέχεια άρχισε ο εγκέφαλος να κάνει φάιν τιούνινγκ και τα βρήκα αυτά που έψαχνα .

Κατάλαβα και την πρόσφυση και τα πάντα ,μήπως δεν έκανες παραπάνω από 2 γύρους?

Αυτό το συναντώ στη" δουλεία" μου καθημερινά εδώ και 30 χρόνια ,αυτό που μετράει όμως τελικά είναι η στατιστική ,αν τα ποσοστά είναι υπέρ σου είσαι ο νικητής και όπως φαίνεται το ασσέττο τα πάει αρκετά καλά στον τομέα αυτό, το δείχνουν τα νούμερα των πωλήσεων και το επίπεδο αυτών που ασχολούνται με αυτήν την εξομοίωση.

 

Πάνο μου έτρεξα ολόκληρο αγώνα δέκα γύρων με AI ξέχωρα από το μισάωρο practice που έριξα solo, ποτέ δεν βγάζω άποψη με δύο γύρους εάν δεν μου αρέσει ένα αυτοκίνητο. Επίσης κατέβηκα στους χρόνους κάτω από τα 2:18, νομίζω για το χρόνο που του έδωσα το πίεσα αρκετά το αυτοκίνητο. Θα σου πώ ότι για την Κυριακή που μας πέρασε μου αρκούσε ένα μισάωρο το πρωί για να αποφασίσω να συμμετάσχω στον βραδινό αγώνα απλώς γιατί μου άρεσε το αυτοκίνητο, πέρα από το γεγονός ότι ήταν μια καλή ευκαιρεία να μιλήσω με καλούς παλιόφιλους.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας το είπα πιο πάνω ότι κάτι περίεργο έχει το αμάξι.
Προσωπικά θα το κρίνω μετά τον αγώνα μιας και για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω κάνει πάνω από 2-3 γύρους οπότε δεν το έχω πιέσει.
Πάντως από τα πρώτα μέτρα σχεδόν, καταλαβαίνεις ένα αμάξι.
Τεσπα κανείς μας δεν έχει οδηγήσει GT1 ή τόσα άλλα που έχει οπότε δεν μπορούμε να κρίνουμε . Είναι όμως το μοναδικό από ΟΛΑ τα Kunos αμάξια ότι κάτι μου ξένισε.

Ο Αριστοτέλης έχει πει πως θα κάνει fine tuning σε όλα τα αμάξια και ότι θα δώσει το V10 σε όλα.

Προσωπικά πάντα, το V10 μου αρέσει τόσο πολύ που δυσκολεύομαι να επιλέξω αμάξια με παλιό μοντέλο ενώ εκμηδενιστηκαν οι ώρες σε όλα τα άλλα sims.

Για το θέμα των Porsche , πιστεύω ότι η kunos έχει δώσει ρέστα, τα αμάξια είναι όλα φανταστικά , εκτός του GT1.

Ιδιοκτήτες πραγματικών Porsche που διαβάζω, όλοι αναφέρονται στο πόσο ίδια νιώθουν.

Νομίζω ότι μια εταιρεία του βεληνεκούς δεν θα άφηνε τα πράγματα στην τύχη ειδικά στο πρώτο sim που βγάζει τα αμάξια της.

Όσο για τον Στέφανο, μιας και είμαι regular αναγνώστης του forum, έχω να πω πως αυτοί που τα γράφουν είναι ηλίθιοι και λίγα τους λέει.
Προτιμώ έναν dev που είναι άμεσος και ειλικρινής παρά έναν που θα έλεγε το εύκολο "θα το δω" για να σε ξεπεταξει.

Υ.Γ. Παναγιώτη μετράω τις ώρες να επιστρέψω σπίτι να κάνω πρακτις για τον αγώνα. Σε ευχαριστώ που ξανα έσωσες τις Κυριακές μου!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και εγώ, ένα γύρο κατάφερα να βγάλω valid :p

 

Εντάξει λίγο περίεργο σε συμπεριφορά αλλά το συνηθίζεις, γενικά είναι πιο δύσκολο/περίεργο να καταλάβεις πότε αρχίζει και υπερστρέφει και πότε σε παίρνει και άλλο. Το μόνο που με χαλάει καιρό τώρα στο AC είναι η υπερστοφή από το πουθενά μόλις πατάς εσωτερικό κερμπ. Που έχει κάποιο υπόβαθρο αλλά παραπάει νομίζω.

 

Πχ στο βίνετο παρακάτω ο φίλος μας ο Χουάν Πάμπλος τα χρησιμοποιεί με αρκετή άνεση, στο AC ειδικά με μονοθέσια και αυτοκίνητα με σκληρές αναρτήσεις τα αποφεύγεις σαν το διάολο...

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό για τα ανθρώπινα δεδομένα να υπάρχουν τοσο διαμετρικά αντίθετες απόψεις, αυτό άλλωστε συμβαίνει κ με τον ίδιο μας τον εαυτό, πόσες φορές έχουμε αλλάξει γνώμη για κάτι. 

Το megane του rf2 πχ για κάποιους ήταν κορυφαίο για κάποιους άλλους απαράδεκτο.

Οπότε για άλλη μια φορά καταλήγουμε στο οτι ο καθένας είναι ελεύθερος να γουστάρει η να μην γουστάρει, σεβόμαστε τις απόψεις των άλλων κ συνεχίζουμε ακάθεκτοι κ χωρίς ενοχές για τα δικά μας γούστα. 

See you on SPA with the turbo trolley. 

πριν 9 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Σας το είπα πιο πάνω ότι κάτι περίεργο έχει το αμάξι.
Προσωπικά θα το κρίνω μετά τον αγώνα μιας και για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω κάνει πάνω από 2-3 γύρους οπότε δεν το έχω πιέσει.
Πάντως από τα πρώτα μέτρα σχεδόν, καταλαβαίνεις ένα αμάξι.
Τεσπα κανείς μας δεν έχει οδηγήσει GT1 ή τόσα άλλα που έχει οπότε δεν μπορούμε να κρίνουμε . Είναι όμως το μοναδικό από ΟΛΑ τα Kunos αμάξια ότι κάτι μου ξένισε.

Ο Αριστοτέλης έχει πει πως θα κάνει fine tuning σε όλα τα αμάξια και ότι θα δώσει το V10 σε όλα.

Προσωπικά πάντα, το V10 μου αρέσει τόσο πολύ που δυσκολεύομαι να επιλέξω αμάξια με παλιό μοντέλο ενώ εκμηδενιστηκαν οι ώρες σε όλα τα άλλα sims.

Για το θέμα των Porsche , πιστεύω ότι η kunos έχει δώσει ρέστα, τα αμάξια είναι όλα φανταστικά , εκτός του GT1.

Ιδιοκτήτες πραγματικών Porsche που διαβάζω, όλοι αναφέρονται στο πόσο ίδια νιώθουν.

Νομίζω ότι μια εταιρεία του βεληνεκούς δεν θα άφηνε τα πράγματα στην τύχη ειδικά στο πρώτο sim που βγάζει τα αμάξια της.

Όσο για τον Στέφανο, μιας και είμαι regular αναγνώστης του forum, έχω να πω πως αυτοί που τα γράφουν είναι ηλίθιοι και λίγα τους λέει.
Προτιμώ έναν dev που είναι άμεσος και ειλικρινής παρά έναν που θα έλεγε το εύκολο "θα το δω" για να σε ξεπεταξει.

Υ.Γ. Παναγιώτη μετράω τις ώρες να επιστρέψω σπίτι να κάνω πρακτις για τον αγώνα. Σε ευχαριστώ που ξανα έσωσες τις Κυριακές μου!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για τη συμπεριφορά του Stefano εχω τις ενστάσεις μου μετά απ όσα έμαθα προχτές μετά τον αγώνα στην κουβεντούλα που είχαμε με τα παιδιά. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο σε καμία περίπτωση, αλλά η αλλαγή από ελαφρά υποστροφή σε βαριά υπερστροφή είναι πολύ γρήγορη και κάπως ασαφής. Νόμιζα πως τα προσθιοκίνητα έχουν πιο μεγάλο φάσμα υποστροφής πριν αρχίσει μια υπερστροφή.  Θα κατηγορήσω το τιμόνι μου προς το παρόν και τα ξαναλέμε όταν έρθει το επισκευασμένο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

Απαράδεκτο σε καμία περίπτωση, αλλά η αλλαγή από ελαφρά υποστροφή σε βαριά υπερστροφή είναι πολύ γρήγορη και κάπως ασαφής. Νόμιζα πως τα προσθιοκίνητα έχουν πιο μεγάλο φάσμα υποστροφής πριν αρχίσει μια υπερστροφή.  Θα κατηγορήσω το τιμόνι μου προς το παρόν και τα ξαναλέμε όταν έρθει το επισκευασμένο.

Ιερόσυλε αποβάλεσαι από τον αγώνα της Κυριακής και στον επόμενο να έλθεις με τον κηδεμόνα σου .

Ακου προσθιοκίνητο .:suicide:

Πάρε και 150 πουσάπς με το ένα χέρι .:bigboss:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.