Jump to content



Assassin's Creed Origins


GFFermari

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

Πηγαίνω σιγούλια σιγούλια "ανοίγοντας" τις περιοχές του ίδιου level με μένα. Παρεπιπτόντως είμαι lv30...το παιζω σε επίπεδο δυσκολίας nightmare &

προχωράω αργά την υπόθεση , ξεκλειδώνω τα travel points και κάνω τις κύριες αποστολές (για lv18) + τις δευτερεύουσες ίδιου ή χαμηλ.επιπέδου... Δεν εχω καταφέρει να σκοτώσω κάποιον phylakitae (o μικρότερος είναι Lv20 εξω από την Αλεξάνδρει) ...δυο τρεις φορές που προσπάθησα πέθαινα...υπάρχει κάποιο pattern που επιτίθονται αλλά δεν πολυασχολήθηκα...

Έχω μαζέψει 45Κ νομίσματα περίπου...Δεν αγοράζουμε τίποτα;  Αναβαθμίζουμε μόνο τα χρυσά αντικείμενα; Αυτό γίνεται μια φορά και πάπαλα;  Υπάρχει διαφορετικό κόστος για αναβάθμιση lv1 σε lv70 και διαφορετικό από lv30 σε lv70;; Θα παρεις διαφορετικά add.effectς ή ψιλοείναι standard ανάλογα με την κατηγορία του όπλου;

Δεν έχω πολλά χρυσά ..κατι λίγα από την αρχή λόγω DLC που είναι Lv1  και 2 -3 άλλα (μπαστούνια που δεν "παίζω" μαζί τους)

Τα random chests στις "μπλέ" καμήλες δίνουν μωβάκια-χρυσά ?  

 

Δεν εχει νοημα να αγορασεις γιατι βρισκεις καλυτερα πραματα. Γενικα μονο χρυσα η αν σου αρεσει πολυ καποιο μωβ, γινεται πολλες φορες αλλα αν το παρακανεις μπορει να σπασει το οπλο. Ναι υπαρχει διαφορετικο κοστος και ειναι ψιλο στανταρ τα upgrades. Απο ολα δινει ο μικρος μαυραγοριτης αλλα συνηθως μωβ - χρυσα.

Τα πιατα τα εβγαλα απο το πλυντηριο... ουπς λαθος θεμα?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχω κάνει περι τις 90 αποστολές (primary and secondary)...Πόσες περίπου αποστολές εχει το βασικό παιχνίδι και ξεχωριστά τα DLC για 100%?

Αν και πανέμορφο με ποικιλία στο οπτικό κομμάτι τείνει να επαναλαμβάνεται όπως και τa FarCry.

 

Στο παιχνίδι τούτο θα τρώει μπουκάλι μια 1080ti από τον 2600 Κ στα 4.4Ghz  σε ανάλυση 1440p?

Να τον ανεβάσουμε στα 4.5 παίζει...στα 4.6. δύσκολα...Θα κερδίσουμε κατιτίς; εχει νόημα;

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος sstav έγραψε:

Στο παιχνίδι τούτο θα τρώει μπουκάλι μια 1080ti από τον 2600 Κ στα 4.4Ghz  σε ανάλυση 1440p?

Να τον ανεβάσουμε στα 4.5 παίζει...στα 4.6. δύσκολα...Θα κερδίσουμε κατιτίς; εχει νόημα;

 

3-5 fps οσο και να τον ανεβασεις.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

Στο παιχνίδι τούτο θα τρώει μπουκάλι μια 1080ti από τον 2600 Κ στα 4.4Ghz  σε ανάλυση 1440p?

Αθώα ερώτηση. Το ζουμί είναι ότι πήρες ti. Καλορίζικη.

Θα περάσει τη δική της οδύσσεια στο ac odyssey, πιστεύω, όμως, ότι θα δείξει τα δόντια της....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

@sstav

Μόλις χτες έκανα uninstall το παιχνίδι. Έλεγε μέσα ακριβώς. 137 νομίζω; Δεν είμαι εντελώς σίγουρος ...

Το έπιασες το κατοστάρι ή έμεινες στο 97%;

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

πως γκεγκεν αυτό; εγώ έχω να ξεκλειδώσω όλες τις 35αρες φεύγα λεβελ περιοχές , να προχωρήσω την κυρίως ιστορία και τα DLC!! σαν λίγα μου φαινονται τα 137...

 

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

99% επειδή δεν ανέβασα κάτι βλακείες, ούτε θυμάμαι τι. . . 

Μπορεί να κάνω λάθος Σπύρο. Δεν θυμάμαι :p

 

1037 είναι και ντρέπεται να το πει. Αν τον ρωτήσεις, θα στα πει σε άπταιστα αιγυπτιακά?.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

 

1037 είναι και ντρέπεται να το πει. Αν τον ρωτήσεις, θα στα πει σε άπταιστα αιγυπτιακά?.

Ale mahmout ibrahim alemahaoua :p 

 

Δεν θυμάμαι ρεεεε αλήθεια :p 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2018 at 2:38 PM, sstav said:

Στο παιχνίδι τούτο θα τρώει μπουκάλι μια 1080ti από τον 2600 Κ στα 4.4Ghz  σε ανάλυση 1440p?

Να τον ανεβάσουμε στα 4.5 παίζει...στα 4.6. δύσκολα...Θα κερδίσουμε κατιτίς; εχει νόημα;

 

λοιπόν... υπάρχουν σημεία όπου η GPU πεφτει ακόμα και στο 72% με CPU utilization σε όλους τους πυρήνες/threads στο 100%...

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

λοιπόν... υπάρχουν σημεία όπου η GPU πεφτει ακόμα και στο 72% με CPU utilization σε όλους τους πυρήνες/threads στο 100%...

 

Οι 8700k/2700x σε φωνάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος sstav έγραψε:

αστα ... ακούω φωνές αλλά σαν να ακούω περισσότερο το τεφαλ να ερχεται κατακούτελα...

Πάρε ΤR τότε. Η συσκευασία βοηθάει στην κατακεφαλιά?...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ειμαι Lv42...σε nightmare mode με lvup τους εχθρούς...ψιλοβαρέθηκα να γυρνάω δώθε κείθε...πρέπει να καταπιαστώ με τις βασικές αποστολές (να το τελειώσουμε κάποια στιγμή)...

Από τα DLC το curse of the pharaons αξίζει; Ζητάει να κάνει αυτόματα lvup σε lv45 ...  και θα πάρω τρία lv αβασάνιστα /αβάδιστα ;  Αν ήμουν 30 Lv το ίδιο? ή ισχύει μόνο για το DLC το level up?

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

Από τα DLC το curse of the pharaons αξίζει; Ζητάει να κάνει αυτόματα lvup σε lv45 ...  και θα πάρω τρία lv αβασάνιστα /αβάδιστα ;  Αν ήμουν 30 Lv το ίδιο? ή ισχύει μόνο για το DLC το level up?

Όταν το πήρα ήμουν ήδη 50 level ? Συνεπώς δεν ξέρω. 

Είναι πολύ καλό το Curse of the Pharaohs. To Hidden ones , έτσι κι έτσι (μικρό). 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.