Jump to content



Assassin's Creed Origins


GFFermari

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος edward έγραψε:

Και εγώ σου απάντησα σε κάθε σημείο που έθιξες και δεν έχεις σκοπό ούτε θες να καταλάβεις

 

πριν 1 ώρα, το μέλος edward έγραψε:

Βασικά βαριέμαι τις πολλαπλές παραθέσεις ξέρω δεν κάνει σωστό το διάλογο σόρρυ ε?Απλα θα μείνω στα πληρωμένα review.

Ναι, κάθε σημείο έθιξες. . . Whatevah...

 

Απλά κάθισες και αρπάχτηκες από τον αντίλογο (πρόσεξε, αντίλογο λέω, δεν σημαίνει ότι δε σέβομαι την ΚΑΘΕ άποψη , απλά δε μπορώ να ασπαστώ όλες τις απόψεις), αραδιάζοντάς μου για το τι λένε οι εταιρείες και τα gamespot (και κάθε gamespot) γιατί πολύ απλά, δεν μπορείς να τον δεχτείς.

 

Δεν ειρωνεύτηκα όπως έκανες και έκανα τα στραβά μάτια.. Next post, στο θέμα μας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ ειρωνεύτηκα.Τις προειδοποιήσεις  για την επόμενη φορά να τις κρατήσεις για πάρτη σου.Κομπλε?Αν δε σου κάνει και έχεις κανά τσιφλίκι εδώ να μας το πεις να γράφουμε τις απόψεις μας σε άλλα forum.Όπως κάθεσαι και θάβεις τα παιχνίδια απο μόνος σου θάβεις τα site υποβαθμίζεις τις απόψεις των άλλων έτσι θα ακούς και την αντίθετη γνώμη.Όταν λέω βαριέμαι εννοώ εγώ βαριέμαι να γράφω παραθέσεις προτιμώ οτι λέω να το κάνω σε απλές γραμμές όχι βαριέμαι να διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος edward έγραψε:

Να μείνεις όλο το βράδυ εδώ να σβήνεις οτι γράφω.

Ορίστε τα μηνύματά σου. Ευχαριστημένος; 

 

Στην διάθεση όλων, για το αν ο αντίλογος ενοχλεί κάποιον, και ποιος είναι αυτός. Μόλις διαβαστούν , θα σβηστούν, γιατί δεν προσθέτουν απολύτως τίποτα στο θέμα. :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ευχαριστημένος όταν γίνεται διάλογος και όχι όταν αφήνεις εντυπώσεις για ειρωνείες.Εντάξει παρεξηγείται ο γραπτός λόγος αλλά δε θα γίνουμε και assassins lol

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος edward έγραψε:

Είμαι ευχαριστημένος όταν γίνεται διάλογος και όχι όταν αφήνεις εντυπώσεις για ειρωνείες.Εντάξει παρεξηγείται ο γραπτός λόγος αλλά δε θα γίνουμε και assassins lol

Και ο αντίλογος είναι λόγος για διάλογο. :) Δε μπορούμε να συμφωνούμε όλοι μεταξύ μας , έτσι δεν είναι;

 Θα μπορούσαμε να εκφραστούμε λίγο πιο κόσμια, θεωρώ.

 

Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε σε κάποια πράγματα, and let's go :)

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

@edward. Έχω παίξει όλα τα AC. Φανατικός της σειράς. Το syndicate είναι το πρώτο που το έχω παρατήσει 2 φορές. Ακόμα και όσα creed δεν είχαν καλές κριτικές, τα έπαιζα απνευστί. Το syndicate, προς το παρόν, δεν μπορώ να το συνεχίσω.

Όσο για το ROTTR (γιατί το Tomb Raider το ευχαριστήθηκα): κοντεύω να το τερματίσω και θα γράψω μία παρουσίαση. Διασκεδαστικό αλλά πάσχει σε πολλά σημεία. Από τα collectibles που κατακλύζουν (χωρίς λόγο) τον χάρτη, μέχρι το αδιάφορο crafting system και το εξίσου άσκοπο weaponry upgrade (με το rifle έχω φτάσει στο τέλος). Χωρίς λόγο ύπαρξης, επίσης, οι εναλλακτικοί τρόποι "καθαρισμού" των αντιπάλων. Αφού μ' ένα rifle τους σκοτώνω, γιατί να παίξω stealthy; Δεν σου δίνει και κίνητρο το παιχνίδι, για να κάνεις κάτι τέτοιο. Θα μπορούσε να είναι ένα εξαιρετικό survival horror/action adventure. Το έχασαν κάπου. Και προς θεού, η Lara δεν μπορεί να τα καλύπτει όλα. Αποτελεί το μεγαλύτερο πλεονέκτημα και μειονέκτημα ταυτόχρονα του παιχνιδιού (θα εξηγήσω το γιατί, όταν γράψω την παρουσίαση). Αυτά, από έναν φανατικό της Lara:wub: (πρώτο παιχνίδι που έπαιξα ποτέ, ήταν το πρώτο-πρώτο Tomb Raider).

 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

@DEADLAZARUSΕγώ τερμάτισα το Syndicate σ'ενα μήνα και ήταν το τρίτο παίχνίδι που στενοχωρήθηκα που τέλειωσε.Το πρώτο ήταν το Half Life 2 και το Killing Time. 

Δεν έχω παίξει πολλά αυτά τα 4 Syndicate,Black Flack,Unity(το'χω και αφίσα στο δωμάτιο) και Origins.Σε σχέση με τα υπόλοιπα παιχνίδια,περίμενα πολλά περισσότερα.Ίσως η anvilnext δεν έχει να προσφέρει τίποτα άλλο στα γραφικά ή απλά προτιμώ CryEngine.

Περιμένω review για το ROTTR.Και εγώ απ'το Playstation δεν έχω χάσει τη σειρά εκτός απ'το Angel Of Darkness.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα προσέθετα και το Brotherhood. Μαγικά χριστουγεννιάτικα πρωινά, η Ρώμη στα πόδια σου, η μουσική να σε ταξιδεύει και εσύ να ψάχνεις θησαυρούς στις κατακόμβες. Αξία ανεκτίμητη;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 minutes ago, johnIV said:

Παρελθόν και το VMprοtect μετά απο 99 μέρες:D

 

Άρα τώρα η ubi θα αφαιρέσει όλες τις προστασίες μιας και έσπασε το παιχνίδι όπως έκαναν άλλες εταιρίες; Τι όχι;

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος rip_noob έγραψε:

 

Άρα τώρα η ubi θα αφαιρέσει όλες τις προστασίες μιας και έσπασε το παιχνίδι όπως έκαναν άλλες εταιρίες; Τι όχι;

Δεν το συνηθίζει. Είμαι περίεργος να δω το περφορμανς όμως, αν θα αλλάξει. Κάτι μου λέει πως θα είναι το ίδιο :p 

Link to comment
Share on other sites

time to check it ....

το κατεβάζω έτσι για το επιστημονικό (το έχω αγορασμένο για να δούμε ποιο τρέχει καλύτερα)

 

εδιτ

άκυρο

image.thumb.png.51f9b2a3d258a581b3df69390319f878.png

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.