Jump to content



Greek Gatherings Server 2018 - Πληρωμή server


PolomanGR

Recommended Posts

πριν 34 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

@PolomanGR,περιμενω να καταληξει ποια μερα απλα και ωραια.

Απ'οτι φαινεται απο το poll παει για Κυριακη η Δευτερα,μερες κλεισμενες απο τον Αυγουστο.

Αν,πολυ δυσκολο,βγει αλλη μερα πχ Σαββατο,τοτε ναι παρτε τα λεφτα μου.

Υπηρχε προθεσμια πληρωμης?

Πιο λογικο δεν ειναι να βγει πρωτα η μερα και μετα να βγει απο τις συμμετοχες η πληρωμη?

Οπως και να εχει καλους αγωνες!

 

Ίσως έχεις δίκιο,οπως και ναχει το κάναμε ανάποδα,και εχουν δηλωθεί άτομα,και αρα το ποσό συμμετοχης. 

Στην τελική,πέρσι αλλάξαμε μέρα mid-season.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, PolomanGR said:

Στην τελική,πέρσι αλλάξαμε μέρα mid-season.

λαθος μεγαλο.Καλη συννενοηση απο την αρχη,επιλογη μερας και μετα λογαριασμος.

Aγχος πολυ για την συγκεντρωση των χρηματων,γιατι?

Τελος παντων...

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πρεπει να τηρειται ενα προγραμμα και να ειμαστε αυστηροι(ειδικα στο μαζεμα χρηματων και να μη χαθει ο μπουσουλας)
Οταν εχεις να κανεις με πολλα ατομα, αναγκαστικα ετσι πρεπει να γινει.
Δεν εγινε τπτ αναποδα παιδια.Ο σκοπος της συμμετοχης για τον σερβερ οπως εχουμε πει για το 2017 (συμφωνα με τους κανονες) δεν σημαινει οτι "αποκτας δικαιωματα" admin στον σερβερ αλλα δινεις ενα μικρο ποσο (ενας καφες) για να διατηρησουμε την community.
απο εκει και περα συμφωνα με τις αναγκες του community, προσαρμοζουμε και το προγραμμα για το τι συμφερει τον καθεναν.
Ειδαμε οτι τις Πεμπτες τελικα (παρολο που ψηφισαν οι περισσοτεροι) δεν ειχε πολυ κοσμο και ισως ηταν λαθος επιλογη απο καποια ατομα.
Η μπορει να ψηφισαν και να τελικα να μη τους εβγαινε.
Προσωπικα θα στηριζω οσο μπορω γιατι εχω ριξει ιδρωτα (οπως και αρκετοι αλλοι) και ας μη ξανα παιξω. Οσο μπορω και εχω διαθεση και χρονο θα συνεισφερω με τον τροπο μου.
 

@Oxide Burnedbrain @akis_z80 @fatalara @Aris Teidis @rapid_fast
@Lylankor
Συμφωνα με την λιστα ειναι αυτοι που δεν εχουν πληρωσει. Δε βιαζομαστε.Μεχρι τελος του μηνα πρεπει να γινει ρεμαλια :p


Ακη, οταν βαλεις το ποσοστο του christian, ενημερωσε μας :)

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, PolomanGR said:

@euaggelos71 συμμετέχεις στην θεση του @Dimitris Pappas.

Σορρυ που σε ξεχασα στην αρχη.

Αφου η προθεσμια για πληρωμη ειναι μεχρι τελος Σεπ. γιατι η θεση μου χαθηκε?Οτι και να σημαινει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν σημαίνει,δεν υπάρχει θέση. Ο ευάγγελος μου έστειλε μήνυμα για την συμμετοχή ενώ εγώ ειχα ξεχάσει να τον συμπεριλάβω στη λίστα,οπότε βρήκα ευκαιρία να τον αλλάξω με ένα άτομα που δεν είναι σίγουρος,για να είμαι εγώ πιο ήσυχος.

Όπως όλοι,ετσι και εγώ έχω περιορισμένο χρόνο,και όσο γρηγορότερα μαζευτούν τα λεφτά τόσο το καλύτερο.

Το ότι ο σερβερ λήγει τέλος Σεπτέμβρη,δεν σημαίνει οτι θα περιμένουμε μέχρι τότε.


"Ο σκοπος της συμμετοχης για τον σερβερ οπως εχουμε πει για το 2017 (συμφωνα με τους κανονες) δεν σημαινει οτι "αποκτας δικαιωματα" admin στον σερβερ αλλα δινεις ενα μικρο ποσο (ενας καφες) για να διατηρησουμε την community."

 

Δεν πληρώνεις για το δικαίωμα συμμετοχής,αλλα για την community,οπότε το σκεπτικό σου το βρίσκω φαουλ.

 

Δεν εχω σκοπό για αντιπαράθεση,απλά ελπίζω να καταλαβαίνεις το σκεπτικό μου.

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, PolomanGR said:

"Ο σκοπος της συμμετοχης για τον σερβερ οπως εχουμε πει για το 2017 (συμφωνα με τους κανονες) δεν σημαινει οτι "αποκτας δικαιωματα" admin στον σερβερ αλλα δινεις ενα μικρο ποσο (ενας καφες) για να διατηρησουμε την community."

 

Δεν πληρώνεις για το δικαίωμα συμμετοχής,αλλα για την community,οπότε το σκεπτικό σου το βρίσκω φαουλ.

 

Δεν εχω σκοπό για αντιπαράθεση,απλά ελπίζω να καταλαβαίνεις το σκεπτικό μου.

Μα το ιδιο λεμε :p

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.