Jump to content



Γεια σας ενδιαφερομε να αγορασω εναν ssd δισκο στο 1ΤΒ


Recommended Posts

πριν 18 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

χάνοντε, χάνοντε. Να μην τον πάρεις. Ρώτα για κάποιον άλλον.

Για ποιόν??

 

Καθίστε να έρθι κε ο Γιαννάκης πολισμανο να πει την γνώμη του, δεν νομήζω να χάνοντε έτσι εύκολα

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

γιατι   δεν εινε καλοι?? και  πιοι  ssd απο  μαρκες εινε καλοι?>?>

εγω  παιδια ομως δεν σας ειρονευομε αλλα  ουτε σας κοροιδευω.. 

εγω απλα ρωτησα αν  εινε καλοι αυτοι oi samsung

οποιος  θελει να  προτεινει δισκους ssd στο 1  ΤΒ εχει καλος αλλα  τουλαχιστον δεν  θελω να με ειρωνευετσε αλλα  ουτε να με  κοροιδευετε με αυτον τον  τροπο..

Έγινε επεξεργασία από sofoklis
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη  οι ssd  της samsung δεν εινε  καλοι??

 

μπορειτε να  μου προτεινετε  τους τοπ  5 καλυτερους ssd  δισκους  σε μαρκες στο 1 ΤΒ??

 

οι sandisk εινε καλοι??

Έγινε επεξεργασία από sofoklis
Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Έχει γούστο.

Θέλει ένα σσδ 1 τερρα. Ποιοι εινε καλοι μωρε; Γιατί δεν απαντατε; Να μαθει αν εινε καλοι θελει.

Οχι αλλο καρβουνο. Μονο σσδ και αγαπη.Α, και 5 σσδ που είνε καλοι στο 1 τερρα.

Link to comment
Share on other sites

καρμεν χροννια σου  πολλα και καλη χροννια επειδη δεν  παιρνω απαντησεις σχετικα με τους ssd  εσενα  πια εινε  η γνωμη σου  για τους samsung  850  pro 1 TB?? αν και ο καθενας εχει διαφορετικη γνωμη  απλα  εσυ θα μου τους προτεινες??

Έγινε επεξεργασία από sofoklis
Link to comment
Share on other sites

Γράφεις με τόσο μεγάλη γραμματοσειρά, για να σε δει απ' την Κρήτη;

@karmen1983 πια είνε η γνώμη σου; ε; το λέω, γιατί έχω εβο, όχι προ. Ο φίλος μας ενδιαφέρεται για προ (οχι το εβολουσιον).

@Lamogio εγώ, ρε συ. Ο δεδλαζαρους. Ο λάζαρους σκέτο για τους φίλους. Εσενα πια εινε η γνωμη σου για τους προ 1 τερρα, τώρα που σε βρήκαμε πρόχειρο:hehe:;

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.