Jump to content



Γεια σας ενδιαφερομε να αγορασω εναν ssd δισκο στο 1ΤΒ


Recommended Posts

sofoklis, μην ζαλίζεις την karmen1983, ο 850 pro είναι ένας εξαιρετικός δίσκος από μια μεγάλη εταιρία και εκτός από γρήγορος είναι πολύ αξιόπιστος και αυτός είναι ο λόγος που έχει δέκα (10) χρόνια εγγύηση.

 

ΥΓ1 Οι μεγάλες γραμματοσειρές, η κακή ορθογραφία και η ασυνταξία μου έβγαλαν τα μάτια, αμάν πια.

 

ΥΓ2 Να έχεις μια καλή χρονιά και να είσαι πάντα καλά

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Εσενα πια εινε η γνωμη σου για τους προ 1 τερρα, τώρα που σε βρήκαμε πρόχειρο:hehe:;

 

Λάζαρους(:hehe::hehe:) έχεις από οτι βλέπω πιο καινούργιους σσδ από εμένα, άρα η δική σου η γνώμη νομίζω θα ήταν πιο σωστή. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

σε  ευχαριστω  π55  και εγω πιστευω οτι εινε  ένας εξαιρετικός δίσκος  και  εγω σας ευχομε καλη χροννια και  παντα με υγεια παιδια.. και ευχομε επισης παντα  το λαβ.gr να εινε το καλυτερο..και να εχει παντα πρωτιες.. θεωρω  οτι εινε το καλυτερο απο ολα 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος sofoklis έγραψε:

σε  ευχαριστω  π55  και εγω πιστευω οτι εινε  ένας εξαιρετικός δίσκος  και  εγω σας ευχομε καλη χροννια και  παντα με υγεια παιδια.. και ευχομε επισης παντα  το λαβ.gr να εινε το καλυτερο..και να εχει παντα πρωτιες.. θεωρω  οτι εινε το καλυτερο απο ολα 

Ναι, αλλά είναι καλύτερο το λαβ.γρ (ραδιοφωνικός σταθμός εινε;) από τον σσδ σαμσουνγκ προ1 τερρα; Σε ρωτώ τη γνώμη μου να μου πεις. Επειδη εχω τον εβο δεν ξερω. εινε ο προ καλυτερος απο το λαβ.gr;

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

sofoklis, μην ζαλίζεις την karmen1983, ο 850 pro είναι ένας εξαιρετικός δίσκος από μια μεγάλη εταιρία και εκτός από γρήγορος είναι πολύ αξιόπιστος και αυτός είναι ο λόγος που έχει δέκα (10) χρόνια εγγύηση.

 

ΥΓ1 Οι μεγάλες γραμματοσειρές, η κακή ορθογραφία και η ασυνταξία μου έβγαλαν τα μάτια, αμάν πια.

 

ΥΓ2 Να έχεις μια καλή χρονιά και να είσαι πάντα καλά

Ότι είπε ο από πάνω. Αν όντως ενδιαφέρεσαι αγόρασε τον, θα σε καλύψει και με το παραπάνω.

Μην ρωτάς συνέχεια το ίδιο πράγμα, καταντάει κουραστικό.

 

Α! Βάλε και καμιά φωτογραφία να δούμε όταν με το καλό τον αγοράσεις ?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

συμφωνοι παιδια  θα τον αγορασω  εφοσον τον προτεινετε  εχετε  περισσοτερη  γνωση και εμπειρια απο εμενα σε αυτα τα πραγματα..

και παλι χροννια σας  πολλα και παντα να εχουμε  υγεια και παντα να  κοιταμε θετικα σε ολα τα πραγματα.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες πάντως, αν τον sofoklis τον γνωρίζετε από κάπου και γνωρίζετε κάτι για αυτόν που δικαιολογεί την επιδεικτικά ειρωνική συμπεριφορά σας στο νήμα αυτό πείτε και στους υπόλοιπους να μάθουμε. Αλλιώς αισθάνομαι σαν ξαφνικά να μπήκα σε ένα διαφορετικό φόρουμ.

For all i know, μπορεί να είναι ένα παιδί με κακή ορθογραφία, μη γνώση των κανόνων των φόρουμ, που μπήκε να ρωτήσει κάτι γενικό. Ένα λινκ στην ιστορία του μικρού Γιαννάκη, και μία απάντηση του τύπου,

πες μας τι σκοπεύεις να κάνεις στο πισί

ναι καλός είναι ο δίσκος ή

συγγνώμη παλικάρι δε γνωρίζω

 

θα ήταν πολύ πιο λογική και ορθή, από το να ΄΄καλούνται΄΄ οι mods να ρίξουν κάρτα ή να το κλείσουν για να σπάσουμε πλάκα.

My two cents

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω απλα στην  αρχη  εκανα μια ερωτηση και παλι κανεναν δεν κατηγορω απλα  και κανεναν δεν ειρωνευτηκα  απλα  συμφωνω οτι δεν εχω καλη ορθογραφια.. αλλα δεν εχω κανενα μισος   για κανεναν//

και το μονο που ζητησα ειτανε απλα  2 λεξεις  

ναι καλός είναι ο δίσκος ή

συγγνώμη παλικάρι δε γνωρίζω  οπως ειπες πιο πανω.

πιστευω οτι δεν ενοχλησα κανεναν αλλα  ουτε προσβαλα 

 

σας ευχομε καλη χροννια να εχετε και το νεο ετος να εινε καλυτερο απο το τωρινο.. σε  ολους τους τομεις και παντα να εχουμε  υγεια παιδια..

Έγινε επεξεργασία από sofoklis
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος schumifer έγραψε:

Παίδες πάντως, αν τον sofoklis τον γνωρίζετε από κάπου και γνωρίζετε κάτι για αυτόν που δικαιολογεί την επιδεικτικά ειρωνική συμπεριφορά σας στο νήμα αυτό πείτε και στους υπόλοιπους να μάθουμε. Αλλιώς αισθάνομαι σαν ξαφνικά να μπήκα σε ένα διαφορετικό φόρουμ.

For all i know, μπορεί να είναι ένα παιδί με κακή ορθογραφία,

post#4 post#6

 

https://www.pcsteps.gr/ask/questions/αγορα-ssd-16/

http://www.insomnia.gr/forums/topic/558140-βοήθεια-προτάσεις-αγοράς-σκληρών-δίσκων/?page=320 κάνουν αναβάθμιση δεν θα σου ανοίξει το λινκ

 

ο γιαννάκης μπήκε μέσω πλάκας στο #21 από μένα, και πιο σοβαρά στο #23

 

για την ορθογραφία κοκκίνισε το σύμπαν κάτω από κάθε λέξη, υπάρχει ορθογραφικός έλεγχος, βγάλαμε τα μάτια μας

 

καλές γιορτές με υγεία, :p

στην υγεία μας και (nsfw)

Spoiler

26047463_1622999451153882_1357590692032955453_n.thumb.jpg.3bdcc958e36b7c9fd0ddb3d76c962035.jpg

:hehe:

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος schumifer έγραψε:

Παίδες πάντως, αν τον sofoklis τον γνωρίζετε από κάπου και γνωρίζετε κάτι για αυτόν που δικαιολογεί την επιδεικτικά ειρωνική συμπεριφορά σας στο νήμα αυτό πείτε και στους υπόλοιπους να μάθουμε. Αλλιώς αισθάνομαι σαν ξαφνικά να μπήκα σε ένα διαφορετικό φόρουμ.

 

Δεν ξέρω αν τα άλλα παιδιά τον γνωρίζουν προσωπικά, αλλά δεν είναι ανάγκη!

Σαφώς και όλη η πλάκα είναι αυτό και μόνο . . . πλάκα, δεν έχει κανείς προηγούμενα με το παλικάρι νομίζω!

Απλά λίγο τα μεγάλα γράμματα, λίγο το θέμα σε σύγκριση με όσα τραβάμε γενικώς, λίγο η έλλειψη ορθογραφίας, και πολύ . . . οι καλικάντζαροι που είναι στο φόρτε τους αυτές τις μέρες.

Ε δεν ήθελε και πολύ να βγει σε καλοπροαίρετο πείραγμα η όλη ιστορία! :)

Ευτυχώς που από ότι φαίνεται και ο ίδιος το κατάλαβε αυτό και δεν το πήρε στραβά !  :T:  

Κάντε λίγο υπομονή μέχρι τα Φώτα! :hehe: 

Και από εμένα χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε ! :D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και τι σημαινει αυτο??  οτι εινε κακο να περνω και απο\  αλλου γνωμες μεχρι να σχηματισω μια  αποψη?? ,

εινε  κακο να  εχουμε και αλλες  επιλογες?

δηλάδη να σε ρωτησω κατι ι dont  have αν  εσυ  για παραδειγμα αγοραζες πχ  πλακακια  για το σπιτι σου θα επαιρνες  γνωμες απο παντου??

θα πηγαινες πχ σε  10 μαγαζια μεχρι να βρεις αυτο που σου αρεσει?? το θεμα εινε δεν εινε αν εχω παει και αλλου και ρωταω  και αλλες γνωμες  

το θεμα εινε οτι απο την στιγμη που κανεναν δεν ενοχλησα αλλα ουτε ειρονευτηκα δεν εχουν  καπια ατομα  ουτε αυτα το δικαομα να με ειρωνευοντε..

πιστευω δεν  μιλαω παραξενα..αλλα  ουτε τρολαρω..

 

πιστεω  μιλαο οσο πιο λόγικα γινετε.. μπορει καπια ατομα  να το θεωρουνε τρολ οτι καπιος οταν περνει γνωμες απο  4 διαφορετικα σαιτ  ..  αλλα ο καθενας εχει διαφορετικι γνωμη

 

το θεμα εινε οτι απο την στιγμη που δεν ενοχλεις  να μην σε ενοχλουν  απο την στιγμη που δεν κατηγορεις να μην σε κατηγορουν/./ εγω  ετσι  βλεπω τα πραγματα./. αν εχω καπου λαθος μπορειτε να με διορθωσετε.,.

 

χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε  και  τα κακα τα αφηνουμε πισω..

Έγινε επεξεργασία από sofoklis
Link to comment
Share on other sites

καθόλου κακό αν γράφεις κι εσύ σοβαρά ;)

το να βάζεις την λούπα, να βαριέσε να γράψις σοστά (κάνωντας κοπι paste, επαναλμβάνεις την ιδια ερώτηση) είχε το παραπάνω αποτέλεσμα.

 

Για τα πλακάκια θα πέρναγα μια βόλτα από το Στέκι του Μάστορα,

Από παντού να πάρω γνομι idontknow

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

ζηταω  συγνωμη  τοτε  για τα ορθογραφικα λαθοι  μου.. ι dont  have.. και παλι δεν κραταω κακια σε κανεναν στα  ατομα  που εκαναν  την πλακα μαζι μου.  πραγματικα δεν κραταω κακια..

 

περα απο αυτο ζηταω συγνωμη  σε  ολους..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος sofoklis έγραψε:

και τι σημαινει αυτο??  οτι εινε κακο να περνω και απο\  αλλου γνωμες μεχρι να σχηματισω μια  αποψη?? ,

εινε  κακο να  εχουμε και αλλες  επιλογες?

 

Κατ' αρχήν καλώς ήρθες στη παρέα μας και κατά δεύτερον Χρόνια Πολλά ! :)

Όχι δεν είναι κακό να παίρνεις γνώμες, ιδιαίτερα αν πρόκειται για κάτι που δεν γνωρίζεις, άλλωστε και όσοι ξέρουν δεν το ήξεραν από τα γεννοφάσκια τους!

Και τρίτον και σημαντικότερο, μη μου χαλιέσαι!

Το γιατί τα παιδιά το γύρισαν στην καλοπροαίρετη πλάκα, μπορείς να το δεις και μόνος σου από τα post που προηγήθηκαν και το πως εξελίχθηκε η συζήτηση.

Δε σου κρύβω ότι και εγώ γέλασα -και το είχα πολύ ανάγκη!- αλλά από εκεί μέχρι την εδραίωση μιας αρνητικής άποψη υπάρχει πολύς δρόμος, που εν προκειμένω πιστεύω ότι -με τίποτε- δεν διανύθηκε!

Δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη, όλοι έχουμε τα "κουσούρια" μας -εμού μη εξαιρουμένου ! :p  - απλά κάνε μια προσπάθεια -βάλε ένα Ελληνικό έλεγχο ορθογραφίας στον περιηγητή που χρησιμοποιείς (για παράδειγμα ας πούμε στον Firefox: https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/greek-spellchecking-dictionary/  )

και θα είναι πολύ πιο εύκολο στους άλλους να διαβάζουν τι γράφεις και θα αποφεύγονται και οι παρανοήσεις, χώρια που σιγά σιγά θα μάθεις και εσύ καλύτερα! :)

Καλή ιδέα θα ήταν να διαβάσεις και στο "Μικρό Γιαννάκη"

Καλή διαμονή σου εύχομαι και Καλή Χρονιά σε όλους ! :D

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που θα βγω εγώ ο κακός, άλλοι το ξεκίνησαν, καλικάντζαροι γυρίστε πίσω :jester:

Δεν χρειάζονται συγνώμες, τι είμαστε εμείς για να συγχωρήσουμε.

Τέλος από εμένα, αν σε παρεξήγησα γράψε λάθος.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

συμφωνοι Seafalco αυτο θα  κανω απο εδω και περα.

και παλι καλη χροννια σε ολα τα παιδια εδω μεσα..και ευχομε το 2018 να παει προς το καλυτερο.. πραγματικα το ευχομε αυτο..

 

 

Έγινε επεξεργασία από sofoklis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος sofoklis έγραψε:

συμφωνοι Seafalco αυτο θα  κανω απο εδω και περα.

και παλι καλη χροννια σε ολα τα παιδια εδω μεσα..και ευχομε το 2018 να παει προς το καλυτερο.. πραγματικα το ευχομε αυτο..

 

 

Να κάνω τον κακό (καλικάντζαρο); Κάνεις δεν σε παρεξήγησε. Αντιθέτως, όλοι ξέρουμε τι προσπαθείς να κάνεις. Έκανες χθες εγγραφή και έχεις ανοίξει 5-6 θέματα μαζεμένα. Τα ίδια έκανες και παλαιότερα. Ο τρόπος γραφής είναι χαρακτηριστικός. Ακόμα και τώρα, τρολάρεις ευχόμενος τα ίδια και τα ίδια. Σε έχουν προειδοποιήσει, αλλά δεν ιδρώνει το αυτί σου. Τώρα τι είδους ευχαρίστηση είναι αυτή που αντλείς, μόνο η επιστήμη μπορεί να το απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.