Jump to content



Περιεργα σκηνικα, πειτε γνωμη


Recommended Posts

Σπερες.

 

Με ενημερωσε συναδελφος οτι ειναι ενας λεει που φερνει απο Αγγλια μαλλον καρτες σφραγισμενες και λεει έχει κανει εναρξη αρα μπορει να κοψει και τιμολογιο κτλ. Το θεμα ειναι αν ειναι οκ ολα αυτα η asus ας πουμε θα με καλυψει αν γινει register στο site με αποδειξη καποιου που δεν ειναι αμεσος dealer τους? Εχει κανεις ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε καλα τα λες αλλα που θα ξερει η μαμα εταιρια ποτε ειχε πουληθει το προιον? Αν καποιος το ειχε στοκαρει 2 χρονια και μετα το πουλησει αυτα τα 2 χρονια τα κλαιει ο αγοραστης?

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να πεταχτώ σαν το ωμό κουκί, σε τέτοιες περιπτώσεις αγοράζεις και εύχεσαι να πάνε όλα καλά.

Ό,τι και να σου πούμε εμείς, αν δεν πάρεις την κάρτα+το τιμολόγιο+κάνεις register+γίνει αυτό αποδεκτό, θα λέμε λόγια του αέρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ξεκαθάρισε από πού τις φέρνει τις κάρτες. Βεβαιώσου ότι θα είναι σφραγισμένες και ότι, αν κάτι δεν πάει καλά, θα μπορείς να τον βρεις για τα περαιτέρω.

Δεν μας είπες το βασικό: σε τι τιμή τις δίνει;

Γνώμη μου, πάντως, είναι αγορά μόνο από εξωτερικό ή καλό μαγαζί στην Ελλάδα. Μπορεί να πάνε όλα καλά, αλλά αν γίνει η στραβή, θα βάλεις μπελάδες στο κεφάλι σου.

Link to comment
Share on other sites

Βρες εσυ 1080 με 400 ευρω κ ti με 600 απο μαγαζι... LoL

 

Οχι οτι αποκλειω το να ειναι παπατζης ετσι? Παιζει πολυ

 

Απλα ρωτησα μηπως καποιος εχει βρεθει σε  κατι αναλογο κ εχει εμπειρία 

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Βρες εσυ 1080 με 400 ευρω κ ti με 600 απο μαγαζι... LoL

Οχι οτι αποκλειω το να ειναι παπατζης ετσι? Παιζει πολυ

Απλα ρωτησα μηπως καποιος εχει βρεθει σε  κατι αναλογο κ εχει εμπειρία 

Ξέρεις τι λέει το άσμα: you are too good to be trueeeeee.

Βέβαια, είναι και ο μόνος που έχει λογικές τιμές (όπως θα έπρεπε αυτές να έχουν διαμορφωθεί).

Ο συνάδελφός σου τον ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

Λεει οτι μενει στο απο κατω τετραγωνο απο αυτον. Εχει συνεννοηθει λεει να του φερει μια 1080 σφραγισμενη να την δοκιμασει στο pc του μεχρι την Παρασκευη. Ειδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Λεει οτι μενει στο απο κατω τετραγωνο απο αυτον. Εχει συνεννοηθει λεει να του φερει μια 1080 σφραγισμενη να την δοκιμασει στο pc του μεχρι την Παρασκευη. Ειδωμεν...

Πανωτετραγωνίτες και κατωτετραγωνίτες η υπόθεση:hehe:.

Αν τη δοκιμάσει ο συνάδελφος σου και είναι όλα οκ (και την καταχωρήσει κιόλας), πάρε και εσύ και ενημέρωσε και εμάς εδώ.

400 η 1080 και 600 η ti; Αγοράζω, λέμε;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, icy20 said:

Βρες εσυ 1080 με 400 ευρω κ ti με 600 απο μαγαζι... LoL

 

Οχι οτι αποκλειω το να ειναι παπατζης ετσι? Παιζει πολυ

 

Απλα ρωτησα μηπως καποιος εχει βρεθει σε  κατι αναλογο κ εχει εμπειρία 

 

Τον νου σου μην είναι αυτός πάλι...

 

https://www.hwbox.gr/forum/index.php?/topic/34567-πρόβλημα-σε-αγγελία-με-inno3d-ichill-x3-nvidia-gtx1080/&

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, μάλλον είναι... κάποια "μπινιά" θα παίζει από πίσω, από μη απόδοση ΦΠΑ μέχρι κλεμμένες κάρτες από κεντρικά αποθηκών μεταφορικών στην Αγγλία, προσπάθησαν να μου πασάρουν κι εμένα κάτι κινητά όταν ήμουν φοιτητής εκεί.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, billpeppas said:

Και να ηταν αυτος εγω λεφτα δεν δινω αν δεν εχω στα χερια μου κατι που να δουλευει. Αρα δεν παιζουν τετοια σκηνικα... Παντως τραγικα πραγματα συμβαινουν οπως τα βλεπω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.