Jump to content



Περιεργα σκηνικα, πειτε γνωμη


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Αν είναι refurbished, αν γίνεται καταχώρηση, αν το παραστατικό είναι νόμιμο (ένα email στη μαμά εταιρία, ώστε να σου βεβαιώσουν ότι μπορεί ο συγκεκριμένος να πουλάει κάρτες της), αν έχει γίνει κανένα κόλπο με τη συσκευασία (όπως ανέφερε και ο @def), αν τραβάει σε games και torture-synthetic tests. Αυτά μπορώ να σκεφτώ. Αν έχει σκεφτεί κάποιο άλλο παιδί κάτι περισσότερο, ας το γράψει.

Τι σχεση εχει η μαμα εταιρια με το ποιος πουλαει την καρτα; Η εταιρια ασχολειται με τον κεντρικο ευρωπαιο dealer, ο ευρωπαιος dealer με τους ανα χωρα εισαγωγεις και οι εισαγωγεις με τους λιανεμπορους. 

Δεν υπαρχει authorized dealer στον λιανεμπορο, οποιος εχει καταστημα με τον αντιστοιχο κωδικο αγοραζει και πουλαει καρτες. 

 

Οι καρτες αυτες ερχονται σε κουτι χοντρο με logo της εραιριας αυτοκολλητο του εισαγωγεα και σφραγισμενο στο πανω μερος με ταινια της εταιριας. Μεσα εκει εχει το χρωματιστο κουτακι που βλεπουμε στις φωτο το οποιο δεν εχει ζελατινα αλλα στρογγυλα αυτοκολητα στα σημεια ανοιγματος αρα @def η ζελατινα που ειδες στο κουτι ηταν στανταρ βαλτη απο το παλικαρι και καποια ματσαραγκα επαιζε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tommybertsen said:

Το θέμα μοιάζει υπερβολικά με του διπλανού φόρουμ, απλά χωρίς τις προκαταβολές. Δεν ξέρω αν θα σκαρφιστεί κάτι άλλο ,πχ παραδίδει 1-2 λειτουργικές κάρτες, και στη συνέχεια κάνει το ίδιο με δίπλα. προσπαθώντας να ψήσει τον κόσμο να δώσει λεφτά πριν αγοράσει, εφόσον είναι "τίμιος". 

 

ΥΓ: Προσέχετε πολύ με τα παραστατικά που μπορεί να είναι ψευδή. 

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός.

Too good to be true, ελπίζω να είναι true ωστόσο.


Ακριβως!
Μιας και ειμαι παθων με την διπλανη ιστορια, θελει πολυ προσοχη. Οσο πιο πολλοι μεσολαβουν τοσο πιο πολυ βρωμαει η υποθεση.
Καλυτερα λοιπον καινουργια η μεταχειρισμενη απο σιγουρα χερια. Αλλιως ρισκαρεις.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:


Ακριβως!
Μιας και ειμαι παθων με την διπλανη ιστορια, θελει πολυ προσοχη. Οσο πιο πολλοι μεσολαβουν τοσο πιο πολυ βρωμαει η υποθεση.
Καλυτερα λοιπον καινουργια η μεταχειρισμενη απο σιγουρα χερια. Αλλιως ρισκαρεις.

Την πάτησες και εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια δεν το συζηταμε. Εγω μονο καινουριες εχω παρει ολα αυτα τα χρονια, αλλα κανε εσυ αναβαθμιση με 50 ευρω σε 1080ti εστω και με μεταχειρισμενες και τα ξαναλεμε :p

 

Τωρα που το βλεπω απο λιγο πιο ψυχραιμο βλεμα, δεν βλεπω να παιρνω εγω. Το θεμα ειναι ο συναδελφος να μην την πιει. Την περιμενουμε να ερθει σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει λόγος ν' αγοράσεις το παραμικρό αυτήν τη στιγμή. Οι τιμές έχουν ξεφύγει. Οι κάρτες πωλούνται στο διπλάσιο και τριπλάσιο της αξίας τους. Ούτε κατοχή να είχαμε.

Ακόμα και οι τιμές των μεταχειρισμένων έχουν πάρει την ανιούσα.

 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα ναι δεν ειναι οτι δεν μπορω να δουλεψω με την καρτα μου και χρειαζομαι ντε και καλα αλλη. Απλα τα 50 ευρω διαφορα θα ηταν πολυ καλα, ασχετως που δεν το βλεπω. Και ο αλλος απο 1060 σε 1080 με 120 ευρω μια χαρα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Λέω να βάλουμε κάβα από 300 ευρώ ο καθένας, να πάρουμε 1 ti και να τη χρησιμοποιούμε εκ περιτροπής. Ανά τρίμηνο, η κάρτα θ' αλλάζει χέρια. Να τη χαρούμε όλοι μας:p.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος billpeppas έγραψε:

Με το παρών ROI αν ισχύει η τιμή, άνετα παίρνω μια 10αρια :p

 

Sounds too good to be true though.

Πάρε και χάρισε;):hehe:.

πριν 7 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Χαχαχα οχι εγω παιζω καθε μερα :p

Δέστο σαν μια ευκαιρία να κάνεις γιόγκα τον υπόλοιπο χρόνο και ν' αναζητήσεις την εσωτερική σου γαλήνη και ηρεμία:p.

Link to comment
Share on other sites

Για 2 χρόνια περίπου, έπαιζα φανατικά CoD II. Είχαμε κάνει μια ωραία ομάδα (30 άτομα) και καιγόμασταν κάθε μέρα (6-7 ώρες). Toujane/Matmata/Moscow/ξανά μανά Toujane/και, ναι, για το τέλος, Toujane. Το τι βρισίδι έπεφτε, δεν περιγράφεται. Αλλά γελούσαμε κιόλας. Το κοντάκι έπεφτε σύννεφο. Αν τον έβρισκες τον άλλο face to face, έπρεπε να πέσει κοντάκι. Ούτε πιστόλι ούτε όπλο. Μόνο κοντάκι. Οπότε καταλαβαίνω τι περνάς:hehe:.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Το νεο (ισως κακο για τον φιλο) ειναι οτι τον παιρνω 2 μερες τηλεφωνο να δω αν την πηρε κτλ και ουτε το σηκωνει. Η εφαγε καμμια φολα και εχει ξενερωσει και δεν θελει να μιλησει η απλα λιωνει... χαχαχαχ

 

Λετε να ειναι αυτος?

https://zermangr.wixsite.com/gpushop

LOL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.