Jump to content



Recommended Posts

τωρα τι να σου πω; :p 

η πλάκα είναι ότι χθες φύτεψα ντοματούλες και πιπερίτσες και κατέβηκα πιο γρήγορα και από τον bolt να μετακινήσω τις ζαρντινιέρες κατω από το μπαλκόνι να μη βραχούν :hehe: 

Αυτή τη στιγμή έκανε ένα ΤΣΑ ο ήλιος. Καιρός Παρισιού στην κυριολεξία :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

βρειτε ένα κάπως πιο μόνιμο αβαταρ για τον deadlazarus...το αλλάζει σαν τα υποκάμισα  και δεν τον αναγνωρίζουμε  στα ποσταρίσματά του εξοψεως που λενε ...

Τον Mumm-Ra ίσως; Ο νεκρός "Λάζαρος" που ανασταίνεται....

Παγανιστικό μάλλον, άστο.

Σπύρο, λέω να κρατήσω αυτό που έχω τώρα. Τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Κρατα το...παρεπιπτόντως εχουν κάνει ταινίες με super ήρωες κάθε καρυδιάς καρύδι (captain marvel, green lantern, antman, )...ταίνια -ες με τους thundercats δεν έχουν κάνει ακόμα...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα δικιο ο sstav απαιτουμε ταινια thundercats. Ακουει το hollywood ??? Τι Mumm-Ra & Lazarus pit παρε εδω avatarαρα. :)

Παρασκευη σημερα.. τις καλημερες μου σε ολους και να εχουμε ενα καλο σαββατοκυριακο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Εχει ενα δικιο ο sstav απαιτουμε ταινια thundercats. Ακουει το hollywood ??? Τι Mumm-Ra & Lazarus pit παρε εδω avatarαρα. :)

Παρασκευη σημερα.. τις καλημερες μου σε ολους και να εχουμε ενα καλο σαββατοκυριακο.

Ωραίο το avatar, αλλά θα προτιμήσω -προς το παρόν- τη μαύρη εκδοχή. 

Καλημέρα σε όλες και όλους.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2019 at 9:32 ΠΜ, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Όχι, σήμερα γύρισα.

Μόλις πέταξα τα πραγματα στην ντουλάπα όπως είναι με τις βαλίτσες. Δε μπορώ να προσαρμοστώ, τελώ ακόμα υπό κατάνυξη.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.