Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μέσα τη νύστα μου, έβαλα την μία κονσέρβα μέσα στην κούπα του καφέ και ενώ είχε καφέ μέσα... ?

 

 

Δώσε καφέ στη γάτα να δουμε τι θα γίνει :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Λέει η ταινία; Αξίζει να τη δω;

Σειρά είναι.

Εγώ από μια στιγμή και μετά τη βαρέθηκα και δεν την τελείωσα αλλά καλή είναι, ίσως κάποτε την τελειώσω.

Αυτό με τις σειρές και τις ταινίες είναι θέμα γούστου, διάθεσης κλπ. Δεν είναι όπως η καλημέρα που μερικοί-μερικοί βγάζουν καντήλες όταν την ακούνε.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Λέει η ταινία; Αξίζει να τη δω;

Σειρά είναι. Εγώ με την γυναίκα μου φάγαμε "κόλλημα", είδαμε όλες τις σεζόν 2 φορές! Λογικά αν δεις 2-3 επεισόδια (το πρώτο είναι μια "εισαγωγή" στην σειρά) θα φανεί αν σου αρέσει.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια μερα με περίπου 14 ωρες online εφτασε στο τελος της...

Ειλικρινα μολις τελειωσει ολο αυτο με το καλο με βλεπω να βαζω σε καραντινα τον υπολογιστη μου...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Υπομονή, υπάρχουν και χειρότερα.

Δεν εχεις αδικο αλλα κυριολεκτικά εχω λαλησει. Οχι λογω δουλειας, αλλα πιο πολυ λογω ευθυνης και το τι ακουω/με καθε μερα.

Θα προτιμούσα 1000 φορες να ημουν στην ενεργο δραση παρα αυτο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TopCLR said:

Σειρά είναι. Εγώ με την γυναίκα μου φάγαμε "κόλλημα", είδαμε όλες τις σεζόν 2 φορές! Λογικά αν δεις 2-3 επεισόδια (το πρώτο είναι μια "εισαγωγή" στην σειρά) θα φανεί αν σου αρέσει.

@PetrosD η σειρά τα σπάει, έφαγα μεγάλο κόλλημα

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, karmen1983 said:

να ημουν στην ενεργο δραση παρα αυτο...

δεν υπάρχει πιο ενεργός δράση αυτήν τη στιγμή για όποιον δεν έχει διαταχθεί να κάνει κάτι έξω, από το να προσπαθείς να μην κολήσεις τον ιό. Δεν είναι παθητικό το να κλειστούμε (ως κοινωνία) σπίτι. Είναι η πλέον επιθετική τακτική μπας και καταφέρουμε αυτό που λένε suppression. Αν δεν το πετύχουμε ας έχουμε έστω καταφέρει αυτ΄που λένε mitigation.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ξεχνιόμαστε με κορονοιους κλπ.

 

 

Αύριο θα δω και Παπαφλέσσα. Κάτι έτυχε πέρυσι θυμάμαι και δεν τον είδα. Θα ξεχάσω τους διαλόγους... (Σοβαρά μιλάω).

 

Στο μεταξυ, ειδήσεις από το τι γίνεται στα σύνορα μας τίποτα.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.