Jump to content



Recommended Posts

tired leave me alone GIF

Καλημέρα. 

Να προσπαθείς να κάνεις διακοπές (δύσκολα θα πάμε κάπου με όλα αυτά που γίνονται) και να σε παίρνουν τηλέφωνο απ' τα άγρια χαράματα. Βρε, ασταδιάλα πια...

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Να προσπαθείς να κάνεις διακοπές (δύσκολα θα πάμε κάπου με όλα αυτά που γίνονται) και να σε παίρνουν τηλέφωνο απ' τα άγρια χαράματα.

 

Ο Χόντα ήταν.

Ήθελε να βεβαιωθεί ότι θα του πεις καλημέρα και σήμερα.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DEADLAZARUS said:

Να προσπαθείς να κάνεις διακοπές (δύσκολα θα πάμε κάπου με όλα αυτά που γίνονται) και να σε παίρνουν τηλέφωνο απ' τα άγρια χαράματα.

 

Εσύ φταις που δεν το κλείνεις όταν κοιμάσαι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σιγή ασυρμάτου. Echt Soldat ο φον Πέτα. Πάντα ο νους του συγκεντρωμένος στις πολεμικές τακτικές. Αυστηρός. Αμείλικτος. Ρέκτης ακόμα και στον ύπνο του.

Και φιλομαθής: Peter, όχι Peta.

Καλή σιέστα σε όλο το Λαμπ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά ιερός. Ότι οργανώνεσαι ακόμα και στον ύπνο σχολιάζω, όχι ότι κοιμάσαι. Εμείς ανοργάνωτοι. Ευτυχώς. Τα dB μας ενοχλούν μόνο στον ξύπνιο ή πριν κοιμηθούμε. Άπαξ και κοιμηθούμε καλή τύχη σε όποιον μας ψάχνει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Και τον Αυτιά το πρωι στο 85 τον βάζει.

 

Είναι σε ηλικία συνταξιοδότησης και θέλει να ακούει όλες τις νέες εξελίξεις για τις συντάξεις να υποθέσω.  

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα δεν το πινουμε στο σπιτι μου.Ιδιως εγω με ενα προβλημα υγειας που εχω και που εχει αμεση σχεση με το νερο ουτε σταγονα.

Αλλοι το πινουν ενας δε με ειπε οτι το τσεκαραν και στο χημειο του κρατους και τους βγηκε αψογο.

Το χωμα τον λεω? Για να συνηθιζουμε την ιδεα?

 

Λιγο εξω απο Θεσσαλονικη προς Χαλκιδικη @salde

 

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, salde said:

με τρομάζεις

 

Μη τρομάζεις! Δεν είμαι τρομακτικός! Ικανή, εννοώ το sub το ακούνε μέχρι τον κάτω όροφο αμυδρά, τα υπόλοιπα όχι.

 

5 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

Και τον Αυτιά το πρωί στο 85 τον βάζει.

 

Έχεις μελετήσει το μέγα εγχειρίδιο ακουστικής του Dr. Floyd Toole και ξέρεις ότι στα 85 dB είναι η στάθμη αναφοράς; ;)

 

4 hours ago, p55 said:

 

Είναι σε ηλικία συνταξιοδότησης και θέλει να ακούει όλες τις νέες εξελίξεις για τις συντάξεις να υποθέσω.  

 

Μακάρι, αλλά πού τέτοια τύχη! Ξέρεις πόσο θα απολάμβανα να μη δουλεύω και να πληρώνομαι! Oh, wait... :ph34r:

 

Έχω ένα πρόβλημα. Ένα μεγάλο πρόβλημα που δε σας έχω πει. Νομίζω ήρθε η ώρα να το πω. Αν και κανονικά νομίζω πρέπει να το γράψω σε άλλο θέμα. Βασικά πρέπει να το γράψω σε άλλο θέμα. Πάω να ψάξω τα θέματα να δω πού ταιριάζει. Με το forum είναι το πρόβλημα, όχι προσωπικό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.