Jump to content



Recommended Posts

22 minutes ago, Martyras said:

Ρε παίδες μπορείτε να εκδώσετε πιστοποιητικό εμβολιασμού; Μου κολλάει στο αμκα κάνοντας τίποτα

 

Δεν έχω συγκρατήσει πότε εμβολιάστηκες, αλλά για σιγουριά πρέπει να αφήσεις να περάσουν τουλάχιστον 24 ώρες από την τελευταία δόση σου.

 

Αν έχεις πρόβλημα με το "ελληνικό":

https://www.gov.gr/ipiresies/ugeia-kai-pronoia/koronoios-covid-19/pistopoietiko-emboliasmou

 

δοκίμασε και το "ευρωπαϊκό":

https://www.gov.gr/ipiresies/ugeia-kai-pronoia/koronoios-covid-19/greencertificate

 

Αλλιώς, όπως προτείνει, ραντεβού σε ΚΕΠ για να στο εκδώσουν.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

14 δεν έχει ούτε το ψυγείο με τα παγωτά ρμλκ.

Τι καλημέρα; τι φερστ;

χαχαχαχα....

 

btw ο παππους μου ειναι απο Κερκινη αλλα εμπλεξε με θρακιωτισσα της Ημαθιας κ αντι για wild west στη Σιντικη εκανε μπανιο στα λασπονερα με το Χρυσοχοιδη.

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Η βλακεία τελικά δεν έχει όριο. Βλέπω κόσμο σήμερα με τέτοια ζέστη να κάνει ποδήλατο με μάσκα, και γέρους να βολτάρουν στον ήλιο. Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα τι προσφέρει η παραλία (εκτός από οφθαλμόλουτρο) ντάλα μεσημέρι. 

 

Άστα, με πήγαν κι εμένα πριν λίγες μέρες 12 νταν παραλία και μετά παραξενεύτηκαν που άρπαξα παρά το αντηλιακό με δείκτη 50.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πριν ανοίξω θέμα, να δω καν αν αξίζει να το ανοίξω. Έχει νόημα το στήσιμο νέου καλού PC αυτή την περίοδο; Δηλαδή οκ οι κάρτες γραφικών είναι δυσεύρετες και με τιμή υψηλή, τα υπόλοιπα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tragikos said:

Ρε παιδιά, πριν ανοίξω θέμα, να δω καν αν αξίζει να το ανοίξω. Έχει νόημα το στήσιμο νέου καλού PC αυτή την περίοδο; Δηλαδή οκ οι κάρτες γραφικών είναι δυσεύρετες και με τιμή υψηλή, τα υπόλοιπα;

 

Και δεν περιμένεις ddr5 κλπ.......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.