Jump to content



Recommended Posts

πριν 17 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Υπάρχει κάποιος ρημαδολόγος για τον οποίο ρίχνουν βεγγαλικά αυτή τη στιγμή; Τι λύσσα είναι αυτή την τρέλα μου μέσα; 

 

Υπάρχει σεισμολογος. Σου κάνει; :p

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Υπάρχει κάποιος ρημαδολόγος για τον οποίο ρίχνουν βεγγαλικά αυτή τη στιγμή; Τι λύσσα είναι αυτή την τρέλα μου μέσα; 

 

Ρημαδολόγος, όπως λέμε βιδολόγος; 😛 

 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Κοψαμε τη βασιλοπιτα πριν λιγο. Περα απο τα κομματια τα κλασικα κ τα δικα μας, κοπηκαν κ κομματια για τα γατια :hehe:

Μαντεψτε ποιος θα φαει διπλη κονσερβα αυριο :p

 

 

 

 

FH-DWoNWQAMxAbY.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δεν είναι αστείο, γιατί έχω το σκυλί που τρέμει με αυτά, όπως και πέρυσι το Πάσχα. 

 

Θυμίζω: 

  Hide contents

 

 

Προτείνω την αγορά κυνηγόσκυλου. 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Προτείνω την αγορά κυνηγόσκυλου. 

Αυτό ήταν αστείο ή σοβαρό; Μπερδεύτηκα. Τι είναι το σκυλί, πατάτες για να το αγοράσω; Δεν "αγοράζω" σκυλιά. Υιοθετώ αδέσποτα. Το επόμενο, το ίδιο. 

Το σκυλί μου είναι φοβικό γιατί έτσι ήταν η μάνα του. Το κυνηγόσκυλο μπορεί επίσης να βγει φοβικό και είναι ο βασικότερος λόγος που οι κυνηγοί τα παρατάνε.

 

Στο "παρασύνθημα", δεν απαντήθηκε το ερώτημα γιατί να συνεχίζεται αυτό το ηλίθιο έθιμο το οποίο έχει εκτός από τραυματίες, παράπλευρες απώλειες. Ανθρώπινες και όχι μόνο (άνθρωποι με καρδιακά προβλήματα και άλλα θέματα, ζώα αδέσποτα και όχι μόνο ). 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.