Jump to content



Recommended Posts

1 hour ago, PetrosD said:

Στις 7:40 χτύπησε το ξυπνητήρι από το δίπλα δωμάτιο (άλλη ιστορία αυτή, μη ρωτήσετε), αλλά δεν το άκουσα

 

1 hour ago, PetrosD said:

Με ξύπνησε η μάνα μου.

 

1 hour ago, PetrosD said:

Ξανακοιμήθηκα,

 

13 minutes ago, PetrosD said:

7 η ώρα έφαγα


A. Έμεινες ξάγρυπνος στο κρεβάτι μετά τον συναγερμό, σηκώθηκες 7 παρά, έφαγες κι αποκοιμήθηκες ξανά κάνα 25λεπτο πριν την ώρα που είχες βάλει το ξυπνητήρι
Β. Κάτι μυστήριο κι ύποπτο συμβαίνει.

Αφού ξεδιαλύνεις την ανωτέρω κατάσταση, γράψε αν έχεις κτήματα που παράγουν εισόδημα να σου εξηγήσω τ' όνειρο.

Έχω κι ερώτηση για τα τανκς και το σουίτς αλλά δεν αντέχω πολλά μυστήρια την ίδια μέρα. 

Παρά ταύτα, με τον κίνδυνο να κάψουμε φλάντζα, πάντα βρίσκουμε λίγο χρόνο να  φρεσκάρουμε την μνήμη του αγαπημένου μας αντμινιστράτορα:
 

1 hour ago, astrolabos said:

Ξαπλωμένοι με τα μάτια κλειστά.

Μην το γράφεις με τόση σιγουριά.

Βαρύτατο πένθος στην Εκκλησία των Γνήσιων Ορθόδοξων Χριστιανών, καθώς εκοιμήθη ο Επίσκοπος Φθιώτιδας και Θαυμακού, Καλλίνικος,

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψυχολάμπ
σας ακούμε, μιλήστε μας για εσάς

 

 

1 hour ago, PetrosD said:

Έπεσα κατά τη μία, αλλά έπαιξα ένα παιχνιδάκι στο κινητό μέχρι τις 2 περίπου. Κατά τις 5μιση χτύπησε ένας συναγερμός από την άλλη πολυκατοικία δίπλα (όχι αυτός που χτύπησε την προηγούμενη φορά) και με ξύπνησε. Βάραγε κάνα 5λεπτο...

Στις 7:40 χτύπησε το ξυπνητήρι από το δίπλα δωμάτιο (άλλη ιστορία αυτή, μη ρωτήσετε), αλλά δεν το άκουσα. Με ξύπνησε η μάνα μου. Ξανακοιμήθηκα, είδα όνειρο-εφιάλτη, ότι ήμουν επιβάτης σε μηχανάκι, που παραβίασε κόκκινο φανάρι και πέσαμε, χτύπησα τη μύτη μου, απειλούσα τον οδηγό του δίκυκλου ότι θα τον μηνύσω για ό,τι έχει και δεν έχει και μετά με κυνηγούσε να μη το κάνω. Στο τέλος είπε ότι θα μου παραχωρήσει κάτι κτήματα που παράγουν εισόδημα για να μην τον μηνύσω, αλλά ξύπνησα...

Ξύπμνησα κομμάτια, κουρασμένος, ζαλισμένος. Πήγα γραφείο και ευτυχώς κατά τις 10:30 άρχισα να συνέρχ...

 

Υπέροχα, κάναμε πιστεύω μία δυνατή αρχή, δυστυχώς ο χρόνος μόλις τελείωσε, περάστε από τη γραμματέα μας. Ευχαριστώ και χαρώ πολύ να σας δω την επόμενη βδομάδα

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, schumifer said:

Ψυχολάμπ
σας ακούμε, μιλήστε μας για εσάς

 

 

 

Υπέροχα, κάναμε πιστεύω μία δυνατή αρχή, δυστυχώς ο χρόνος μόλις τελείωσε, περάστε από τη γραμματέα μας. Ευχαριστώ και χαρώ πολύ να σας δω την επόμενη βδομάδα

 

 

Τα 50 ευρώ πού τα δίνω;

  • Like 4
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

δεν μας είπες καλημέρα, δεν έγραψα ούτε εγώ την καλημέρα, ας τα βλέπουν αυτά μερικοί μερικοί. Μικρής διάρκειας, καλό κουνηματάκι, αγχώθηκα τώρα.

βορειοδυτικά της Ραφήνας, 4,2 το αρχικό, 5χιλ βάθος.

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

κουνηθηκε κανεις? :p 

 

Δέη ήταν σεισμός... το πνεύμα του Ανδρέα μας θυμίζει την διακήρυξη της  3ης του Σεπτέμβρη...

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Δέη ήταν σεισμός... το πνεύμα του Ανδρέα

 

πριν 3 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Αρα ηταν... σεισμος, σεισμος σοσιαλισμος!

 

Το ενδεχόμενο να στριφογυρίζει στον τάφο του αποκλείεται εντελώς;  

 

images.jpeg.2eb617da2bc941273645b68539048bdd.jpeg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα πίνανε με τη παρέα του!

Μέχρι εδώ ακούστηκαν τα ποτήρια που τσουγκρίζανε  στα "εις υγεία . . . των (δεν το λέω , δεν το λέω , δεν το λέω ! ! !  )!"

:D

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

coffee shop cat GIF

Περιμένοντας (οι χόντας και άστρο) τους βάρβαρους (εμάς δηλαδή) να πουν την καλημέρα τους.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Περιμένοντας (οι χόντας και άστρο) τους βάρβαρους (εμάς δηλαδή) να πουν την καλημέρα τους.

Μόνο επί ΠΑΣΟΚ λέγαν καλημέρες, μετά τις κόψανε.

Μάλλον τις ξόδεψαν όλες αγωνιζόμενοι για τον Σοσιαλισμό.

 

200.webp

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.