Jump to content



Recommended Posts

πριν 28 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Καλώς τους μπαρμπάδες.

 

Να το να το φερστ κρακς. Ακομα λιγο και θα ποσταρει gif καλημερες σαν θειά.

 

Καλημέρα!

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

θα ποσταρει gif καλημερες σαν θειά.

Σε ξαδέλφη και σε θειά....

η καλημέρα είναι πιο γλυκιά. 

 

 

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα .... δεν είναι αργία σήμερα? μα γιατί;

ena-diaforetiko-portreto-gia-ton-andrea-
WWW.THETOC.GR

ΠΑΣΟΚ - Η ίδρυση ενός ιστορικού κόμματος και η διαδρομή μέχρι τις ιστορικές εκλογές του 1981.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

καλημέρα .... δεν είναι αργία σήμερα? μα γιατί;

ena-diaforetiko-portreto-gia-ton-andrea-
WWW.THETOC.GR

ΠΑΣΟΚ - Η ίδρυση ενός ιστορικού κόμματος και η διαδρομή μέχρι τις ιστορικές εκλογές του 1981.

 

Clapping Reaction GIF by MOODMAN

Καλημέρα. Με ΠΑΣΟΚ, ο ήλιος ήταν πράσινος...?

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DEADLAZARUS said:

Καλημέρα. Με ΠΑΣΟΚ, ο ήλιος ήταν πράσινος


δεν πειράζει, τώρα θα τον πρασινίσεις με μια NVidia.

Είχε τόσο μα τόσο τρομερά τσιπς το ξενοδοχείο της φωτογραφίας. Τα έφτιαχναν μόνοι τους, όπως συνηθιζόταν τότε. Πενήντα χρόνια,  πουθενά δεν έχω βρει καλύτερα. Μέχρι κι ο Γιάγκος θα τα λάτρευε. 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Έπεσα κατά τη μία, αλλά έπαιξα ένα παιχνιδάκι στο κινητό μέχρι τις 2 περίπου. Κατά τις 5μιση χτύπησε ένας συναγερμός από την άλλη πολυκατοικία δίπλα (όχι αυτός που χτύπησε την προηγούμενη φορά) και με ξύπνησε. Βάραγε κάνα 5λεπτο...

Στις 7:40 χτύπησε το ξυπνητήρι από το δίπλα δωμάτιο (άλλη ιστορία αυτή, μη ρωτήσετε), αλλά δεν το άκουσα. Με ξύπνησε η μάνα μου. Ξανακοιμήθηκα, είδα όνειρο-εφιάλτη, ότι ήμουν επιβάτης σε μηχανάκι, που παραβίασε κόκκινο φανάρι και πέσαμε, χτύπησα τη μύτη μου, απειλούσα τον οδηγό του δίκυκλου ότι θα τον μηνύσω για ό,τι έχει και δεν έχει και μετά με κυνηγούσε να μη το κάνω. Στο τέλος είπε ότι θα μου παραχωρήσει κάτι κτήματα που παράγουν εισόδημα για να μην τον μηνύσω, αλλά ξύπνησα...

Ξύπμνησα κομμάτια, κουρασμένος, ζαλισμένος. Πήγα γραφείο και ευτυχώς κατά τις 10:30 άρχισα να συνέρχομαι.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Έπεσα κατά τη μία, αλλά έπαιξα ένα παιχνιδάκι στο κινητό μέχρι τις 2 περίπου. Κατά τις 5μιση χτύπησε ένας συναγερμός από την άλλη πολυκατοικία δίπλα (όχι αυτός που χτύπησε την προηγούμενη φορά) και με ξύπνησε. Βάραγε κάνα 5λεπτο...

Στις 7:40 χτύπησε το ξυπνητήρι από το δίπλα δωμάτιο (άλλη ιστορία αυτή, μη ρωτήσετε), αλλά δεν το άκουσα. Με ξύπνησε η μάνα μου. Ξανακοιμήθηκα, είδα όνειρο-εφιάλτη, ότι ήμουν επιβάτης σε μηχανάκι, που παραβίασε κόκκινο φανάρι και πέσαμε, χτύπησα τη μύτη μου, απειλούσα τον οδηγό του δίκυκλου ότι θα τον μηνύσω για ό,τι έχει και δεν έχει και μετά με κυνηγούσε να μη το κάνω. Στο τέλος είπε ότι θα μου παραχωρήσει κάτι κτήματα που παράγουν εισόδημα για να μην τον μηνύσω, αλλά ξύπνησα...

Ξύπμνησα κομμάτια, κουρασμένος, ζαλισμένος. Πήγα γραφείο και ευτυχώς κατά τις 10:30 άρχισα να συνέρχομαι.

 

Μήπως να τρως λίγο νωρίτερα πριν κοιμηθείς; :p

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος PetrosD έγραψε:

7 η ώρα έφαγα, ένα τοστ με κομματάκια κοτόπουλου και λίγα ψητά μανιτάρια. Πόσο νωρίτερα να φάω; :p

 

https://thenextweb.com/science/2020/04/07/psychedelic-mushrooms-could-affect-the-brain-long-after-its-active-ingredient-leaves-the-system/

 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.