Jump to content



Recommended Posts

12 minutes ago, salde said:

Η Μόνικα Μπελούτσι επίσης που ΄ναι και Πλατίνουμ+, όχι σκέτη σαραντάρα.

 

Τί είναι η Μπελούτσι; 80+ :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

14 minutes ago, salde said:

Εκείνο το θέμα με το έρμο το HTPC θα το ανοίξεις καμιά φορά; Προσέχοντας ότι το Τ σημαίνει Theater. Θα λέμε Home cinema εννοώντας Χομ Θίατερ; Πάνω στις ανακρίβειες θα το χτίσουμε το ΠεΤσε;

 

Θέλεις να γίνω ρεντίκολο του Lab, ε;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πεσατε να μου το φατε το παιδι.. και εξηγω:

Ηταν μια σαρανταρα αρχαιολογος μεσα στα αρχαια, τα λεω καλα; τα εκηγω ωραια;

Ε λοιπον δεν του αρεσουν οι αρχαιες σαρανταρες.. μαθετε μπαλιτσα.. εγω μαζι σου Πετα!

 

Α και για να μη παρεξηγηθουμε μελλοντικα, τη Μπελούτσι δε θα τη ξαναπιασετε στο στομα σας.. τη Μπελούτσι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

H αρχαιολόγος σε σχέση με την τικτόκα είναι διαφορά καλοψημένης μπριζόλας και βραστής γαλοπούλας.

Κάπου έλεος δλδ. 

 

 

 

 

πριν 23 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Θέλεις να γίνω ρεντίκολο του Lab, ε;

 

Εγώ ρε αντμίν άνθρωπος δεν ντράπηκα να πω πως έχω ghetto build με 920 και ντρέπεσαι εσύ που είσαι σεσημασμένος αρχαιοκάπηλος? τσκτσκτσκ

  • Like 1
  • Agree 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, PetrosD said:

Θέλεις να γίνω ρεντίκολο του Lab, ε;

για το θέμα, δεν πρόκειται να γίνεις καθόλου ρεντίκολο. Τράβα κι άνοιξε το να πεις τι απορία έχεις. Όποιος σου κολλήσει πες του για τα 17 λεπτά που έκανα να βάλω το στικ.

Αν εννοείς το Σίνεμα, που δεν είναι Σίνεμα αλλά Θίατερ, δεν με ενδιαφέρει αν θα γίνεις ρεντίκολο (που δεν θα γίνεις) αλλά με ενδιαφέρει να είσαι απολύτως ακριβής. Άμα αρχίσουμε την μία το Σίνεμα, την άλλη κάτι άλλο, θα χάσεις την ευστοχία κι όταν έρθει η ώρα του κόλιανδρου αντί για το γλαστράκι θα καταστρέψεις κάνα ζαχαροπλαστείο με δίπλες. Να κλαίμε από κάθε άποψη δλδ. Θα είσαι ακριβολόγος είπαμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

H αρχαιολόγος σε σχέση με την τικτόκα είναι διαφορά καλοψημένης μπριζόλας και βραστής γαλοπούλας.

 

Να ψηφίσουμε να δούμε ποια θα πάρει περισσότερες ψήφους, η τικτόκα που κουνίεται ή η αρχαιοαλόγα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εγώ ρε αντμίν άνθρωπος δεν ντράπηκα να πω πως έχω ghetto build με 920 και ντρέπεσαι εσύ που είσαι σεσημασμένος αρχαιοκάπηλος? τσκτσκτσκ

Τσέκαρε μία την υπογραφή μου για να δεις ότι ο 920 είναι τούρμπο :bleh: 

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη Ούλτρα, έπεσες στη μέση της μάχης, στους παραπάνω παέι το παρακάτω:

τρίβουμε στη μάπα του σεξισμού γνήσιο σύμβολο, γνήσιας Αγάπης, Να ξορκίσουμε το κακό, έχει και logo κάτω να το αγοράσετε οι αμαρτωλοί:
Σταυρός Ιησούς Χριστός Νικά (Ξύλινος) | proseuxi.shop

αρχηγούλη, σημείωνε αυτά τα κόλπα με τα IC XC και τα shops, μηπως τα τεκνοθετήσουμε στη Ζουαζιλάνδη. Με σκέτες φορολογίες μπορεί να τσινίσουν εκεί οι υπήκοοι.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, tommybertsen said:

Γιατί μπερδεύτηκες Ράστημ ; Το HTPC μου δες. Q9400, γιατί να ντραπείς για τον 920 ντε; 

 

 

Μια χαρά είναι το HTPC σου. Εμένα έτσι, αλλά λίγο καλύτερο είναι το κανονικό μου pc.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Μια χαρά είναι το HTPC σου. Εμένα έτσι, αλλά λίγο καλύτερο είναι το κανονικό μου pc.

Μα ναι, για HTPC και λίγο netflix και ταινίες (~1080p) είναι κομπλέ. Σε σχέση με ι7 920 απλά νομίζω είναι υποδεέστερο, αλλά έχω χρόνια να ασχοληθώ με αυτές τις πλατφόρμες και μπορεί να κάνω λάθος :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.