Jump to content



Recommended Posts

o δεύτερος καφές μετά τις έξι το απόγευμα = ούτε σε οίκο ευγηριας τέτοιο χάλι. 

Το ακαφελόγιστο απαλλοτριώνεται στο όνομα του λαού, p55.

Κούκις, από αλλού, 28°C θερμοκρασία χώρου, είναι τυπογραφικό, ζεις στο έβδομο πάτωμα της Κόλασης ή δίνεις εξηγήσεις. Διάλεξε. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:


Κούκις, από αλλού, 28°C θερμοκρασία χώρου, είναι τυπογραφικό, ζεις στο έβδομο πάτωμα της Κόλασης ή δίνεις εξηγήσεις. Διάλεξε. 

 

Ευτυχώς που δε λειτουργεί η θερμανση τη μερα Σαλδιε και παιρνουμε ανάσες... (αν αναφαιρεσαι στις ambient μου).

Τη δε νυχτα δεν παλευεται.Όμως έτσι κανουν εδώ, αν δεν τριανταρίζει δεν γίνεται. Τα κακά του Winterfell.

Βέβαια, είναι καλό γιατί μπορώ να είμαι με tshirt, φομούλα και ξυπόλυτος. Η καλύτερή μου.

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Ευτυχώς που δε λειτουργεί η θερμανση τη μερα Σαλδιε και παιρνουμε ανάσες... (αν αναφαιρεσαι στις ambient μου).

Τη δε νυχτα δεν παλευεται.Όμως έτσι κανουν εδώ, αν δεν τριανταρίζει δεν γίνεται. Τα κακά του Winterfell.

Βέβαια, είναι καλό γιατί μπορώ να είμαι με tshirt, φομούλα και ξυπόλυτος. Η καλύτερή μου.

 

Μήπως ζεις μέσα στο κουτί του υπολογιστή σου; :hmm: 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος p55 έγραψε:

 

Βρε, μπας και είσαι μέλος με άλλο όνομα και μας το κρύβεις; :hehe:

Plot Twist:

Spoiler

To group είναι το Αστρολάβου και σας μαστιγώνει ώστε  να μπαίνετε εδώ να λέτε καλημέρα :rofl: 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μήπως ζεις μέσα στο κουτί του υπολογιστή σου; :hmm: 

 

Όχι απλά ο πατέρας μου την έχει δει Anatoly Dyatlov και νομίζει πως ο καυστήρας είναι ο αντιδραστήρας Νο.4.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Τη δε νυχτα δεν παλευεται.Όμως έτσι κανουν εδώ, αν δεν τριανταρίζει δεν γίνεται.

Πες ένα ανέκδοτο του Τομμυ και θα πέσει η θερμοκρασία πέντε βαθμούς αμέσως . (no offence tommy)

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Invite @astrolabos :hehe:

 

Είναι σα να λες στον Μαρινάκη να γραφτεί μέλος του ΟΣΦΠ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Πες ένα ανέκδοτο του Τομμυ και θα πέσει η θερμοκρασία πέντε βαθμούς αμέσως . (no offence tommy)

πριν 1 ώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Εγώ έχω το καλοριφέρ στο 19 και κρυώνω, γιατί λέω στην @Olianna τακτικά κάποια ανέκδοτα.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Olianna <- αφανης ηρωίδα ?

 

Fixed!

Σε λίγο θα την έλεγες "φίλε" και επειδή το Μαρίκα είναι ήδη καβατζωμένο, θα σε έλεγε τίποτα άλλο.

  • Like 1
  • Agree 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

αρέσουν σε μένα τα ανέκδοτα του Μπέρτσεν. Γενικώς μπορεί να τα γράφει όποτε του αρέσει, no fear. Δυο πράγματα φοβάμαι μόνο στο ΠΟΘ: τον κροκόδειλο του Χόντα και τον Πέτα όταν κάνει μπάνιο. (το οποίο ήταν μάλλον ντους αλλά το έγραψε μπάνιο, μέχρι κι εκεί τα έγραφε λάθος για να με ταράξει) 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, honda22 said:

Δεν ήταν δικός μου. Δεν προσέχεις καθόλου γέροντα. 

μια χαρά προσέχω. Του αρχηγούλη ήταν ακίνδυνο, γκέουρας αμερικάνικος, τον δικό σου τον έχεις κρύψει, είναι άλλη ράτσα.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.