Jump to content



Recommended Posts

12 minutes ago, sstav said:

βαλλόμεθα πανταχόθεν ...δεν υπάρχει σωτηρία!


το χειρότερο είναι το Λιμπερταδόρες. Πήγε ένας κι έκανε τατουάζ τον Άμπελ, να τον δεις μπροστά σου να σαλέψεις. Απ΄του χρόνου σφαγή θα γίνεται, σε όλους. Ο Μπέρτσεν εκεί που μπλεξε, αποστασιοποιείται σιγά σιγά, θααρχίσει σε κάποιο σημείο να λέει «μισός αετός μισό αστέρι», μπλε-μαύρο και τέτοια. Μην τον υπολογίζεις.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ότι μπορούσες να φύγεις με μηνιάτικο από κει, δεν το λέμε καν :bleh: 

 

Ο Καψιμιτζής στη μονάδα που υπηρετούσα, κάθε Σάββατο βράδι άνοιγε μπουκάλια στα μπουζούκια.

Σήμερα θα άλλαζε τις RTX 3090 σαν τα πουκάμισα.

 

πριν 7 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Όποιος φοράει μαρτάκ(η)ι ή λέει καλημέρες τον έχει φορεμένο :p 

 

Ενώ όποιος δεν λέει, είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα καλοσύνης, ευγένειας και ήθους.  

 

:bleh:

 

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Ο Καψιμιτζής στη μονάδα που υπηρετούσα, κάθε Σάββατο βράδι άνοιγε μπουκάλια στα μπουζούκια.

Σήμερα θα άλλαζε τις RTX 3090 σαν τα πουκάμισα.

Παντού πιστεύω :p Και να φανταστείς εγώ λέω για το ταπεινό ΚΑΨΑ. Το ΚΨΜ εξυπηρετούσε και 3 μονάδες, η κάθε μία ξεχωριστά είχε το ΚΑΨΑ της αλλά μόνο το δικό μας λειτουργούσε, μάθανε ότι κάνουμε καλό καφέ και ερχόταν από κει :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Επειδή είναι στο δρόμο και έρχεται, πείτε μου γρήγορα μια δικαιολογία να πω στη γυναίκα μου 

 

  Hide contents

at6gtk4sdfk61.jpg

 

- Γυναίκα, πήρα (η λέξη "αγόρασα" είναι trigger!) ένα όχημα για να μετακινούμαστε όταν ξανάρθει η "Μήδεια"!

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, salde said:

τι έχουμε; Τον Πέτα, έναν ποταπό, απείθαρχο απατεωνάκο. Βύσμα, λουφαδόρο καψιμιτζή σε ποτάμια.

 

Σε παρακαλώ να ανακαλέσεις! Πάντα έκανα όλες μου τις υπηρεσίες και αγγαρείες και το να φτιάχνω καφέδες ήταν μια πρόσθετη υποχρέωση. Ουδέποτε υπήρξα και να ξέρεις πάντα έβαζα πολύ καφέ στο φραπέ για να είναι σωστός, όχι σαν κάτι άλλα λαμόγια που έβαζαν μισές δόσεις για να βγάλουν!

Α και τώρα που το θυμήθηκα υπάρχει εξαίρετο μέλος εδώ που ήταν εκεί μαζί μου να επιβεβαιώσει τα παραπάνω!!

 

Επίσης αντέχω μέχρι -18 Κελσίου. Δοκιμασμένος guarantee.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PetrosD said:

Σε παρακαλώ να ανακαλέσεις! Πάντα έκανα όλες μου τις υπηρεσίες και αγγαρείες και το να φτιάχνω καφέδες ήταν μια πρόσθετη υποχρέωση.


Δε γίνεται να ζω αυτό το πράγμα! Βρε τη λέξη ποτάμια την είδες; Έχεις καταλάβει γι τι πράγμα μιλάμε; Ο άλλος δείχνει τανκ για να τρομάξουμε και κάθεσαι και γράφεις δημοσίως για καψιμί και αγγαρείες κι υπηρεσίες; Έχουμε πόλεμο βρε! Θα είσαι αιμοβόρος εδώ πέρα; ΕΔΩ, ΤΩΡΑ είναι ο πόλεμος. Πάμε να σε παρουσιάσουμε αιμοβόρο, ανώμαλο, Πρώσο δολοφόνο μπας και το ξεριζώσει από μόνος του κι αντί να το διευκολύνεις, θα βγούμε εμείς γκέουρες καφετζήδες κι ο σίσσης ο νέος Ζούκοφ;

-18. Τέτοια θα γράφεις εδώ πέρα. «στους -18 με το φανελάκι ήμουν. Ήρθε μια αρκούδα και τρεις λύκοι, έλα κόλιανδρε να δεις τα κεφάλια τους από κοντά». Γράψε τουλάχιστον ότι ήσουνα σε κάνα Λαγό να σώσουμε τίποτα.

Αρχηγούλη: λάθος το ξεκινάς και το μαντέμι είναι βαρύ. Πρέπει να σκεφτείς out of the box. Βρες καμια εικόνα με τον Ιούλιο Καίσαρα και την Κλεοπάτρα. (θα σου λεγα τον Μεγαλέξαντρο με τον Βουκεφάλα και τη Ρωξάνη αλλά η Κλεοπάτρα θα κάνει καλύτερη δουλειά). Μετά ρώτα την: Κλεοπατρα βασίλισσα μου, ξέρεις τι ομάδα είμαι; Πρωταθληματάκι μπορεί να μην καταδεχόμαστε να έχουμε, μόνο ΕΣΥ όμως θα ξεχωρίζεις σ΄ όλη την Αυτοκρατορία. Μόνο εσύ Κλεοπάτρα μου θα μετακινείσαι με Αυτοκρατορικό Άρμα. Οι δουλες με σουζούκια.
Στην ματαιοδοξία θα στοχεύσεις, όχι στο πορτοφόλι γιατί το τελευταίο είναι indefensible position. Να της εμφυσήσεις αγάπη για το Άρμα. Να θέλει πολύ! Να ζήυσει το Κλέος, το Κύδος! Για να ξεχωρίζει. (πρόσεχε μονάχα μην της το εμφυσήσεις υπερβολικά πολύ και της μπουν τίποτα ιδέες να φάει τον Καίσαρα, να της μείνει το Άρμα). 
 

επίσης το άρμα θα έχει όνομα. Βοηθά. Μεσσήνιος Ίππος και τέτοια. Μην το εμφανίσεις αβάφτιστο γιατί αβάφτιστες είναι οι 3090 που υπάρχουν σε αφθονία.

  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Δε γίνεται να ζω αυτό το πράγμα! Βρε τη λέξη ποτάμια την είδες; Έχεις καταλάβει γι τι πράγμα μιλάμε; Ο άλλος δείχνει τανκ για να τρομάξουμε και κάθεσαι και γράφεις δημοσίως για καψιμί και αγγαρείες κι υπηρεσίες; Έχουμε πόλεμο βρε! Θα είσαι αιμοβόρος εδώ πέρα; ΕΔΩ, ΤΩΡΑ είναι ο πόλεμος. Πάμε να σε παρουσιάσουμε αιμοβόρο, ανώμαλο, Πρώσο δολοφόνο μπας και το ξεριζώσει από μόνος του κι αντί να το διευκολύνεις, θα βγούμε εμείς γκέουρες καφετζήδες κι ο σίσσης ο νέος Ζούκοφ;

-18. Τέτοια θα γράφεις εδώ πέρα. «στους -18 με το φανελάκι ήμουν. Ήρθε μια αρκούδα και τρεις λύκοι, έλα κόλιανδρε να δεις τα κεφάλια τους από κοντά». Γράψε τουλάχιστον ότι ήσουνα σε κάνα Λαγό να σώσουμε τίποτα.

Αρχηγούλη: λάθος το ξεκινάς και το μαντέμι είναι βαρύ. Πρέπει να σκεφτείς out of the box. Βρες καμια εικόνα με τον Ιούλιο Καίσαρα και την Κλεοπάτρα. (θα σου λεγα τον Μεγαλέξαντρο με τον Βουκεφάλα και τη Ρωξάνη αλλά η Κλεοπάτρα θα κάνει καλύτερη δουλειά). Μετά ρώτα την: Κλεοπατρα βασίλισσα μου, ξέρεις τι ομάδα είμαι; Πρωταθληματάκι μπορεί να μην καταδεχόμαστε να έχουμε, μόνο ΕΣΥ όμως θα ξεχωρίζεις σ΄ όλη την Αυτοκρατορία. Μόνο εσύ Κλεοπάτρα μου θα μετακινείσαι με Αυτοκρατορικό Άρμα. Οι δουλες με σουζούκια.
Στην ματαιοδοξία θα στοχεύσεις, όχι στο πορτοφόλι γιατί το τελευταίο είναι indefensible position. Να της εμφυσήσεις αγάπη για το Άρμα. Να θέλει πολύ! Να ζήυσει το Κλέος, το Κύδος! Για να ξεχωρίζει. (πρόσεχε μονάχα μην της το εμφυσήσεις υπερβολικά πολύ και της μπουν τίποτα ιδέες να φάει τον Καίσαρα, να της μείνει το Άρμα). 
 

επίσης το άρμα θα έχει όνομα. Βοηθά. Μεσσήνιος Ίππος και τέτοια. Μην το εμφανίσεις αβάφτιστο γιατί αβάφτιστες είναι οι 3090 που υπάρχουν σε αφθονία.

 

 

 

When your young cousin asks you if you have ever heard of a game called  Pokémon and you have all the gym badges from every single game - Album on  Imgur

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Αρχηγούλη: λάθος το ξεκινάς και το μαντέμι είναι βαρύ. Πρέπει να σκεφτείς out of the box. Βρες καμια εικόνα με τον Ιούλιο Καίσαρα και την Κλεοπάτρα. (θα σου λεγα τον Μεγαλέξαντρο με τον Βουκεφάλα και τη Ρωξάνη αλλά η Κλεοπάτρα θα κάνει καλύτερη δουλειά). Μετά ρώτα την: Κλεοπατρα βασίλισσα μου, ξέρεις τι ομάδα είμαι; Πρωταθληματάκι μπορεί να μην καταδεχόμαστε να έχουμε, μόνο ΕΣΥ όμως θα ξεχωρίζεις σ΄ όλη την Αυτοκρατορία. Μόνο εσύ Κλεοπάτρα μου θα μετακινείσαι με Αυτοκρατορικό Άρμα. Οι δουλες με σουζούκια.
Στην ματαιοδοξία θα στοχεύσεις, όχι στο πορτοφόλι γιατί το τελευταίο είναι indefensible position. Να της εμφυσήσεις αγάπη για το Άρμα. Να θέλει πολύ! Να ζήυσει το Κλέος, το Κύδος! Για να ξεχωρίζει. (πρόσεχε μονάχα μην της το εμφυσήσεις υπερβολικά πολύ και της μπουν τίποτα ιδέες να φάει τον Καίσαρα, να της μείνει το Άρμα). 

 

Επί της ευκαιρίας να ενημερώσω ότι το thread ban επανενεργοποιήθηκε ?

 

  • Like 3
  • Agree 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Αρχηγούλη, συγκεντρώσου. Στο τανκ είμαι μαζί σου, στηρίζω την απόφαση αγοράς του. Μην μπερδεύεσαι με τον κόλιανδρο, άλλο ο κόλιανδρος άλλο το Άρμα. Σε τέτοιες αγορές δεν θα πας να τις υπερασπιστείς οικονομικίστικα γιατί είναι indefensible. Θα την πατήσεις σαν νιουφικο μπεμπέκι. Η μοναδική οδός είναι αυτή που σου γράφω. Πρέπει να πάμε σε εκείνη την πίστα, της μοναδικότητας, της Δόξας. Άσε τις υπόλοιπες πίστες γιατί θα χάσουμε. Πρέπει με κάποιο τρόπο να τεκνοθετήσει την αγορά, να το θέλει Εκείνη. Να γίνει δική Της επιθυμία, το δικό Σου τανκ.
Υπάρχει μια γυναίκα κι ένα τανκ. Ο σκοπός είναι να μείνει το τανκ σε σένα όμως, όχι να καταλήξεις εσύ με σφουγγαρίστρα κι εκείνη με τανκ γιατί εκεί θα μου πάθεις κατάθλιψη, θα σε κλαιν κι οι ρέγγες κι αυτό δεν το θέλω. Ο μόνος τρόπος είναι να βρεις κάτι μεγαλειώδες. Μια άυλη πραγματικότητα. Που δεν πουλιέται πουθενά αλλού στον κόσμο. Μόνο ΕΣΥ θα μπορείς να την προσφέρεις. Να νιώθει ευτυχισμένη, που μόνο εκείνη, από τα δισεκατομμύρια γυναικών στον πλανήτη έχει την ευλογημένη τύχη να έχει ΕΣΕΝΑ δίπλα της. Με το Τανκ Σου.

*υπάρχει κι η πεζή επιλογή να προσφέρεις σπονδή από κάνα κοσμηματοπωλείο της οδού Βουκουρεστίου. Άστο καλύτερα γιατί θα καταστραφείς αν αρχίσεις τέτοια. Άσε τα υλικά ανταλλάγματα, είναι αδιέξοδο. Πάντως αν με παρακούσεις και προχωρήσεις σε τέτοιο όλεθρο, όταν πας, πριν πεταχτείς Αρμενάκο για την προμηθεια σου, πιες κι ένα καφεδάκι ελληνικό των 6-7 ευρώ στον παραδιπλανό πρώην Ζonars. Βάλε και ζαχαρίτσα, φάε και το γλυκάκι κουταλιού που σου πρόσφεραν μαζί, μην σου ρθει πικρός ο λογαριασμός.

Καλημέρα πλήθη

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος acct έγραψε:

Όποιος μαντέψει ποιος ήταν ο πρώτος που το έφαγε, κερδίζει τσάμπα cookie. ?

 

Ποιος να είναι, ποιος ;

 

Spoiler

Καλημέρα.

 

(Πάσα σου δίνω, για να πεις 1-0)

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, salde said:


Έχουμε πόλεμο βρε! Θα είσαι αιμοβόρος εδώ πέρα; ΕΔΩ, ΤΩΡΑ είναι ο πόλεμος.

 

 

10 hours ago, salde said:

-18. Τέτοια θα γράφεις εδώ πέρα. «στους -18 με το φανελάκι ήμουν. Ήρθε μια αρκούδα και τρεις λύκοι, έλα κόλιανδρε να δεις τα κεφάλια τους από κοντά». Γράψε τουλάχιστον ότι ήσουνα σε κάνα Λαγό να σώσουμε τίποτα.

 

Δε χρησιμοποιώ το λεκτικό σχήμα της υπερβολής στο λόγο μου, είτε προφορικό είτε γραπτό.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.