Jump to content


Tom Clancy's The Division 2


UltraB

Recommended Posts

1 hour ago, kyr.. said:

Οπτικα μου φαινεται καπως το 1 σαν να ειναι καλυτερο

@kyr..

Την ιδια μηχανη με το 1 εχει...

 

Ειμαι θετικα προδιατεθειμένος παντως...νομιζω εμαθαν πολλά απο τα λαθη του 1...ιδωμεν :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

αν αυτα ειναι τα ultra τοτε ειναι χειροτερο...o φωτισμος με τον ηλιο καλος ειναι,αλλα τα textures,κλπ,κλπ,χρωματα ξεπλυμενα μου φαινεται κατωτερο...ελπιζω να ειναι το video καπως και οχι το παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος kyr.. έγραψε:

αν αυτα ειναι τα ultra τοτε ειναι χειροτερο...o φωτισμος με τον ηλιο καλος ειναι,αλλα τα textures,κλπ,κλπ,χρωματα ξεπλυμενα μου φαινεται κατωτερο...ελπιζω να ειναι το video καπως και οχι το παιχνιδι

Δεν μπορεις να κρινεις τα textures σε πιξελιασμενο video απο τη συμπιεση. Καποιες φορες που καθαριζει καπως μπορεις να δεις τι περιπου παιζει βεβαια αυτα ειναι για να λεμε γιατι αν δεν βγει η beta...

Link to comment
Share on other sites

Αλλου επασχε/πασχει το Division κ ουχι στα γραφικα, τα οποια ετσι κ αλλιως τα περιμενω διαφορετικα μεχρι τη beta(οχι κατ'αναγκη χειροτερα)

 

Θα διαχωρισουν το pvp κομματι απο το pve ή θα εχουμε τις "εμορφιες" του 1 με "οτι να'ναι" nerfs γιατι καποιο gearset ειναι OP για το pvp;

 

Θα βαλουν επιτελους anticheat;

 

Θα συνεχισουν τα micro-transiactions να ειναι μονο fashion oriented(το οποιο με βρισκει συμφωνο);

 

Θα δωσουν ολοκληρωμενη ιστορια ή θα μας σερβιρουν παλι σκορπιο ακουστικο υλικο;

 

Θα στηριξουν με προσθετους servers αν χρειαστει ή θα τραβαμε παλι τις κ0λοτριχες μας απο τα disconnects κ τα "We are aware of the problem and we're looking into it";

 

Αυτα με ενδιαφερουν περισσοτερο :)

 

edit: Αν προσεξατε στο βιντεακι, δεν υπηρχε πουθενα Dark Zone...

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα το 2 να έχει τα γραφικά του 1 όταν παρουσιάστηκε στην τότε Ε3 - που ακόμη κ σήμερα είναι ίσως ότι καλύτερο pre-rendered έχουμε δει.

(ψιλό)Απογοήτευση, για μένα που το κοιτάω μόνο τεχνικά το εν λόγω παιχνίδι, αλλά οκ, είναι νωρίς ακόμη.

Μέχρι το Μάρτιο του 19, αν βγει καμία GTX2080 τότε η ubi ίσως δώσει κανένα εφέ παραπάνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο θελω αλλα ειχα δει ενα βιντεο που οταν ανακοινωθηκε το 2 καποιος ειπε μην το κανετε και αυτο downgrade και η ubi απαντησε thats not the plan.

Λογικο αυτη τη φορα να δειξουν κατι πιο κοντα στην αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνατε οτι το 1 αν κ παρουσιαστηκε το '13, βγηκε μετα απο 3 χρονια....

 

Τωρα εχουμε επισημο release day σε 9 μηνες....

 

Πιστευω οτι αυτο που βλεπουμε ειναι στο 80-90% αυτού που θα λαβουμε ως τελικο προιον...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Το Division οπως και ολα τα αλλα του ειδους(βλ Warframe, Destiny κτλ) βασιζονται λιγο πολυ στο grind...

 

Σε καθε Global Event απο την πρωτη μερα ειχα ολα τα class gearsets...Δεν θελει κοπο, τροπο θελει :laughing:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.