Jump to content



Baldur's Gate 3


eleozz

Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:


Ένας λόγος γιατί δε θέλω να δώσω 60€ για να αγοράσω ένα ημιτελές παιχνίδι που δεν έχει περάσει από σωστο beta testing.

 

Χωρίς να ξέρω τι παιχνίδια έχεις αγοράσει τελευταία, βάζω στοίχημα πώς σε όσα ΑΑΑ έχεις αγοράσει και έχεις σκάσει 70άρια+ ήταν πολύ χειρότερα από το BG3.

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

 

Χωρίς να ξέρω τι παιχνίδια έχεις αγοράσει τελευταία, βάζω στοίχημα πώς σε όσα ΑΑΑ έχεις αγοράσει και έχεις σκάσει 70άρια+ ήταν πολύ χειρότερα από το BG3.

 

Ποτέ δεν έχω δώσει 70 ευρώ για single player game. Πάντα περιμένω να πέσει η τιμή του. Το Cyberpunk πχ, ακόμα το περιμένω

Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Ποτέ δεν έχω δώσει 70 ευρώ για single player game. Πάντα περιμένω να πέσει η τιμή του. Το Cyberpunk πχ, ακόμα το περιμένω

 

E ωραία. Θα περιμένεις να πέσει και αυτό. Αν είσαι fun του συγκεκριμένου στιλ παιχνιδιών, κοίτα τη σειρά DIVINITY που είναι από τους ίδιους devs. Μπορείς να αγοράσεις την ανθολογία που περιλαμβάνει 3 παιχνίδια για λιγότερα από 30€.

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:


Ένας λόγος γιατί δε θέλω να δώσω 60€ για να αγοράσω ένα ημιτελές παιχνίδι που δεν έχει περάσει από σωστο beta testing.

3 χρόνια σε early access ήταν, σοβαρός είσαι;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

3 χρόνια σε early access ήταν, σοβαρός είσαι;

WWW.DSOGAMING.COM

Larian Studios has just released the first patch/hotfix for its latest story-rich, party-based RPG, Baldur's Gate 3.

 

και 3 και 13 😛 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Ποτέ δεν έχω δώσει 70 ευρώ για single player game. Πάντα περιμένω να πέσει η τιμή του. Το Cyberpunk πχ, ακόμα το περιμένω

Κι εγώ....

troll GIF

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 πρώτα  BG τα είχα λιώσει με πολλαπλά playthroughs, αυτό όσο και να θέλω να το παίξω, δεν θα το αγοράσω μέχρι να πάρω gpu. 

 

 

3 hours ago, DEADLAZARUS said:

Κι εγώ....

troll GIF

 

Και γω full price το πήρα το cbp. Mια χαρά ήταν τότε και ακόμα καλύτερο τώρα. Για την παιχνιδάρα που είναι, δε τα λυπάμαι καθόλου.

Gamers είμαστε όχι fine art collectors.  

Tιποτα στην ζωή δεν είναι τέλειο, get out of your imaginary world dorothies.

Εδώ καφέ παραγγέλνεις και τις μισές φορές δε πετυχαίνουν τη ζάχαρη ή σου τον κάνουν σαν νερό με χώμα.


 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

υποθέτω ότι το γνωρίζετε το site...αλλά το αφήνω εδώ... θα το χρειαστείτε...

FEXTRALIFE.COM

The Best Gaming Guides, News and Reviews for games including Action, Adventure & RPGs. Everything you love about gaming in one place, join our multimillion user community!

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος BASSstarlet έγραψε:

Συγνώμη, τι 3 χρόνια early access για να έχει τόσα crash κλπ κλπ;

Και 70€ μόνο σε online που θα τα παίζουμε χρόνια.

Early access ήταν όχι beta.

Και μόνο ένα μικρό κομμάτι του παιχνιδιού, όχι ολόκληρο.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 λεπτά πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
RAGEQUIT.GR

Ως η νεότερη κυκλοφορία σε μια θρυλική RPG σειρά, το Baldur's Gate 3 έχει αναμφίβολα μεγάλα...

 

 

Παράθεση

Με το που μπαίνουμε στην περιοχή του Act 3 υπάρχει ένα εμφανές framedrop που δεν παρουσιάζεται σε κανένα άλλο σημείο του game, το οποίο εν πολλοίς συνεχίζεται μέχρι το τέλος, ενώ δεν λείπουν και τα περιστασιακά bugs και glitches στα quests, τους διαλόγους, στο πώς γίνονται triggered συγκεκριμένες σκηνές δράσης ή στο πώς αντιδρά ο κόσμος στις επιλογές του παίκτη

 

4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-ro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.