Jump to content



Αντικαπνικός νόμος στην Ελλάδα


colt3003

Recommended Posts

πριν 25 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

 

Μα, δεν καπνίζω αγαπητέ μου !!!! 

Το έχω γράψει ήδη εδώ και 2 σελίδες, αλλά δε βαριέσαι..... πίστεψες και εσύ ότι οι περισσότεροι μπήκαν να διαβάσουν τι γράφω ?? triggered έγιναν από το αρχικό μου ποστ (που ούτε εκεί υπερασπίζομαι τον καπνιστή) και μετά άρχισαν το μακρύ και το κοντό τους. 

 

Ξαναδες, αν θέλεις, το αρχικό μου ποστ (να τονίσω ότι δεν το έκανα εγώ θέμα, αλλά μεταφέρθηκε από τις ειδήσεις, για να δοθεί γόνιμο έδαφος στον οποιονδήποτε να βγάλει το άχτι του), καθώς και την απάντηση του @jax7480 που από ότι φάνηκε κατάλαβε το πνεύμα του ποστ μου.

Ναι, έχουμε απαντήσει και για τους καημένους τους καταστηματάρχες. Αν δεν προσέχουμε εμείς μια φορά τι γράφεις και τι εννοείς, εσύ δεν μας προσέχεις δέκα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

προσφατα πηγα σε ενα κλαμπ (ναι πηγαινω καμμια φορα τα 5 χρονια) 
Και εννοειται καπνιζαν ολοι μεσα. Δεν υπαρσει περιπτωση σε τετοια μαγαζια να εφαρμοστει ο νομος.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, GoMaR said:

Δεν υπαρσει περιπτωση σε τετοια μαγαζια να εφαρμοστει ο νομος.

πιθανόν αλλά ας μην είμαστε τόσο απαισιόδοξοι. Στην τελική ας εφαρμοστεί στο σκέλος των χώρων εστίασης, διασκέδασης στο 90% κι ας μείνουν τα σκυλάδικα της εθνικής για το τέλος.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

προσφατα πηγα σε ενα κλαμπ (ναι πηγαινω καμμια φορα τα 5 χρονια) 
Και εννοειται καπνιζαν ολοι μεσα. Δεν υπαρσει περιπτωση σε τετοια μαγαζια να εφαρμοστει ο νομος. 

 

Σοβαρέψου. Δεν νοείται clubbing χωρις τσιγαρίλα στα ρουχα μεχρι να μπουν πλυντηριο. Ειλικρινά, αν και φανατικος αντικαπνιστης ως γνωστόν, θα το θεωρούσα μεγαλη ξενέρα να ξαναζησω clubbing εποχές χωρίς τον καπνό να αγκαλιάζει τα κολασμένα νυμφιδία.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μα....το ξερω.
Οπως καπνιζαν, καπνιζα και εγω μαζι. Ξερεις εξαρχης σε τετοιες εξοδους οτι θα το υποστεις και αυτο.  Απλα το αναφερω σαν εμπειρια μετα του νομου.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος p55 έγραψε:

Άμα είναι κανονικό club λίγος καπνός δεν πειράζει.

Μακρυά από swingers club, εκεί υπάρχουν πολύ πιο επικίνδυνα πράγματα από τον καπνό. :hehe:

Τι, κάνουν πίπα;?

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Τι, κάνουν πίπα;?

ΔΞ ΔΑ

Πάντως όπως έλεγε και ο γνωστός Γάλλος φιλόσοφος:

Calypse au lit, dans un mou nid au bord de l’eau. :bleh:

 

Spoiler

Παιδιά, να είστε κόσμιοι μη φάμε κανένα μπαν.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.