Jump to content



Unreal Tournament 2007


Solid Snake

Recommended Posts

Tο 2007 θα ειναι πολυ μα πολυ καλυτερο απο το 2005.Τα παντα δημιουργουνται ξανα απο την αρχη ειδικα το gameplay.Tωρα πλεον εξελισουν πολυ τις φωνητικες εντολες προς τα bot.Δηλαδη στο τελικο του σταδιο θα μπορεις να πεις σε ενα bot να παει σε μια συγκεκριμενη περιοχη και να σκοτωσει τον sniper ή μπορεις να ρωτησεις ενα bot τι γινεται εκει που βρισκεται ή εκει που θα το στειλεις και να παρεις μια πραγματικη απαντηση...Το περιμενουμε:devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Δεν μου αρέσει. Το Quake3 θα το έπαιζα ευχαρίστως ακόμη και μετά από τόσο καιρό αλλά UT κανένα.

Και εμένα δεν με συγκίνησε κανένα μετά του πρώτου και αυτό όχι και τόσο. Quake III ευχαρίστως! :p Πλάκα πλάκα πιστεύω θα περάσουν πολλά χρόνια για να ξεχαστεί αυτό το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ρε παιδια εμενα γιατι δεν μαρεσει?Προτιμω το 2000 και το 2005.Aλλα και το τελευαιο με ενα μετρο.Τεραστιες πιστες,εντελως φανταστηκα πραματα,αιωρουνται διαφορα κ.α...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από manosone

Ρε παιδια εμενα γιατι δεν μαρεσει?Προτιμω το 2000 και το 2005.Aλλα και το τελευαιο με ενα μετρο.Τεραστιες πιστες,εντελως φανταστηκα πραματα,αιωρουνται διαφορα κ.α...

2004 θες να πείς

Link to comment
Share on other sites

UT υπάρχουν 1999, 2003 και 2004. Το 2007 απότι είπε και ο gitzzz θα είναι more 99 liek... So, όσοι φανς του 99 θα γουστάρουν. Εγώ δεν έχω παίζει άλλο απο το 04 και περιμένω να δώ τι θα πεί το νέο.. πάντως θα έχει μεγάλες διαφορές απο το 04... Μακάρι να μην έχει την τύχη του q4...

Link to comment
Share on other sites

"TheRedeemer"

:T: :worship: :worship:

όνομα και πράμα!

και εγώ το πρώτο συμπάθησα περισσότερο, morpheus λεγόταν με την λιγότερη βαρύτητα και τις 'πολυκατοικίες'? λιώσιμο...

Το 04 δε ξέρω αλλά δε μου άρεσε, ελπίζω το 07 να μου έρθει καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.