Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 21 ώρες, το μέλος denexo έγραψε:

Fujitsu Siemens A1667G (είναι η έκδοση με τον Turion64)

Βλέπω τα specs και τρελαίνομαι. Μηχάνημα του 2005 και έχει gigabit ethernet και οι αχαρακτήριστοι σε dell/lenovo κλπ τσιγκουνεύονται το gigabit σε μηχανήματα του 2017...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

To μηχάνημα έκανε τότε 1000€ και με συντρόφευσε για τα υπόλοιπα χρόνια στο πανεπιστήμιο. Εμένα αυτό που κάνει εντύπωση είναι ότι δουλεύει ακόμα η μπαταρία του !!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Χαριζονται 3 ανταπτορακια για 2η Sim για χρηση σε κινητο με hybrid SIM. Η δευτερη SIM που θα βαλετε πρεπει να ειναι μεγεθος mini sim.

 

 Εκανε πατατα η Κινεζαρα που το εστειλε, δεν τα θελει πισω λογω υψηλου κοστους ΕΛΤΑ.

 

Δεν θα τα στειλω εκτος Αθηνας, δεν προλαβαινω να παω ΕΛΤΑ κλπ..
 Προτεραιοτητα θα δωθει σε παλαιοτερους η/και πιο ενεργους χρηστες.


Φωτο (Το τερμα δεξια ειναι).... :

 

s-l1600.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος filarhos έγραψε:

Περιμενω απο.φιλο να μου δωσει ενα λαπτοπ.που δεν ανοιγει, αν το θελεις...

Φυσικα!!!! Απλα οταν το παρεις τα χερια σου , να μου πεις το μοντελο ωστε να επιβεβαιωσω πως η οθονη του εχει ανταπτορες για τετοιες πατεντες :D

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος denexo έγραψε:

Ο @greenforce13μου ζήτησε το Acer οπότε είναι και κρατημένο για αυτόν. Από την ώρα του post, βλέπω ότι ο χρήστης @kourbetiζήτησε το laptop πιο πριν από τον @filarhos με διαφορά 3 ωρών. Θα προτιμούσα να δώσω το Fujitsu στον @filarhosπου θα το δώσει σε άνθρωπο που το χρειάζεται (αν δεν έχει πρόβλημα και ο @kourbeti να γίνει έτσι)

Κανένα πρόβλημα! ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GriGaS έγραψε:

Την πατέντα που μετατρέπουμε την οθόνη του λαπτοπ σε κανονική οθόνη θέλεις να κάνεις;

Ναι , με αυτα τα lcd controllers που υπαρχουν ebay . Εχεις δοκιμασει να φτιαξεις τετοιο ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά εχω δει αρκετά video που επικεντρώνονται κυρίως στο να το κάνουν όμορφο και λειτουργικό. Το θέμα του controller είναι αρκετά απλό, ή θα βρεις το σωστό και θα δουλέψει σωστά ή όχι. Το να το κάνεις μία όμορφη συσκευή είναι αυτό που για μένα αποτελεί πρόκληση. Δεδομένου ότι δεν έχω κάποια οθόνη λάπτοπ της προκοπής (κοινώς IPS panel fullhd) δεν μπήκα ποτέ στη διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος kpetros έγραψε:

Φυσικα!!!! Απλα οταν το παρεις τα χερια σου , να μου πεις το μοντελο ωστε να επιβεβαιωσω πως η οθονη του εχει ανταπτορες για τετοιες πατεντες :D

 

Μόλις μου την δώσουν θα σου στείλω, αν και στο υπόγειο πρέπει να έχω και μια κανονική οθόνη η/υ 19άρα asus vw1950 που τρεμοπαίζει (έτσι μου είχαν πει τότε) και ακόμα δεν την έχω ανοίξει να δω τι φταίει. Την θέλεις;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kpetros said:

Ναι , με αυτα τα lcd controllers που υπαρχουν ebay . Εχεις δοκιμασει να φτιαξεις τετοιο ?

Εχω στα σκαρια κατι τετοιο. Εχω παρει τους controllers, δουλευουν, και μενει μονο το μερεμετι.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος filarhos έγραψε:

 

Μόλις μου την δώσουν θα σου στείλω, αν και στο υπόγειο πρέπει να έχω και μια κανονική οθόνη η/υ 19άρα asus vw1950 που τρεμοπαίζει (έτσι μου είχαν πει τότε) και ακόμα δεν την έχω ανοίξει να δω τι φταίει. Την θέλεις;

Ευχαριστω για την προταση σου αλλα προτιμαω κατι μικρο , ο λογος ειναι οτι ο υπολογιστης χωραει σε τσαντα ενω η οθονη μου οχι . Το καλοκαιρι που μας ερχετε θελω να τον παρω μαζι στα μπανια ετσι ωστε να αντεξω περισσοτερο μακρυα απο την αθηνα :p  

 

@ronin13  ακριβος το ιδιο βιντεο ειχα δει και μου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ μία οθόνη από λάπτοπ αν ενδιαφέρεται κάποιος. Από Dell Inspiron 17 3737. Πείτε να την ξηλώσω από το λάπτοπ (καμμένο board) και να την φέρω αλλιώς θα πάει για ανακύκλωση όλο το λάπτοπ. Δεν είναι Full HD η οθόνη. Είναι 1600χ900. Αν θυμάμαι καλά.

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ μία οθόνη από λάπτοπ αν ενδιαφέρεται κάποιος. Από Dell Inspiron 17 3737. Πείτε να την ξηλώσω από το λάπτοπ (καμμένο board) και να την φέρω αλλιώς θα πάει για ανακύκλωση όλο το λάπτοπ. Δεν είναι Full HD η οθόνη. Είναι 1600χ900. Αν θυμάμαι καλά.

 

 

Αν είναι να το πετάξεις όλο το laptop, δωστο να το κανιβαλισουμε εμείς! [emoji12]

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pasjohn said:

Ζάχο άσε τα σάπια και δώσε μας ότι μας έδινες μέχρι τώρα :rolleyes:

Υπομονή μερικές μέρες.

1 hour ago, ronin13 said:

Αν είναι να το πετάξεις όλο το laptop, δωστο να το κανιβαλισουμε εμείς! emoji12.png

 

 

ΟΚ. Να σου το φέρω;

Μη με κρεμάσεις όμως γιατί θα το κουβαλήσω από Νορβηγία.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα δωράκι. Σήμερα κυκλοφορεί το Rising storm 2: Vietnam και περιμένω να μου έρθει κλειδί για digital deluxe  έκδοση,αγορασμένο από g2a.com .Επειδή έπαιξα στην beta και αλλιώς το περίμενα και αλλιώς βγήκε,αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθόλου και αφού έγραψα 100 φορές τιμωρία "δεν θα ξανακάνω προπαραγγελία σε παιχνίδι" (εκτός και αν είναι battlefield :p ) ,είπα να το χαρίσω. Προτεραιότητα έχουν οι πιο παλιοί gamers.

Edit: Το παιχνίδι ενεργοποιείται με το κλειδί μέσω steam (χρειάζεται λογαριασμός) και το κατεβάζεις από εκεί.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος black66.gr έγραψε:

Ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα δωράκι. Σήμερα κυκλοφορεί το Rising storm 2: Vietnam και περιμένω να μου έρθει κλειδί για digital deluxe  έκδοση από g2a.com .Επειδή έπαιξα στην beta και αλλιώς το περίμενα και αλλιώς βγήκε,αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθόλου και αφού έγραψα 100 φορές τιμωρία "δεν θα ξανακάνω προπαραγγελία σε παιχνίδι" (εκτός και αν είναι battlefield :p ) ,είπα να το χαρίσω. Προτεραιότητα έχουν οι πιο παλιοί gamers.

Θα το ήθελα αν μπορούσες.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος black66.gr έγραψε:

Ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα δωράκι. Σήμερα κυκλοφορεί το Rising storm 2: Vietnam και περιμένω να μου έρθει κλειδί για digital deluxe  έκδοση,αγορασμένο από g2a.com .Επειδή έπαιξα στην beta και αλλιώς το περίμενα και αλλιώς βγήκε,αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθόλου και αφού έγραψα 100 φορές τιμωρία "δεν θα ξανακάνω προπαραγγελία σε παιχνίδι" (εκτός και αν είναι battlefield :p ) ,είπα να το χαρίσω. Προτεραιότητα έχουν οι πιο παλιοί gamers.

Edit: Το παιχνίδι ενεργοποιείται με το κλειδί μέσω steam (χρειάζεται λογαριασμός) και το κατεβάζεις από εκεί.

Ενδιαφέρον δηλώνω και γω. Με ψησε και ο @Grunt :-p. . Thanks

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

On 22/5/2017 at 9:44 ΜΜ, το μέλος k_ardu έγραψε:

1) Epson stylus DX3850

2) HP PSC 1210

3) Epson stylus CX3650

4) HP Deskjet F4280

5) CD/MP3 Player SCOTT με θήκη και τροφοδοτικό.

6) PS2 Τσιπαρισμένο με κάρτα μνήμης και καλώδιο AV μόνο.

 

4+6 πάνε στον @Pokemon640

Έγινε επεξεργασία από k_ardu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.