Jump to content



VGA ASUS ROG STRIX RADEON RX 5700 XT


Recommended Posts

περιμενω αυτη την καρτα απο 27 νοεμβρη καθως την ειχα παραγγειλει εν μεσω black friday απο ενα online καταστημα. πιστευετε θα ρθει ποτε ή απλα καποια στιγμη θα ακυρωθει η παραγγελια

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν επικοινώνησες τόσο καιρό; Τι σου λένε;

 

Προσωπική εκτίμηση, δεν υπάρχει περίπτωση να στην φέρουν. Οι τιμές τους αυτή τη στιγμή είναι πολύ ανεβασμένες.

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος gdp77 έγραψε:

Δεν επικοινώνησες τόσο καιρό; Τι σου λένε;

 

Προσωπική εκτίμηση, δεν υπάρχει περίπτωση να στην φέρουν. Οι τιμές τους αυτή τη στιγμή είναι πολύ ανεβασμένες.

εχω επικοινωνησει αρκετες φορες και το μονο που μου λενε ειναι πως το εργοστασιο εχει ελλειψη

πριν 8 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Την κάρτα την ξεχνάς δυστυχώς.

Ποιο κατάστημα ήταν;

απο το eshop.gr δεν θελω να κανω ακυρωση παραγγελιας γιατι η τιμη ειναι παρα πολυ καλη

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα την ακυρωνα παντως. Αν δεν καιγεσαι να παρεις καρτα τωρα, ασε την αραγγελια σε ισχυ. Μονο και μονο για να παρεις μια καρτα σε κανονικη τιμη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Εγω δεν θα την ακυρωνα παντως. Αν δεν καιγεσαι να παρεις καρτα τωρα, ασε την αραγγελια σε ισχυ. Μονο και μονο για να παρεις μια καρτα σε κανονικη τιμη.

Η αληθεια ειναι πως χρειαζομαι αμεσα μια γιατι το υπολοιπο pc ειναι ετοιμο και ακριβοπληρωμενο

Έγινε επεξεργασία από godhades
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος godhades έγραψε:

Η αληθεια ειναι πως χρειαζομαι αμεσα μια γιατι το υποιπο pc ειναι ετοιμο και ακριβοπληρωμενο

 

 

Και εισαι σιγουρος οτι θα βρεις αλλη καρτα γρηγοροτερα;;; ? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

 

 

Και εισαι σιγουρος οτι θα βρεις αλλη καρτα γρηγοροτερα;;; ? 

εχω ψαξει παντου και δεν υπαρχει τιποτα γι αυτο ψαχνω και εστω κατι μεταχειρισμενο αλλα στην ιδια κατηγορια

 

 

Έγινε επεξεργασία από godhades
Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2021 at 6:04 PM, godhades said:

Η αληθεια ειναι πως χρειαζομαι αμεσα μια γιατι το υπολοιπο pc ειναι ετοιμο και ακριβοπληρωμενο

την έχεις πληρώσει; Αν δεν έχεις πληρώσει κάτι ακόμα, άσε την παραγγελία να αιωρείται κι αγόρασε μια πρόχειρη λύση, άμεσα διαθέσιμη ίσα ίσα για να μπουτάρει το σύστημα χωρίς να περιμένεις.

Αν την έχεις πληρώσει και θες τα λεφτά πίσω, εσύ αποφασίζεις τι σε συμφέρει, πάντως να είσαι προετοιμασμένος για μεγάλες αναμονές και πιθανή ακύρωση στο τέλος. Προσωπικά θα ακύρωνα εκτός αν δίνουν τώρα ημερομηνία παράδοσης κάτω από 30 ημέρες. (αν σου λένε ότι μέχρι τέλος Φεβρουαρίου θα στη στείλουν)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2021 at 2:31 ΠΜ, το μέλος salde έγραψε:

την έχεις πληρώσει; Αν δεν έχεις πληρώσει κάτι ακόμα, άσε την παραγγελία να αιωρείται κι αγόρασε μια πρόχειρη λύση, άμεσα διαθέσιμη ίσα ίσα για να μπουτάρει το σύστημα χωρίς να περιμένεις.

Αν την έχεις πληρώσει και θες τα λεφτά πίσω, εσύ αποφασίζεις τι σε συμφέρει, πάντως να είσαι προετοιμασμένος για μεγάλες αναμονές και πιθανή ακύρωση στο τέλος. Προσωπικά θα ακύρωνα εκτός αν δίνουν τώρα ημερομηνία παράδοσης κάτω από 30 ημέρες. (αν σου λένε ότι μέχρι τέλος Φεβρουαρίου θα στη στείλουν)

δεν την εχω πληρωσει και τελικα θα την αφησω να υπαρχει

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.