Jump to content


ποντικι υψηλης ευκρινειας


Recommended Posts

πριν 37 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

Το iCue δε κρασαρει. Απλα ανεβαζει τη θερμοκρασια του επεξεργαστη 10 βαθμους. Νταξ....

Απλα μακρια.

 

 

Τι;;;;;;;; Ούτε καν σε εμένα...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, GFFermari said:

Το iCue δε κρασαρει. Απλα ανεβαζει τη θερμοκρασια του επεξεργαστη 10 βαθμους. Νταξ....

Απλα μακρια.

 

Ναι μακριά, αλλά δεν μπορείς να αλλάξεις το DPI στο ποντίκι, είναι κολλημένα στα μαμά. 

Το intellimouse Pro το έχω σεταρισμένο στα 1000DPI.

Εαν είχα το MX518, ποντίκι θα ήταν κολλημένο στα 800DPI μέχρι να φορτώσει το  iCue, ώστε να αλλάξει μετά στα 1000DPI. 

 

1_G213-MX518_I-G-HUB.jpg.10ef93db84446cc052620a52aa7ee186.jpg1_MS_Keyb-Mouse-mem.thumb.jpg.03d73f14d108946afebf1b32737cf383.jpgproprietary-algorithm-engine.thumb.jpg.2ed14f0623c8c01e446768696fca0c1c.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν καταλαβατε. Δεν κρασαρε το icue, κρασαραν η εβγαζαν προβλημα αλλα προγραματα η παιχνιδια λογο το icue. Ειναι γνωστο οτι δημιουργει σοβαροτατα θεματα.
Εδω και 3 χρονια που εχει φυγει αυτο το εκτρωμα το pc ειναι μια χαρα. 
 

@acct δεν φταιει το ποντικι, δεν μου εδειχνε το ποστ η σελιδα και το εβαλα δυο φορες.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δεν ανοιγει ποτε? Δεν τρεχει μονιμα απο πισω?

Δεν εχεις κανει ποτε update? Για κανε μερικα να αρχισουν τα bug να δεις πως θα μαυριζουν οι οθονες, πως θα χανονται οι συσκευες και δεν θα ξερεις το γιατι. Πως θα τρεχουν τα ανεμιστηρια 100%.

Να πρεπει να το ξαναπερασεις γιατι βγαζει error στο update της συσκευης. Να κανει update, να μην εχεις ηχο και να πρεπει να σβησεις τους driver απο το usb και μετα να το ξαναπερασεις.


Τιποτα απο corsair πανω στο pc. Κανα τροφοδοτικο και αυτο με βαρια καρδια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To lg hub δε μου δημιούργησε ποτε θέματα, ούτε το άλλο της Logitech για το ΜΧ master.
Το razer synapse κρασάρει ανελέητα το τελευταίο καιρό κ είναι κ ψιλό απαράδεκτο γενικά αλλα τουλάχιστον δε ταλαιπωρεί τον επεξεργαστή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα το icue ήταν ενοχλητικά ασταθές παλιότερα. Κολλούσε, δεν πέρναγε προφίλ στο πληκτρολόγιο χωρίς reboot, κλπ.

Εδώ και μερικούς μήνες δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

Το Logitech θυμάμαι μια φορά ότι δεν έβλεπε το ποντίκι, αλλά κατά τα άλλα καλά.

Και τα δύο θεωρώ ότι είναι αδικαιολόγητα βαριά.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, fatalara said:

Τι εννοεις δεν ανοιγει ποτε? Δεν τρεχει μονιμα απο πισω?

Δεν εχεις κανει ποτε update? Για κανε μερικα να αρχισουν τα bug να δεις πως θα μαυριζουν οι οθονες, πως θα χανονται οι συσκευες και δεν θα ξερεις το γιατι. Πως θα τρεχουν τα ανεμιστηρια 100%.

Να πρεπει να το ξαναπερασεις γιατι βγαζει error στο update της συσκευης. Να κανει update, να μην εχεις ηχο και να πρεπει να σβησεις τους driver απο το usb και μετα να το ξαναπερασεις.


Τιποτα απο corsair πανω στο pc. Κανα τροφοδοτικο και αυτο με βαρια καρδια.

Ναι δεν ξεκιναει ποτε. Απλα το εβαλα για να τραβηξω στο προφιλ τις ρυθμισεις και μετα δεν ξανανοιξε ποτε.

Link to comment
Share on other sites

ποντικια, πληκτρολόγια είναι αναλώσιμα, τι 200ευρα ο ρε ?

μόνο logitech ? (κυρίως στα ποντίκια )
the crew

image.thumb.png.4f7cc3f36ef81279fec43cc0a7c5f147.png

υπάρχουν και κάποια άλλα από το μουντιάλ ?

 

*το πληκτρολόγια στα δεξιά που αχνοφαίνεται ο δεκτης του είναι για τον ....καβάλα.
πρέπει να έχεις το reciever κοντά για να πιάνει
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.