Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος ea6gka έγραψε:

Τα χαιρετισματα μου σε ολους, ευχομαι να ειναι ολοι καλα. 

Καλώς τον. Δε θυμάμαι καν ποτε είδα το όνομα σου να παίζει εδώ μέσα τελευταία φορά….

Παίζει να ήμουν στην Ελλάδα ακόμη…

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

59 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Καλώς τον. Δε θυμάμαι καν ποτε είδα το όνομα σου να παίζει εδώ μέσα τελευταία φορά….

Παίζει να ήμουν στην Ελλάδα ακόμη…

dfi, θερμοσίφωνες, amd vs intel, ωραία χρόνια

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

dfi, θερμοσίφωνες, amd vs intel, ωραία χρόνια

 

Εχω ακομα μια Ρ45 στο πατρικο μου, με τεζαρισμενες crucial μνημες τσιτα οσο δε παει περασμενες απειρο memtest, (θερμοσιφωνας/ηλιακος σε αλλο πινακα καλου κακου) αλλα η καλυτερη ανταμοιβη ειναι η αντοχη στο χρονο γιατι το εχω ετσι....8 χρονια! Το εχει η μανα μου και βλεπει κανα netflix οταν δεν τα βρισκουν τι θα δουνε στη τηλεοραση. Μου λειπουν τα χρονια εκεινα, ο chroma που ειναι?

 

Ψαχνω ενα site,  johnny κατι,  με δοκιμες τροφοδοτικων, που πηγε? 

Έγινε επεξεργασία από ea6gka
  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, το μέλος ea6gka έγραψε:

Ψαχνω ενα site,  johnny κατι,  με δοκιμες τροφοδοτικων, που πηγε? 

 

https://www.techpowerup.com/forums/threads/jonnyguru-com-may-be-permanently-dead.283987/

 

23 λεπτά πριν, το μέλος ea6gka έγραψε:

ο chroma που ειναι?

 

@chroma σε ζητάνε 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Me sygkin;

41 λεπτά πριν, το μέλος ea6gka έγραψε:

 

τεζαρισμενες crucial μνημες τσιτα οσο δε παει περασμενες απειρο memtest

 

Με συγκίνησες! Να ποστάρω OCZ GOLD VX PC4000 DDR με το ειδικό τροφοδοτικό για 3,3 volt στο slot;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 λεπτά πριν, το μέλος ea6gka έγραψε:

Ψαχνω ενα site,  johnny κατι,  με δοκιμες τροφοδοτικων, που πηγε? 

 

Διάβασε το λινκ που έγραψε ο Αντώνης, εδώ και χρόνια σταμάτησε τα ριβιουζ, πλέον δεν λειτουργεί το σάιτ. Δεν υπάρχει και ιδιαίτερος λόγος για ριβιου τροφοδοτικών τώρα πια αλλά είναι η νοσταλγία που μας γυρίζει πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, το μέλος Simon έγραψε:

 

Διάβασε το λινκ που έγραψε ο Αντώνης, εδώ και χρόνια σταμάτησε τα ριβιουζ, πλέον δεν λειτουργεί το σάιτ. Δεν υπάρχει και ιδιαίτερος λόγος για ριβιου τροφοδοτικών τώρα πια αλλά είναι η νοσταλγία που μας γυρίζει πίσω.

 

γιατι δεν υπαρχει λογος, ολα φασον ειναι πια? διαβαζα δεξια αριστερα προχθες και ειδα οτι πχ η enermax εχει πεσει πολυ σε ποιοτητα. 

Link to comment
Share on other sites

Ανταλλακτικό για μακαρονάδα.

 

Οδηγίες Κατασκευαστή 

 

Με την Ταχύτητα 1, μπορείτε να συσπειρώσετε την μακαρονάδα, προς το κέντρο τού πιάτου.  Να την κάνετε πιό σφιχτή ή να δημιουργήσετε περιμετρικό χώρο για κεφτεδάκια.

 

Με την Ταχύτητα 2, εκσφενδονίζετε τριγύρω από το πιάτο, τον περιττό κιμά, το περιττό τυρί και την περιττή σάλτσα, ασκώντας φυγοκεντρική δίαιτα.

 

Με την Ταχύτητα 3, την μαζεύετε μπάλα ωσάν Μαλλί τής Γριάς (στο ένα χέρι), για να συνεχίσετε τα μαστορέματα.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος ea6gka έγραψε:

 

γιατι δεν υπαρχει λογος, ολα φασον ειναι πια? διαβαζα δεξια αριστερα προχθες και ειδα οτι πχ η enermax εχει πεσει πολυ σε ποιοτητα. 

 

Διότι η πληροφορία είναι ευρύτερα διαθέσιμη και υπάρχουν περισσότεροι άνθρωποι που μοιράζονται τα δεδομένα τους.

Πλέον είναι ευκολότερο να βρείς ποιοτικό τροφοδοτικό. Προσπάθησε να αποφύγεις Deer κλπ :p

  • Like 1
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ πάντως κάθε φορά που κοιτάω για PSU, χάνω τη μπάλα.

 

Ευκολάκι.

 

Ρωτάς εδώ "τι τροφοδοτικό να πάρω για το τάδε σύστημα"

 

 

LAMBIS.gif.41ea2c9d324f038c07f9eef5553aead8.gif

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.