Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Recommended Posts

9 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ πάλι βρίσκω περίεργο το γεγονός ότι απάντησες στο Λάμπη 6 το απόγευμα :hehe: 

 

Είναι φιλότιμο παιδί και κάνει διπλοβάρδιες για να αντιμετωπίσει τους αντικαλημεράκηδες.

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος sstav έγραψε:

"oι καλημέρες" του λάμπη πάντως πρέπει να ειναι ενα κλικ πιο κατω από το πόσο τσουρέκια μας τα έχουν κανει με το παγκόσμιο της Αργεντινής...

 

image.png.ff785253f5523a3945012f59c7d8bc88.png

😛.

Μέρα καλή. 

Μελομακάρονα τρώτε;

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos @HotPeanut 

 

Αλλά είδατε πόσο τους έχω εκπαιδεύσει; Έκλεισα τα μπισκότα σχεδόν απ όταν στολίσαμε και κανείς τους ούτε δοκιμάζει να γράψει καλημέρα.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

2 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

 

Αλλά είδατε πόσο τους έχω εκπαιδεύσει; Έκλεισα τα μπισκότα σχεδόν απ όταν στολίσαμε και κανείς τους ούτε δοκιμάζει να γράψει καλημέρα.

 

 

 

@Simon

Και σου το 'πα. Δεν κατάλαβε σωστά ο Cyber_Cookie ότι τα μελομακάρονα και ο κουραμπιές που δώσαμε είναι για την μεταγραφή του HotPeanut! Έβγαλε τα μπισκότα!! :p

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Αλλά είδατε πόσο τους έχω εκπαιδεύσει; Έκλεισα τα μπισκότα σχεδόν απ όταν στολίσαμε και κανείς τους ούτε δοκιμάζει να γράψει καλημέρα.

 

Προσποιούμαστε ότι είμαστε  καλά παιδιά, λόγω των ημερών, του χρόνου θα διαπιστώσεις τι καθάρματα είμαστε. :hehe:

 

1762554372_ezgif.com-gif-maker(1).gif.4e5562ec469ee5b6406829ae3dc963fc.gif

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

@astrolabos @HotPeanut 

 

Αλλά είδατε πόσο τους έχω εκπαιδεύσει; Έκλεισα τα μπισκότα σχεδόν απ όταν στολίσαμε και κανείς τους ούτε δοκιμάζει να γράψει καλημέρα.

 

 

 

 

 

 

 

200.gif

Καλοφάγωτος...

Κ-α-λ-η-μέ-ρ-α..

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ανεξάρτητα από τα έξοδα, είναι παράλογο κάποιος να μην του αρέσει να πηγαίνει εκδρομή σε κάθε τριήμερο, αλλά να θέλει να κάθεται σπίτι να αράζει ή/και να κάνει καμιά εργασία στο σπίτι; να θέλει να κάτσει σπίτι του αντί για τριήμερο τα χριστούγεννα π.χ.; γιατί νιώθω περίεργος μετά από κάτι συζητήσεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, το μέλος navaho7 έγραψε:

ανεξάρτητα από τα έξοδα, είναι παράλογο κάποιος να μην του αρέσει να πηγαίνει εκδρομή σε κάθε τριήμερο, αλλά να θέλει να κάθεται σπίτι να αράζει ή/και να κάνει καμιά εργασία στο σπίτι; να θέλει να κάτσει σπίτι του αντί για τριήμερο τα χριστούγεννα π.χ.; γιατί νιώθω περίεργος μετά από κάτι συζητήσεις

Οχι δεν ειναι καθολου παραλογο, ειδικα τετοιες μερες και γενικοτερα σε τριημερα που ξερεις οτι θα φυγει και η κουτση Μαρια καλυτερα στο σπιτι αντε

καμια βολτα εκει κοντα. Στο λεει καποιος που τα μισα και παραπανω τριημερα του χρονου τα περναει εκτος σπιτιου σε εκδρομες η στο εξοχικο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Santa Claus Christmas GIF

Μια καλη-μέρα...

Συγγνώμη, δεν έχω άλλη καλη-μέρα στον σάκο μου...

 

 

Κι έτσι έγιναν αντικαλημεράκηδες...

Μέρα καλή.

 

 

 

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.