Jump to content



Philips 200W6 My new screen


gfa3

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 13:20]

Θυμισε μου ρε dag τι προβλημα ειχες με την δικια σου...

Εν ολίγης.....

α) Strong Backlight bleeding...

B) 2 Stack Green Pixels

c) P-MVA panel

Δεν χρειάζεται τίποτα περισότερο ... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

ΠΟΥ στο καλό θα βρούν να μου στείλουν μιά εντελώς καινούργια-συσκευασμένη 200W6CS ?????

....Σου την πακέταρα καλά, μην ανυσηχείς. Δώσε διεύθυνση να σου στείλω όμως το CD με τους drivers γιατί το ξέχασα.... Καινούργια ---καινούργια...:p :P :p :P

YΓ ’ντε άλλαξε τώρα αυτό το εκνευριστικό (200WP7ES/00 will come soon as RMA) από την υπογραφή σου...

Τυχερεεεεεεεεεεέ:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [Σήμερα, στις 15:33]

....Σου την πακέταρα καλά, μην ανυσηχείς. Δώσε διεύθυνση να σου στείλω όμως το CD με τους drivers γιατί το ξέχασα....

κακίες ...

αφου το ξερεις πολυ καλα, οτι δεν υπαρχει περιπτωση να γυριζουν τις ιδιες οθονες απο τον ενα στον αλλο. οπως δεν υπαρχει περιπτωση να σου ξαναγυρισουν την ιδια οθονη στο 3ο rma που θα κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Για τα backlight,dead pixels φυσικα και κανεις καλα και την αλλαζεις.

Αν δεν τα ειχες ομως και ειχες μονο το pmva panel θα δοκιμαζες rma?Νομιζω οτι δεν θα σου την αλλαζαν.Πουθενα σε site τους δεν δηλωνουν το panel που βαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η 200WP7ES και θέλω να ρωτήσω τα εξής:

1) Λέτε οτι έχει S-IPS panel αλλά στο prad.de που είδα αναφέρει οτι έχει P-MVA

Λέτε να ισχύει αυτό?

2) Την θέλω κυρίως για να βλέπω DVD,TV, αλλά και για σχέδια και σε ελάχιστες περιπτώσεις παιχνίδια.Το S-IPS σε αυτά είναι καλύτερο απο το P-MVA?

3) Ποιά είναι η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα και απο εγγύηση τι λέει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν και έχει μέρες να πατήσει άνθρωπος στο thread να κάνω και γω την ερωτησή μου...Λέτε δεν υπάρχει s-ips με 8ms έστω και se gtg...Αυτό που αναφέρει οπότε η philips για την 200WP7ES δεν καταδεικνύει ότι δεν είναι s-ips(αφού έχει 8 ms)....

Τελικά αξίζει τον κόπο και τα λεφτά?’λλες wide της προκοπής?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, επικοινώνησα με κάποια μαγαζιά (άσχετο: για να ρωτήσω για πληρωμή με δόσεις πιστωτική και τέτοια) και όσα μου απαντησαν ήταν στο μοτίβο "Για το προϊόν αυτό δεν έχουμε ενημέρωση ακόμα από την αντιπροσωπεία για την ημερομηνία διάθεσης"..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Online έσκασε μύτη.

http://www.skroutz.gr/search.php?sp_keyword=200WP7&sp_catcode=SKROUTZ

Ετσι ολα σκανε μυτη οποτε θεμε.

Με αυτη την λογικη εχει σκασει μυτη απο τον Ιουλιο.

Το θεμα ειναι να υπαρχει προιον, οχι μονο τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.