Jump to content



Philips 200W6 My new screen


gfa3

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια που φαινεται η ημερομηνια κατασκευης?Ειδα σε προηγουμενο ποστ οτι το s.n πισω απο την οθονη οι 4 πρωτοι αριθμοι δηλωνουν χρονολογια και μηνα(π.χ 0603)κατι το οποιο δεν πρεπει να ισχυει αφου εμενα,συμφωνα με το παραπανω,ειναι τον 11 του 06!!!κ την εχω ηδη κανα 5μηνο.........

Link to comment
Share on other sites

Iδιο πανελ τα παλια μοντελλα με την dell να εχει καλυτερο εξοπλισμο αλλα προβληματα στην απεικονιση (καλυτερη η philips).Τα νεα μοντελλα δεν ξερω τι κανουν ουτε τι πανελ φορανε.

Aν μπορεσεις να βρεις ακομα το 200w6...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

BTW.... Εγώ ακόμη περιμένω εκείνο το καταραμένο RMA από την Philips.......:confused:

Eσυ φιλε μου ειναι της μοιρας σου να τρεχεις με προβληματα.Go to the dark side!Αυτοι τουλαχιστον πεθαινουν μονο στο τελος... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 00:09]

αν κοιταξεις μερικες σελιδες ποιο πισω θα δεις οτι η P7 φοραει ιδιο πανελ με την 200w6cs

Θα διαφωνήσω. Η 200w6 έχει P-MVA ενώ η 200WP7 θα έχει πιθανότατα SIPS

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 10:12]

οχι ολα τα μοντελα 200w6

Iσως να είναι και έτσι όπως τα λες...

Ομως πιάσ'το αυγό και κούρεψτο....:TD:

Αν είναι να ψάχνουμε και για Stepping στις οθόνες τότε την βάψαμε.....:tomato::blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.