Jump to content



Best PC games - 2005


unstoppable

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

GTA : San Andreas

Half Life 2

Fahrenheit

NFS:MW

Age of Empires 3

Memtest 1.51+, 1.55+

με το FEAR θα ασχοληθω του.. χρονου

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 14:37]

1.

2.

3.

4. Civ IV

5. NFS - Most Wanted

Φιλε μου, καλο θα ειναι να μιλαμε για παιχνιδια που εχουμε παιξει... και οχι για παιχνιδια που απλα... ακουσαμε απο φιλους ή διαβασαμε σε reviews οτι ειναι καλα. Δεν θα σε παρεξηγησει κανεις αν δεν συμπληρωσεις "5αδα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Φιλε μου, καλο θα ειναι να μιλαμε για παιχνιδια που εχουμε παιξει... και οχι για παιχνιδια που απλα... ακουσαμε απο φιλους ή διαβασαμε σε reviews οτι ειναι καλα. Δεν θα σε παρεξηγησει κανεις αν δεν συμπληρωσεις "5αδα"

Ma, vai a caggare, cazzo...

(Ευχαριστώ τους Ιταλούς στο guild για τα ταχύρυθμα.. :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Aν βγάλουμε το Ηalf Life 2 από το 2005 και το εντάξουμε στο 2004 τότε έχουμε:

1) F.E.A.R.

2) Battlefield 2

3) Warhammer: Dawn of War Gold + GTA San Andreas

4) Rome Total Realism Mod

5) GTR+GT Legends

To NFS κατ'εμέ δεν αξίζει ούτε καν να μπει στη 10άδα, αν δε λεγόταν NFS ίσως κανένας να μην είχε ασχοληθεί. Το CoD 2 δεν το έχω τερματίσει ακόμα, ίσως μπει στη λίστα και αυτό. WoW δεν έχω παίξει ούτε 1 λεπτό (θα ήθελα όμως). To Quake 4 καλό ήταν όσο κράτησε αλλά σίγουρα όχι για 5άδα. Το Αge of Empires 3 κατ'εμέ για πολλούς και διάφορους λόγους δεν προσέφερε αυτό που περίμενα από ένα AoE.

Από το 2006 περιμένω αρκετά - ας ελπίσουμε να βγουν έτσι όπως υπόσχονται:

Alan Wake

Enemy Territory: Quake Wars

Bioshock

Elder Scrolls IV: OblIVion

Unreal 3 (?)

και φυσικά εννοείται το παιχνίδι το οποίο αν βγει έτσι όπως υπόσχονται πως θα βγει θα γράψει ιστορία:

Stalker.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.