Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Ενδιαφεροντα αυτα που λες αλλα η διαφορα πρεπει να ηταν αρκετα μεγαλυτερη....

Χε χε..

Οχι βεβαια αν και δεν μου κανει κοπο...θα ηταν ομως παρα παρα πολλοι εως τοτε, οποτε δεν λεει.

Θα ανεβει ο τριτος και μετα θα δουμε ποιον θα ξαναδωσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Δοκιμασα τον beta 1 και ειναι αρκετα καλος,παντως ATIMAN μεσα στο guru3d ενα παιδι με ονομα TwL λεει πως οι drivers ειναι modified και μαλιστα αυτος που τους εφτιαξε εχει βαλε τα δικα του INF.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Δοκιμασα τον beta 1 και ειναι αρκετα καλος,παντως ATIMAN μεσα στο guru3d ενα παιδι με ονομα TwL λεει πως οι drivers ειναι modified και μαλιστα αυτος που τους εφτιαξε εχει βαλε τα δικα του INF.....

Αν διαβαζες καποια απο τα προηγουμενα post θα καταλαβαινες το τι συμβαινει..........:whistling

ριξε μια ματια...............

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Δοκιμασα τον beta 1 και ειναι αρκετα καλος,παντως ATIMAN μεσα στο guru3d ενα παιδι με ονομα TwL λεει πως οι drivers ειναι modified και μαλιστα αυτος που τους εφτιαξε εχει βαλε τα δικα του INF.....

Μπορει, οσο κι εγω ειμαι αστροναυτης.!!!

Ασε τον κοσμο να λεει οτι θελει φιλε μου....

Link to comment
Share on other sites

Μπορει, οσο κι εγω ειμαι αστροναυτης.!!!

Ασε τον κοσμο να λεει οτι θελει φιλε μου....

Και εγω παραξενευτηκα γιατι εχει ολα τα functions του Catalyst φανερα.......

Τελος παντων,μπορεις να μου στειλεις τον κωδικο σε PM?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Δοκιμασα τον beta 1 και ειναι αρκετα καλος,παντως ATIMAN μεσα στο guru3d ενα παιδι με ονομα TwL λεει πως οι drivers ειναι modified και μαλιστα αυτος που τους εφτιαξε εχει βαλε τα δικα του INF.....

Ναι, αλλα αν εκανες ένα κόπο να διαβασεις το thread θα έβρισκες να δήλωνει οτι δεν πέιραζει τον

driver σε καμία πέριπτωση, ουτέ αλλάζει την ποιοτητα απείκονισης οπως οι tweakforce και οι Omega.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν εχουν modified INF αυτοι.......

Που ειδες ο ιδιος και πως ο ιδιος διαπιστωσες οτι εχουν modified INF οι 8.763.1 ???

Ας σοβαρευτουμε λιγακι....δεν θελω να ξανακουσω κατι τετοιο..

ATIMAN,τους Beta 2 τους εχουμε απο χτες το βραδυ.Μηπως εχει γινει λαθος και ειναι οι beta 3?

Ειναι οι ιδιοι απο το προσωπικο μου folder.

Οι beta 3 δεν εχουν ανεβει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι το ζαλίζουμε όποιος έχει μάτια βλέπει, διαβάζω το guru3d και είμαι στο φορουμ του απο τότε που υπάρχει το ίδιο και το thelab πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν άτομα που δημιουργούν τέτοια θέματα.

Atiman συνέχισε και σιγούρα κάποιοι αναγνωρίζουν τις χαμένες ώρες σου και τον κόπο σου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πανχαζε ΑΤΙΜΑΝ

Σβήσε το, δεν έχει νόημα ούτε καν σαν πλάκα..την πικρία που έχει μέσα του έβγαλε ο άνθρωπος.

μπορει να μην γραφω πολυ στο forum αλλα σε ευχαριστω για τους οδηγους που μας δινεις

Κράτα το και σαν δικό μου ευχαριστώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.