Jump to content



εχετε κλοκαρει τα μηχανακια σας?


εχετε κλοκαρει τα μηχανακια σας?  

261 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από sofix [Χθες, στις 14:25]

1ον διαβασε κανα sticky και θα ερθουν οι γνωσεις

2ον ξαναδιαβασε τα ιδια αλλη μια φορα και θα σου φυγει ο μισος φοβος..

4ον ξαναδιαβασε τα ιδια αλλη μια φορα και θα δεις οτι η υδροψυξη δεν ειναι απαραιτητη

3ον ξαναδιαβασε τα ιδια αλλη μια φορα ακομα και θα δεις οτι και με αερα μπορεις να εχεις κλοκια και χαμηλα db

5ον ξαναδιαβασε την απαντηση μου, γιατι καπου εχασα το μετρημα..

6ον οταν μαθεις τα βασικα ελα να με βοηθησεις να βρουμε το καλυτερο preable για τις bh-5 μου που μου εχουν σπασει τα νευρα..

7ον πλακα κανουμε μη παιρνεις το ποστ στα σοβαρα..:hi:

κοιταξε...διαβαζω,διαβαζω , διαβαζω, κ ακομα δε μπορω να καταλαβω χριστο!!!

οταν δεν καταλαβαινω καν τι ειναι οι αριθμοι που δινεται διπλα στις μνημες (συχνοτητες?),κ ποιοι αριθμοι ειναι "καλοι",οταν δε μπορω να καταλαβω ουτε τα μισα απο την ορολογια που χρησιμοποιειτε στα αναλογα τοπικς,κ οταν πριν πολλα χρονια μου καηκε υπολογιστης λογω πτωσης ρευματος,κ καηκαν τα παντα(τοτε,220.000 δρχ ζημια),ε φυσιολογικο ειναι κ να μην τολμαω,κ κοτα να ειμαι,κ ασχετος να νιωθω!!!!

και 7ον....μην ανησυχεις,δεν παρεξηγουμαι ετσι ευκολα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antreas9

κοιταξε...διαβαζω,διαβαζω , διαβαζω, κ ακομα δε μπορω να καταλαβω χριστο!!!

οταν δεν καταλαβαινω καν τι ειναι οι αριθμοι που δινεται διπλα στις μνημες (συχνοτητες?),κ ποιοι αριθμοι ειναι "καλοι",οταν δε μπορω να καταλαβω ουτε τα μισα απο την ορολογια που χρησιμοποιειτε στα αναλογα τοπικς,κ οταν πριν πολλα χρονια μου καηκε υπολογιστης λογω πτωσης ρευματος,κ καηκαν τα παντα(τοτε,220.000 δρχ ζημια),ε φυσιολογικο ειναι κ να μην τολμαω,κ κοτα να ειμαι,κ ασχετος να νιωθω!!!!

και 7ον....μην ανησυχεις,δεν παρεξηγουμαι ετσι ευκολα!

Κανενας δεν γενηνηθηκε να ξερει...ολοι αρχισαμε απο το επιπεδο που περιγραφεις και δεν πρεπει να νιωθεις ουε κοτα,ουτε ασχετος ουτε τιποτα επειδη δεν καταλαβαινεις καποιες ορολογιες...

Οσο θα σκαλιζεις και θα διαβαζεις τοσο θα μαθαινεις και θα θες και αλλα...ολα θα ερθουν σιγα σιγα...

Συνεχισε να προσπαθεις και ολα θα ερθουν με το μερος σου....:T:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Eχω προσπαθησει παρα πολλες φορες αλλα τζιφος..... μολις ανεβαζω λιγο παραπανω τα fsb αρχιζει κ τα παιζει.... τα εχω δοκιμασει ολα....κατι με τις μνημες δν παει καλα.... ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πλήρωσα για την εποχή ,το κάθε κομματάκι απο το μηχάνημα μου για χρυσαφί, με την σκέψη να δουλεύει πάντα πουσαρισμένο , αλλά σε ακίνδυνα για τα υλικά που θα χρησιμοποιήσω, όρια.

Ναι πέτυχα το σκοπό μου , αλλά πάντα ήξερα που να σταματήσω το πουσάρισμα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οι υπολογιστές γίνονται δυνατότεροι μέρα με τη μέρα

Η λογική μου είναι η εξής..

Αγοράζω κάτι ποιοτικό, μέτριο προς το καλό σε δύναμη ( for the time) και το pushαρω όσο πάει χωρίς να κινδυνεύει, χωρίς να θέλω να αγοράσω κάτι extra για να το ανεβάσω όπου το ανεβάσω και χωρίς να χρειαστεί να βάλω τα ανεμιστήρια τσίτα για να μην καεί

Αποτέλεσμα.. Με σχετικά λίγα χρήματα, έχω ένα αξιοπρεπέστατο μηχάνημα for the time :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.