Jump to content



Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;


TheLab

Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;  

222 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Πολύ καλή επένδυση στα τέλη του '08.. :hang3::hang3::hang3:

(+ ότι δεν υπάρχει 8800GTX+)

Χαχαχα...μονο αμα βρει σε κανενα stock...:hmm:

Η επομενη επενδυση μου εμενα ειναι σιγουρα καρτα γραφικων...:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Eγω πηρα ΑΤΙ 3450 χωρις fan.....ultra extreme με fan στα 500rpm (αν και στις τοσες στροφες δεν ακουγεται μπορει να το βγαλω και τελειως) και θα αγορασω και τα πιο αθορυβα fans

που υπάρχουν στον κοσμο :p για in/out για το κουτι μου.

και το seasonic 650 δεν ακουγεται καθολου.....

Αν και τωρα οπως ειμαι ανοιγω το pc και δεν καταλαβαινω οτι ξεκιναει ....

ισως να παρω και εναν ssd (oχι γιατι ειναι γρηγορος) για να μην ακουω ουτε τον boot Hdd...

θα κανω το πιο silent pc στο κοσμο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απο 280 Gtx λεω να κανω την μεταβαση σε 295 gtx! Να γινει ΚΟΛΑΣΗ!

Επεξεργαστη δεν θα πειραξω ακομη κανενας απο τους δυο δεν με ικανοποιει με τις επιδοσης του και με τα λεφτα που χρειαζονται για να παω ειτε στον ενα ειτε στον αλλο!

Οποιος ενδιαφερεται για την καρτουλα μου να μου στειλει πμ να τον εχω προτεραιοτητα για Ιανουαριο που θα την βαλω αγγελια! (evga 280 gtx αποδειξη αγορας απο πλαισιο)χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Και οι 2 4850 κόλαση δεν ήταν; :jester::jump:

Kοιτα διαφορα απο 4850 cf σε 280 gtx δεν ειδα, το crysis το παιζει λιγο καλυτερα! Απλα η nvidia εχει καλυτερους drivers λογο υποστιριξεις απο κατασκευαστες, δηλαδη λιγοτερα κουλα απο ΑΤΙ!

Απλα τωρα θα δω διαφορα πιστευω απο 280 Gtx σε 295 gtx!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.