Jump to content



Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;


TheLab

Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;  

222 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

νομιζω παντως οτι αρχισαμε και λεμε παλι ο καθενας το μακρυ και το κοντο του και μεσα σαυτους και εγω.και θα αρχισουμε να λεμε σε λιγο οτι θα αγορασουμε καινουρια ηλεκτρικη σκουπα και καινουρια παπουτσια μαζι εμ τα εσωρουχα και οτι η κοπελα μας αγορασε καινουριες κουρτινες για το σπιτι της.

βασικα νομιζω οτι το θρεντ ρωταει ποιο απο αυτες τις επιλογες που δινει.

παντως παρατηρειτε σε πολλα θρεντ μετα απο καποια φαση να μην εχει σχεση η συζητηση με το τοπικ.

φιλικα σε ολους.μια απλη διαπιστωση.:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

Γεια σου Χρησταρα!.Σας παρακολουθω παντα,τωρα αρχιζει και με τρωει παλι για κατι καλο.

Που σαι ρε Γιαννάκη :D Ρε πως περνάει ο καιρός.. πότε είμασταν σπίτι σου και κάναμε την (τραγική) τρύπα στο Lianli για το ψυγείο :hehe:

Ok back on topic τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

ΓΙα κονρουδάκι με βλέπω αλλά όσο σκέφτομαι ότι πρέπει από την αρχή να σετάρω σύστημα 2 ετών (χωρίς format) παθαίνω ένα γενικό flash και σκέφτομαι μήπως αράξω εδώ που είμαι...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα καθαρίσω επιτέλους το γραφείο για να δω τι έχω και τι μου λείπει. Έπειτα και κατά τη διάρκεια οπωσδήποτε ένα σκληρό για να μην αγχώνομαι, μάλλον σάτα (άτιμη ΝΕΟ2) προς 250άρη μεριά κλίνω. Ίσως να παίξει καμιά καρτούλα PCI ατα ή σάτα ελεγκτή για να τελειώνουμε με το θέμα. Θα δούμε

2 γίγα σούπερτάλεντς, 580 τάγκαν, μητρική, 144@2950, 6800 λε δεν πάνε πουθενά και με την καμία.(πρώτα ο Θεός δηλαδή)

Τώρα μάλλον με την πρώτη ευκαιρία ένα LG αντιγραφικό για να μπαλώσουμε την τρύπα που άφησε το coolpanel , όχι για κάνα άλλο λόγο.... ΛΟΟΟΟΟΛΛΛ.

Σκεφτόμουνα να αλλάξω τα απαίσια ηχεία του κιλού 8ετίας που μόνο μουσική δεν ακούω από αυτά αλλά δε με συγκινεί το άθλημα προς το παρόν.

Τελευταίο προπύργιο για μένα είναι μία υδροψυξούλα που θα φτιάξω μόνος μου τα μπλοκς έστω και για πλάκα, αλλά με την τρέλα μου να πειράζω συνέχεια το κουτί πιο πολύ για ηλεκτροπληξία με βλέπω...

Συνοψίζουμε για να κρατάω και σημειώσεις.

Ένας μεγάλος σκληρός, ένα αντιγραφικό και σιγά σιγά μία υδρόψυξη...

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα αποφαση...πουλαω τον παλιο μου υπολογιστη,κ παω μαλλον(!),ή για pentium d 945,ή για τον κονροε 6300.(φυσικα συν μητρικη(ποια?,θα δουμε!), μνημη ddr2 1 γιγα,κ καρτα γραφικων 256

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Η άμεσα επόμενη "επένδυσή" μου είναι μαι 7900GT, επιλογή που δεν καλύπτεται από το poll.

Τελικά λόγω συγκυριών (άκα προσφορές Πλαισίου) πήρα μητρική με PCI-express (πάντα σε 939) και κάρτα γραφικών Χ1800ΧΤ 512ΜΒ που ως τώρα με έχει ενυπωσιάσει με τις επιδόσεις της.

Επίσης τσίμπησα και έναν 320GB SATA2.

Με αυτά σταματάνε οι "επιχορηγήσεις" στον Η/Υ μέχρι νεοτέρας.

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Η μεθεπόμενη όμως επένδυσή μου είναι, το πιθανότερο, σε AM3 με DDR3 και, ίσως, Quad-Core.

Η επόμενη δηλαδή πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.