Jump to content


και cellshock στο πλαισιο;


harrybani

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από harrybani [Σήμερα, στις 15:52]

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=18&product=907170 μεγαλα σημαδια προοδου δεν περιμενα κ αυτη την μαρκα στο πλαισιο.......μπραβο!

80 ευρω πιο ακριβα ομως απο την πιατσα........

too much imho...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yanni [Σήμερα, στις 17:42]

Λίγο μακριά, στον χάρτη, δεν πέφτει η πιάτσα?

oχι ιδιαιτερα...

μιας και στην πορτα σου θα ερθουν....

και το rma τους ειναι αμεσοτατο...

οταν εμενα μου εκατσε προβλημα συμβατοτητας με αλλες μνημες παλιοτερα (patriot llk)

μου στειλανε δευτερο κιτακι σε δυο μερες με δικη τους χρεωση

και οταν το ελαβα τους εστειλα πισω το πρωτο κατοπιν δικης τους υποδειξης...

(μιλωντας για after sales & rma...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από harrybani

μεγαλα σημαδια προοδου δεν περιμενα κ αυτη την μαρκα στο πλαισιο.......μπραβο!

Αφου εχει υιοθετησει στο σλογκαν της vodafon ...

"μιλατε...(εμεις δλδ) σας ακουμε..":hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι ολα αρχισαν απο εδω....

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=31264&highlight=cellshock

:D

Μερικα απο τα λογια μου ειναι και στην περιγραφη του προιοντος...:D

Ωραιος ο Πλαισιος...ξερει αυτος..:D:T:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ο "Πλαισιος"(αυτος που ξερει...):p:) πρεπει να ειναι και αυτος που εγραψε και την περιγραφη στο site.Timings,ρευμα(stock εστω...),τι chips φορανε(!) .Σε λιγο θα γραφουνε στα αναλυτικα και τι timings παιρνει και με τι ρευμα σε o/c.

Link to comment
Share on other sites

LOL...καλή κίνηση.ΑΛΛΑ απο την στιγμή που φτάνουν στα αυτιά τους απο εμάς,και η τιμή τους έχει φτάσει στα μάτια μας πρίν απο αυτούς για να σώσουν την τιμή τους (απο αυτή που δεν έχει τιμή :p ) πρέπει να μας κάνουν καλύτερες τιμές.

Α ρε τανα ζωή που άλλους κρεατέμπορες τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις....

Αγγελίνο παίρνω πίσω ότι έχω πει για'σενα.Σου την έφεραν :(

:D:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω ηδη τσιμπισει ενα τετοιο κιτακι 2 βδομαδες τωρα απο αγγλια 400 τελικη με παραδωση σε μια μερα....και ο elefsinaras αλλο ενα απο γερμανια στα 350 αν δεν κανω λαθος...:D

Παντως αυτες οι μνημες δεν καιγονται...(βλεπε hipro@3,4V :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arapis

LOL...καλή κίνηση.ΑΛΛΑ απο την στιγμή που φτάνουν στα αυτιά τους απο εμάς,και η τιμή τους έχει φτάσει στα μάτια μας πρίν απο αυτούς για να σώσουν την τιμή τους (απο αυτή που δεν έχει τιμή :p ) πρέπει να μας κάνουν καλύτερες τιμές.

Α ρε τανα ζωή που άλλους κρεατέμπορες τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις....

Αγγελίνο παίρνω πίσω ότι έχω πει για'σενα.Σου την έφεραν :(

:D:p

Ti να πουν και οι admin δλδ...

Link to comment
Share on other sites

Οταν πριν λιγο καιρο ειχε γνωστο καταστημα στη στουρναρη GSKILL 1000αρες κοντα στα 600 ευρω δεν μιλαγε κανεις?

Πολυ καλες οι τιμες στα σημερινα δεδομενα για τις συγκεκριμενες μνημες και μεγαλο μπραβο σ αυτον το ανθρωπο που καταφερε να κανει στο πλαισιο τοσο σοβαρη αναβαθμιση με τα προιοντα που φερνει τωρα τελευταια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Χθες, στις 19:13]

Μερικα απο τα λογια μου ειναι και στην περιγραφη του προιοντος...:D

re, me kathe kali diathesi k entelos filika, poia einai ta logia sou pou paizoune akrivos sto keimeno??

pantos an einai toso kales oso lene sto internet xalali... :) an kai nomizo pos i timi polisis den prokeitai na einai afti se kamia periptosi. mallon me tin paralavi tha allaksei kati(makari dld giati konta 500E gia mnimes tha mas kapsoune ligaki... )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paravatis

re, me kathe kali diathesi k entelos filika, poia einai ta logia sou pou paizoune akrivos sto keimeno??

pantos an einai toso kales oso lene sto internet xalali... :) an kai nomizo pos i timi polisis den prokeitai na einai afti se kamia periptosi. mallon me tin paralavi tha allaksei kati(makari dld giati konta 500E gia mnimes tha mas kapsoune ligaki... )

διαβασε το λινκ που εδωσα και θα καταλαβεις....

και να ανοιξει κανενας καμια μνημη και να μην εχει D9GKX...:hehe:

Πολλα ομως ξερεις για τις τιμες.....;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.